bugün

belki çok ağır bir işte çok uzun saatler çalışan ve çok yorulan bir insandır.yazıktır.hayal kurmaya bile mecali olmaz insanın, yatağa girdiği gibi uyur.çok iyi biliyorum ben bu durumu.gecen yaz garsonluk yapmak zorunda kalmıstım ve 13 saat gıbı hayvani uzun süreler de calısıyordum sıcağın altında.sabahları uyandıgımda ayaklarımın üzerıne basamıyordum ağrıdan ki sadece 5 saat uyuyabılıyordum her gün.hayatı boyunca benzerı sekıllerde calısmak durumunda olan ınsanlara kıyasla sanslıyım tabi, sonucta geçici bir işti.
uyumayı seven ancak zevk almasını bilmeyen insandır. insan değildir.
kıskanılasıdır."nasıl ya" diye hayret ettirir , anlam verilemez.

nasıl yani , böyle kafayı yastığa koyar koymaz öyle mi , bişey düşünmeden , kolayca...
"Hiç mi hayalin, derdin yok senin" dediğim imrenilesi insan türüdür.
Hiçbir derdi olmayan insan yoktur. Demek ki hiçbir bir derdini kafasına takmıyordur, görmezden geliyordur, ne mutlu ona.
yorgun insandır.
Kafayı koyuyorum bi bakıyorum 1 saat geçmiş hala uyuyamamışım.
tamamiyle tersim olan, gıpta edilesi insandır.
Gamsiz insandır.
Iyi dedigim insandir. Ruyasinda kamyoncular kovalar insallah.

Ben kafayi yastiga koyali 4 saat olmus.
nasıl olur anlayamadığım. yorgun olduğum zamanlarda bile uyuyamıyorum hemen. bende mi sorun acaba?
küçüklükten alışmakla alakalı herhalde. ahh, annemizi/babamızı dinleyip 10 da yatsaydık ne vardı ki.
Çocuğu koyar koymazda aynı şekilde uyuyabiliyordur.
Bazen gibta ederim bazen uyuz olurum.
imrenirim onlara.

yatağa yatarim telden bi film bitirene kadar anca uykum gelir.
ya mutludur derdi tasası yoktur ya da yorgundur.
çok yorgunken ben uyuyabiliyorum
birde babam olmalı 2 dk içinde uyuyor.
çok kafaya takmamak lazım bazı şeyleri.
Ben değilimdir. Bir kafası güzel insan değildir.
ben degilimdir. saat 5.28 itbariyle hala uyumaya calismaktayim.
derdi tasası olmayan insandır net.
bi tek bende mi oluyor yatağa girince gecmisi geleceği düsünmek sonra 03.00 da sigara icme istegi, bu saat olmuş hala uyanığız.
Böylesi gerçekten mümkün mü? Bayada iticiymiş yalnız.
Zeka seviyesi düşüktür muhtemelen.

Cidden, aşırı zeki olan insanlar durmadan bir şeyler düşünürler ve zihinsel aktiflikleri yattıkları an uyumalarına engel olabilir.

Tabi bu demek değil ki her uyku sorunu çeken insan çok zekidir. Bunun sebebi stres, bunalım da olabilir.
Hatta t3-t4 hormon fazlalığı bile buna sebep olabilir.
kafa atarım ben bunlara. Evet.

Şaka maka benim babam falan da bu gruba dahil. Nasıl uyuyor anlamıyorum. Evet.
Günüm yorgun geçmişse kesinlikle ben de öyleyim. Hatta Üsküdar'da yastık görsem Beşiktaş'tan kafasını uzatanlardanım desem daha doğru olacak. Yastığı görür görmez uyuyorum.
uykunuzun geldigi saatten yatarsanız sizin de basınıza gelir. mesela ben gece 3-4 gibi yatıyorum kafamı yastıga koyar koymaz uyuyorum. 12de yatsam 3e kadar donerim yatakta ama... yaa oyle iste.