bugün

Et kafalı olmasınlar yeter.
Bir kadının beklentisi değişir tabi çünkü kadınlar çok yönlü düşünürler. Başlık bu başlığın tam tersiyken yazılanları hatırladım da erkekler tek bir konu(...!?) hakkında hem fikirdiler. Yorumsuz.
o benim işte sayın sözlük kızları. bilgili, hoşgörülü vs. vs.
belli değidlir. aslında kızların istediği yemek elbise çanta hükümet ev oda düzeni pc hiçbiri belirli değildir. ne istediklerinin cevabı yoktur.
kızdan kıza değişendir. genellikle hayalini kurdukları o insana hiç benzemeyen birinden hoşlanırlar.
tam olarak: http://galeri.uludagsozlu...C4%9Fi-erkek-tipi-294051/
fino gibi gezdirsin yeter.
justin bieber gibi olanlardan hoşlanırlar fakat kimse onun gibi olmak istemez, ucunda yalnızlık olsa dahi.
boy ortalamasının çoğunlukla 180 üzeri olduğu erkek tipidir.
edit: ne yapalım yani kadınlar senden hoşlanmıyor 1.60....
bardağa konulunca bardağın şeklini alan su gibi erkek isterler.
(bkz: george clooney)
http://galeri.uludagsozlu...atik-hale-gelmesi-359355/
Uzunca bir liste yapabilirdim ama 'ozet' gececegim. Bugday tenli-ama acik-, siyah gur, dalgali sacli; kivrimli gur kirpikleri olan sevimli mi sevimli, balikci yaka kazak giyen-orgu olanlar adamin farkini koyuyor ortaya cok yakisiyor ozellikle pastel tonlarindakiler- ve azicik da komunist olan gozlerine bakip siir okuyan tiplerdir bunlar. Gecen gordum de oradan esti. Olsa ne tatli olur severiz falan.
esmer olsun taş olsun.
Neden böyle para mevzusu göz önünde oldu anlamıyorum. Hiç bi kız parasını gösterip duran erkek sevmez. Duygulu ilgili ve gercekten sevse yeter. Bu herkes icin gecerli kavramlardi. Mesela ben sacmalayan komik kisileri severim digeri efendi uslu sever.
Zeki, ağzı iyi laf yapan, güzel gülen, güldüren, karşısındakini dinlemeyi bilen, sadık erkek tipidir. Oğlak burcu olursa mis gibi olur. Bir de Hugh Jackman'a benziyorsa tadından yenmez.
kendi çizimimden bir örnek, mizahi çalışmadır.* görsel
ne istediğini bilen kadınlar için geçerlidir.
durust olsun biraz da tipi oldu mu al sana istenen erkek.
nefes alsın, iyi kestane çizsin yeter; cicişler.
ilgi göstericek ama çok sıkmıcak. kıskanıcak ama abartmıcak.
Kızlarla samimi olmayan, Mesefeyi koruyabilen, birikimli aynı zamanda eğlenceli olabilen, yanında huzur buldurabilen, bunların yanında uzun boylu, yapılı(burdaki yapılıdan kasıt kas yığını değildir) ve geniş omuzlu kimse olmalıdır. Zayıf olmaması gerekir. ayrıca mutlak suretle sakal bulundurması rica olunur.
bence budur. /http://www.facebook.com/p...13&type=3&theater
bence fark etmez önemli erkeğin içidir herkes böyle der zaten ama herkes kızların tipine bakarlar, görünüşüne bakarlar davranışına bakarlar hayatını nasıl geçirdiğine bakarlar anlıyacanız ygs sınavdan geçmek kadar zordur bir kızın sizin tipinizi şeklinizi beğenmesi bence siz kendi halinizde davranın eninde sonunda bir kız sizi beğenir (!).
yakışıklı,tatlı,cool ve fazla romantik olmayan. kıskanç tipler her zaman ilgi çeker. ama kişiden kişiye değişir. *çoğunluk böyledir.
her kadın bu konu üzerine yorum yapar. mesela ben, uzun boylu, bembeyaz dişler, yeşil göz siyah saç harika bir gülümseyiş falan diyebilirim.
ama her kadının istediği erkek tipi, ilk aşık olduğu erkektir.