bugün

dövme yolda elınde sıgara ıle gezme silikon meme mavi lens
herhangi bir seksi görüntü vermeleridir.
sokakta elde sigara ile dolaşması
sarı saç& zift gibi siyah kaş
topuklu ayakkabıyla yürüyememek.
doğal olmayan saçı, kaşı, konuşması, gülmesi vb. iticidir.
"z" harfi yerine "s" harfi kullanmaları. anlamıyorum arkadaş "s" kullanınca daha mı sevimli ve şirin olduklarını düşünüyorlar ama kesinlikle boş bu düşünce, tamamen yalan.
adet dönemlerinde apışak apışak yürümeleri.
gerçekten çok itici bir hal alırlar. hiç bi şekilde küfür etmemelidir kız dediğin.
en az ped muhabbeti yapan kizlar kadar iticidirler.
en az küfür eden erkekler kadar iticidirler.
terazinin diğer kefesinde de abi diyenleri bulunur.
(bkz: ay senin ben var ya) *
başka kadınları eleştirirken kendilerini unutmaları.
istenmeyen tüyler hele ki bıyık allah muhafaza.
spor ve siyaset hakkında konuşmaları..
dizlerinin iki karış üstüne kadar inen bir elise giyip içini iğrenç bir taytla süslediğini zannetmesi...
ikinci olarak çirpi bacaklı yada kısa boylu kızların diz boyu çizme giymesi..özelikle çirpi bacaklılar çizme giyince çizmeye dikilmiş görünmektedirler..
hülya avşar, çiğdem anad ve aysun kayacı ile hemcins olmalarıdır.
cadde ağzı,kolda kendi kadar çanta,18 yaşında 120cm kalça,rayban armut cam gözlük,açık pembe sedefli ruj,oksiıen sarısı kaynak saçlar,halka küpeli kulaklar,solaryumda köseleye dönmüş cilt,gerizaakaaalı,ohaaa oldum yaaanıııı,kall geldii yaaanııı gibi konuşma sitilleri,erkeklere yaranmak için futboldan konuşmak.
weh he he şeklinde kahkaha atmaları ve fitne amacıyla arkadaşların hakkında soru sormaları.
'kadınları itici yapan detaylar' başlığını okumaktır. zira özgüveniniz paçalardan akmaya başlıyor bir zaman sonra. böyle höngücek tipi alıyorsunuz!
yalancı kahkahalar ve kıçı büyüklerin dar pantolon giymesi.
türban takmaları.
(bkz: bıyık)
aldatması olabilir mi?. çünkü o da erkekler tarafından bi iticilik sebebi olabilir.
birbirlerine aşkuum, kuşuum.. vs. şeklinde hitap etmeleri.
popüler ne varsa o şeylere takıntılı olması.. Elalem ne yaparsa onun da onlara özenmesi. Örneğin ; pop müzik zırvasını dinlemesi..
kendini berbat derecede ifade edememesi. kendi görüşleri ve fikirleri olmaması.. ilgi duyduğu erkeklerin arebessskkk reppppp denen şeyi dinleyen tipler olması.. aman nese türkiye'deki liselerde çoğunluk olan kız tipleri..!