bugün

sanırım bunun nedeni efendi diye nitelenen erkeklerin durgun tiplerden oluşması ve kadınların girişken yetiştirilmemesi ile birlikte toplumsal koşullandırmalar.

böyle düşünüldüğünde durumun varlığını doğuran neden daha net anlaşılıyor doğrusu.
kadınlar bu konuda neden sessiz kaldıklarını açıklamalılar.
Kadınlar piç erkeklerle takılmak düzgün erkeklerle aile kurmak isterler.
evlilik yaşları geldiğinde piç hevesi bitiyor merak etmeyin
ben bu algıyı hep garipsemişimdir.
çünkü piç tercihinde bulunan kadınların sanki hak ettiklerinin sadece iyi, efendi erkek olması gibi. göz önünde bulundurulmayan ise bu tercihte bulunan kadınların büyük çoğunluğunun da o yolun yolcusu olmasıdır. yani o kadınlar zaten efendi erkeğin eşleniği değildir.

toplumda erkekler hep kötü olan taraf, kadınlar ise hep masum ve ilişkilerde yanılan taraf şeklinde değerlendirilir. elbette bir istatistik yapacak olursak kötü niyetli erkek oranı aynı minvaldeki kadın oranından yüksektir ancak bu bazı kadınların piç erkeklerin eşleniği oldukları gerçeğini değiştirmez.
"gerçek" bir hanımefendi "gerçek" bir efendi erkeği ister, aynı şekil tam tersi de geçerli. değilse bu efendiliği ya da hanımefendiliği hakiki değil demektir.
dünyanın dengeli bir biçimde dönmesini sağlar.
Kadınların doğası gereği yaptığı doğal tercihtir.

Kadınlar kendilerine köpek gibi davranan insan yerine koymayan sürekli küfür edip döven erkekleri daha çok severler.
Psikolojide ''penis kesme'' diye bir kavram var. Mecazi bir kavram. Kadınlar bunu sevgilileri ve eşleri hatta iyice kara gözlü olanları erkek evlatları üzerinde bile içgüdüsel olarak uyguluyor. Çoğunun başarılı olmasının sebebi de zaten bu içgüdüsellik, karıncanın yuvasını inşa etmekteki başarısı gibi düşünün. Çok uzatmayayım, şöyle ki ; kadın birlikte olduğu kişiyi zaman içinde deneme-yanılma metotlarıyla , seks yapabilme becerisi dışında kalan diğer erkeksi özelliklerini törpülüyor veya yok ediyor. Yani , eşini artık sadece bir sağlayıcı haline getiriyor. Kadın istediği zaman seks oluyor, para zaten gelmek zorunda. Durum bu hale gelince de erkeğinden soğuyor, iffetli olmayanları aldatıyor vs...
Ben hayatımda kendim dahil hiçbir tatlı-sert erkeğin kadınıyla başının derde girdiğini görmedim. Kadınlar sınırlarını bildiği ve çekindiği zaman seviyor, aşık oluyor. işte bu yüzden kadınlar efendi erkekleri sindirilmiş ve penisi hazır kesilmiş olarak algılıyor, dolayısıyla da merak etmiyor ve etkilenmiyor. En fazla anaç bir sevgi besleyebiliyor.
Ben piç sıfatını pek doğru bulmuyorum. Ne piçlerin kadın kepazesi olduklarını gördü bu gözler. Önemli olan bence şu; eğlenceli olmak ama şopar olmamak, sert olmak ama psikopat olmamak, sevmek ama mecnun olmamak, ondan vazgeçebileceğini her zaman hissettirmek, edilgen olmamak. Özellikle eğlenceli olmak çok önemli. Hayat eğlence olmadan çok sıkıcı ve kimse sıkılmak istemiyor artık. Eyyorlamam bu kadar.
kadınlar, kendini koruyabileceğine inandığı, güçlü gözüken erkekleri arzularlar.

şiddete meyilli tehlikeli tipleri görünce öte yandan da onlara ''evde kedi dışarıda aslan'' felsefesini benimsetme istekleri gün yüzüne çıkar.

kadınlar bu tarz şeylerde asla mantığının, aklının sesini dinleyemez. her neyse sevgili olurlar ve o keko tarafından en iyi ihtimalle dövülür.

diğer kötü ihtimal gerçekleşirse şayet haberlerde izleriz.

kendi seçimlerinizin kurbanı olmanız hasebiyle üzülmüyorum açıkçası, dışarıda sizi aldatmayacak sizi sevecek, size değer verecek tonlarca efendi erkek var

ve siz ısrarla onları görmezden geliyorsunuz. ya aldatılıyorsunuz yada ayrılmak isteyince dayak yiyorsunuz, her şey size müstahaktır.
Asla anlamadığım çok saçma sapan bir olay. Sonra bişe oluyo şiddete uğradık şöyle oldu böyle oldu amk sen seni dövecek olanla birlikte olursan seveni görmezsen öyle oluır.
aldatmayan erkek yokmuş... hipergaminiz sağ olsun, tüm kadınlar sadece erkeklerin çok küçük bir kesimine çekiliyor. uzun boy olsun, o olsun bu olsun derken tüm erkeklerin yaklaşık yüzde 10 luk bir kesimine çekiliyor kadınlar. (bu yüzdeyi oldukça bol bir keseden verdim)

erkeklerin önemli bir kısmı sevgi ve ilgi açlığı çekiyor.

siz mazoşistsiniz, kendi isteğinizle acı çekiyorsunuz. tutulduğunuz adamlara dönüp de baktığımda başınıza gelenlerden ötürü sevinç duyuyorum.
Çoğu kadının içinde mazoşizm yatar. Bu yüzden ağızlarına sçan, ske ske döven erkekleri daha çok arzu ederler.
herkes de kendini efendi erkek sanıyor ya, adam adım atmıyor, bak benim gözüm sende haberin olsun demiyor.ben adım atıcam, ben birşeyleri başlatıcam, sonra hatun piç erkeğe gitti. piç erkek dediğiniz kişi, erkeklik yaparken ya ama ben efendi erkeğim demek nedir ya? bence piç erkek, efendi erkek ayrımı diye birşey yok. nice efendi erkeklerin ne bok yediğini bilmek için müneccim olmaya da hiç gerek yok. bu düşüncedeki erkekler, erkek olmanın ne demek olduğunu daha özümseyememiş dişi ruhlara sahip eril bedenler.
evlenme niyetim yoksa, fingirdemek amaçlı piç erkeği tercih edebilirim. swh. buna kendim bile inanmadım.
Sanıyorum ağzı daha iyi laf yaptığı için.
Kezolar öle.
bütün kadınlar böyle değildir yanlış anlamayın. ama böyle kadınlar da harbiden aptaldırlar.
Anlaşılamayacak bir şey yok.
Kadın erkekte en çok cahil cesaretinden etkilenir.

Bu kız kişilik karakter olarak doğru biri mi?
ikişkisi var mı yok mu?
Bana ilgisi var mı yok mu?
Yürüsem Reddedilip rezil olur muyum? tereddütü ile direk yürümeyen, tanımaya çalışan adamı ezik buluyorlar. Piçler daha tanımadan diirek yürüyorlar. Tam istedikleri bu.
Çünkü kadın.
Monotonluktan hiç hoşlanmaz. heyecan arar.
Neye ne tepki vereceği belli, güvenilir adamı sıkıcı buluyor.

Sağı solu belli olmayan neye ne tepki vereceği belli olmayan dengesiz güvenilmez adamı daha heyecan verici buluyor.
20 Li YAŞLARDA ÇOĞUNLUK BÖYLE iSE DE 30 LU YAŞLARDA KADINLAR DAHA OLGUN AYAKLARI YERE SAĞLAM BASAN ERKEKLERi iSTER. SÜPERSONiK KEZBANLARI DEĞERLENDiRMEYE ALMAYIN ONLAR NE iSTEDiKLERiNi ZATEN BiLMiYOR.
Evet bende onu kendim için tespit ettim. Saç sakal salaş giyinmiş elinde sigara. Ya dedim traşlı takım elbiseli adamlara baksana. Olmuyorsa öyle demek ki
sike sürülecek akıl yok bunlarda.
Hala aşamadınız mı bunu. Ahsjv
Piç erkek isteyen net kezodur. Kezolar bize bakmıyir diye bu kadar ağlamayın amk ya.
Piç kadın piç erkek ister. Herkes dengini buluyor sözlükdaşlar.
piç erkek derken? yani hem güçlü hem efendi bir erkeği ister bir kadın bence.