bugün

Valla artık istiyorum büyüklerden bi hayır görmedik gözü açılmamış bakir, yağız, çıtır bir delikanlı alıcam köyden yeter artık. *
Çünkü erkeklerden önce patates oldukları için erkeğin de o süreçte patates olmasını istiyor...
erkekler geç olgunlaştıkları için.
baba özlemi zaar !
erkekler geç olgunlaşıyor falan hikâye bence. Kadınlar da geç olgunlaşıyor.

Siz şu sıralar 20-22 yaşında birileriyle hiç muhatap olmadınız galiba. Kimilerini tenzih ederim.

insan genel olarak geç olgunlaşıyor.
30 yaş altı erkekler öyle.
Erkeklerin olgunlaşması falan hikaye kimse 30 undan önce evlenmemeli zaten. Bunun dışında 30 yaşından sonra erkekler 40 yaş üstü kadınlarla çok iyi anlaşıyor. Aradaki yaş farkı sınırı 15 olabilir belki.
genel olarak erkeğin 30 yaşına gelmesiyle bir bağı var sanki. kadın 20 yaşında da olsa, 45 yaşında da olsa, 30-35 yaşındaki erkeklerle her türlü anlaşıyorlar.
Küçük erkeğin pipisi de küçük olur. Bu sebepten.
Çıtır erkekler eklesin.
24 yaşındayım, benden küçüğü zaten daha dün annesinin kollarında yaşıyodu. ilerleyen yaşlarımda bu benim için bi sorun olur mu bilmiyorum ama şu an hiç çekici gelmiyor.
Eğer erkek tarafının yeterince parası ve statüsü varsa, hanımların çoğu diğer her tür değişkeni de kabul edip, mevzuya balıklama atlar.
erkeklerde de tam tersi var, kendilerinden büyük kadınlarla genelde çıkmazlar.
Yaş değil yaşanmışlık zırvalığına dayanarak yaşadığım ilişki. Ne kadar neşeli, sosyal ve değer verilen bir ilişki de olsa gün sonu bebek avutmak gibi bir his.
Bebek mi bakacağız aw.
seksi çok seviyor demesinler diye bir de gözü dışarıda kalır tutamam diye olabilir.
Saçma kadın kriterlerinden biri. Neden ve neyi istediklerini kadınlar da bilmiyor. Bu “erkek geç olgunlaşır” klişesiyle başlayıp “erkek her yaşta çocuktur” klişesine kadar sürer gider. O sebeple kişi önce kendisini bir “olgunluk” süzgecinden geçirecek, ondan sonra karşısındakiyle bir mukayese kuracak.

Siz önce ağırbaşlılıkla barzoluğun ayırdına varın bence. Hadi selamedle.
Çünkü kadınlar olgun,kendini idare eden, yeri gelince akıl danışan erkeklerle olmak isterler de ondan, yani erkeklerin kendinden küçük olan kadınlarla çıkmak istemesi gibi bir şey. Bence böylesi daha mantıklı.