bugün

kuru bir dal gibiydin şimdi hayvan olmuşsun.
Kesinlikle evde elin boş biraz spor yap demek değildir.
kilo almışsın a.q

gördüğünüz gibi ortada bir eylem var ancak kırmak ile ilgili değil.
kilo almissin ama yakismis diyebilirsin. Gordugunuz gibi yalan soylemeden memnun edemiyorsunuz bazilarini.
Sen ne ara sistin bu kadar.
Kardeşim iki saat dışarda durdum oturduğum yerde üç kilo verdim tavsiye ederim.
Hamilemisin ?
Bu bir kadın ise zaten yüzde yüz farkındadır kilo aldığının, siz eğer aaa zayıfladın mi sen derseniz, yok beee kilo aldım der zaten kendisi. böylece hem farkındalık yaratmış olursunuz hem de kalp kırmamış..
Hayvanlığın lüzumu yok beyler.
(img:#1879120)
Vay yarım ay ne yaptın? Yıkıl da altında kalalım.
Pantolonu sıcak suda mı yıkadın? Biraz çekmiş sanki...
Tavlanmışsın.Yerel bir deyiştir.
Yazılan entryler samimiyetsiz önerilerle dolu. Bir kere kilo alıp almaması sizi ilgilendirecek kadar hakkında endişelendiğiniz birine kilo almışsın demeniz kimseyi üzmez. O kadar yakın ve samimi birisi değilse kilo alması sizi ilgilendirmez. insanlar zaten kilo aldıklarının farkındalar. Bunu ona hatırlatmaya çalışırkenki niyetinizi gözden geçirin. Çoğunuz hiç de iyi niyetli olmuyor. Ben aşırı kilo aldığım dönemden biliyorum.
ne yedin bugün öğlen?
Niye birine bu denir anlamıyorum kendisi almış ise söyler bana da kilo mu verdin denilince sinirleniyorum.
Yanakların tombik tombik olmuş.
Gömleğini 90 derecede mi yıkadın?
bir insan bir insana sanki kendi bilmiyormus gibi neden kilo aldigini gozune sokar gibi soylemek ister ki ? bunu soylemenin amaci zaten kalp kirmaya calismaktir.
Kalp kirmak istemeyen insan hicbirsey soylemez. Kilo alan zaten gozlerinden anlar.