bugün

ekşi sözlükte gördüm, bu sözlükte de var elbette ama bunun gerekçesi farklı, hükümete kızmış, sanki ekşi sözlükte kafasına göre takılmasına izin veriliyor gibi, özgür olmadığını söylüyor, cumhurbaşkanı ve başbakana ana avrat küfür ederken elindeki birasını nutellasına karıştırıp yapabiliyorken iddia ediyor bunu,

bak bak ne yazmış gavat, ülkeden kurtulsaymış yeter miş, arap ülkeleri de hariç miş onları da istemiyor muş,

bak bak bak, karaktersize bak,

ulan şerefsiz(gıyabında aynı zihniyetteki tüm şerefsizlere gelsin)

sen bildiğin avrupalının köpeği olmuşsun yav, yabancı severlik veya yabancı düşmanlığı değil senin ki, bildiğin avrupalı götü yalaması olmuşsun,

ulan şerefsiz, o avrupalıları övüyorsun ama cezayirde katliamı onlar yapmadı mı? ruanda da katliamı onlar yapmadı mı? 2.dünya savaşında 80 milyon insanı onlar öldürmedi mi? neyine hayransın onların? afrikalı bebelerin mamalarını bile zimmetlerine geçirip ülkelerini daha müreffeh yapmalarına mı hayransın?

kölelere inşa ettirdikleri medeniyetlerine mi hayransın? var mı senin nefret ettiğin atanın tarihinde böyle bir kara?

yuh senin insanlık anlayışına,

yuh senin beyin kıvrımlarına ve düşünce yapına, yuh senin vatansever zannettiğin ama aslında din düşmanlığıyla dolu kalbine,

başka bir ülkeye ve o ülke insanına düşmanlık edeceksen eğer, ülkeni bölen parçalayan avrupalıya et,

başka bir alfabeden nefret edeceksen eğer, çanakkalede dedeni şehit eden gavurun latin alfabesine et, oysaki sen ne yapıyorsun, atalarının 1000 yıllık alfabesinden nefret ediyor ama gavurun alfabesini orta asyadan getirmiş gibi savunuyorsun,

ulan oğlum sen gibilere yazacak çok şey var ama kalbin ölmüş anlamayacaksın,

bir abim böyle yavşaklara "siz gavurları köpekleri kadar seversiniz ama onlar sizi köpekleri kadar sevmez" derdi,

ne güzel dermiş.

edit; başlık normal olamadı, malum nedenden.
herkesi kendi gibi asosyal, yalnız zannedenlerin zoruna giden maldır.

belki adama kal diyenler var lan nereden biliyorsun 7/24 beraber mi yaşıyorsunuz?

insanların ailesi var, yakınları var.

bir de osmanlı çok iyi boklar yemiş gibi batıya laf atıyor. mülteciler niye batıya kaçma derdinde lan o zaman?

kutsal toprak diye minnet ettikleri araplara değil de batıya kaçıyorlarsa koy şapkanı önüne bir düşün lan..
iyi de benana.
görsel
Bu kadar uzun yazmaya gerek yok. Gidecem dedim gittim 10 yildir ooc(out of country).
imkanı olsaydı terk ederdi hiç şüphesiz eminim yani bundan çeksin gitsin efendim.
Sessiz terk et bebek uyuyor layn.