bugün

Balık.

Evet kendimden biliyorum.
ikizler.
hepsidir. koca koca adamlar burca göre kadın seçiyor hımmaaanıaaa.
terazi diyen anten taksın belki çeker.
kova varken terazi anılmamalı bile beyler tepik yediğiniz hatunlara bakın bir derim hiç biri terazi değildir.
Burçlara inanan sığırları görmemizi sağlayan burçtur.
gerçekten ikizler burcudur değişken ruhlu tiplerdir sabah dediklerini akşama doğru değiştiren bayanlardır.
bir kova burcu kadını olarak diyorum ki, kova. aman diyim, biz kendimizi çekemiyoruz siz hiiiç uğraşmayın. yol uzaksa bile dönün, saçlarınıza aklar düşürtmeyin.

Balık. Çok sıkıcı, çok duygusal... pöff kim çeker!?
Balık, koç, ikizler.
terazi ve balık. terazi dengesizdir. flörtçü bir xxx oluşundan ötürü alımlı olsa da, dengesizliği sizi yorar. balık ise mıymıy ve pes eden bir tiptir. uzak dursun.
aslan. her şeyin 1 numarası odur ona göre.
zamanında iyi koymuşuz heralde herkes ikizler demiş. *
ikizlerdir. Düşman başına, gözlerini bir pertletir öyle kalırsınız.
hayati boyunca bi cizgi tutturmaya calisip ayni zamanda fark yaratmaya cabasi icinde olan tabiki ikizlerrr.
(bkz: Oğlak burcu kadını)
bunların yemekleri ilgi amk. ilgiye aç olarak doğmuşlar.
kadını çekilmez olan burç yoktur, burcu çekilmez olan kadın vardır.
kadınların hepsi çekilmeyeceği için burçların tamamı diyorum.
Aslında bütün kadınlar aynıdır ama hep akla terazi ve ikizler gelir denge sorunundan dolayı. haa bir de balık eşittir alık denklemi vardır tabi. ama bana kalırsa burç falan hikaye al birinin burcunu vur ötekinin horoskopuna!
Kovadır efendim. Öyle güzel rol yaparlar ki, anlamazsınız. Normal bir insan gibi durur ama manyağın tekidir.
kesinlikle yengeç değildir.
Görüşlerinizin farklı olduğu her burç.
(bkz: ikizler)
hacı başak öyle ciciş burç böyle ciciş burç derler ya. ben o başak burcunun kadın erkek ta amına koyayım. böyle bir arada kalmış burç olamaz böyle bir sikindirik burç olamaz. sakin makin değilim. hayatıma giren tüm başaklar problem amına koyayım. nazını siktiklerim. sigara ver.
Tecrübe ile sabit, oğlak dedirten burç.
Sadece çalışırlar, aşk meşk asla ilgilenmezler sabaha kadar iltifat etseniz bile alacağınız cevap tamamdır.
Bir oğlak burcu kadını.
yay ve başak. başak burcum olan boğa ile en iyi anlaşan burçmuş ancak öyle anlaşabileceğim bir başak henüz karşıma çıkmadı.
hiç tartışmasız şekilde oğlak burcu kadınıdır. Tek kelimeyle geçimsizdirler.