bugün

onlara sorarsan (bkz: ilgi)
lakin onun bile kimi zaman yetmediğine şahit olmuşumdur.
kadın olmadığım halde cevaplayacağım bir sorudur.

"kadınlar ne ister" sorusunu kendince cevaplayan kadınları zerre umursamayan bir erkek ister.
seksli şeyler.
26cm, damarlı diye cevap veren birini tanıyorum.
afedersin ne istedikleri belli değil bunların...
Afedersin yarrak.
kadınların bazen öyle ufak, küçük şeyler istediğini bilseydiniz dünyada yalnız kadın ve yalnız erkek kalmazdı denilecek kadınların ne istediğini anlama sorusudur..
mesela bazen tanışmadan önce, tanışmanın başında, kadınların öyle küçük beklentileri olur ki bu mesela sadece iki üç adam gibi bir cümle kurup adam gibi konuşması olabilir.. en başlarda kadınların ufak beklentileri karşılanmazsa kadın sinirlenir ve beklentileri giderek yükselmeye başlar.. zaten en başta ufacık şeyleri yapamayan erkek kadının daha çok olan beklentilerini de yapamayacaktır.. bu yüzden kadınlar ne ister diye sorup dururlar..
orgazm olacakları bir sik ister.

ananızda dahil.
yarak afedersin.
yarrak diyenler, harbiden onu istemiyorlar.

kesin bilgi yayalım.

kaynak (bkz: götüm)
siklenmemek isterler. siklemiceksin ki değerli olasın.
para ilgi alaka güzel sözler hediyeler ve en son olarak sevilmek.
kadın doymayan bir canlıdır. her şeyi ister. her şeyi alın, bir de kırmızısından ister.
neden bu kadar ciddiye alıyorsunuz olm bu varlıkları ?
bunu karşı cinse saygısızlık olarak anlamayın lakin yanlış yoldasınız beyler.

kadınlar ne ister kadınlar ne ister? bu kadar sikindirik bir soru için hayatı kaçırmayın artık.

kadınlar basit varlıklardır.

+zeka dış görünüş ve bir kısmı da ek olarak para arar.(bu kadar basit sadece 3 şey) (bir çoğu tekine bile razı)

eğer sizde bunların en az biri ya da daha fazlası yoksa karışık davranır, direk ''siktir git'' diyemediği için.
siz de oturur ulan ''alla alla'' aslında iyi konuşuyorduk.noldu acep? kadınlar ne ister yaa? dersiniz.

kişilik falan da istemezler onu bir unutun.
ulan cool gözükelim diye çoğu kızın sığındığı bir dayanaktır.
sadece kişiliği iyi diye aptal çirkin ve fakir bir erkekle çıkan kız gördünüz mü ?

kadınlar pragmatisttir erkekler değildir.
erkek ne vermezse kadın onu ister. kekliyorlar biz erkekleri.
kişiye göre değişir; bazıları sevgi ister, bazıları para ,bazıları anlayış,......
Kadindan kadina değişir ama doğru bir kadim huzur saygi sevgi ile dolu bir hayat güven veren sorumluluk sahibi bir eş ister.bence
Her kadın sevmek fakat öncelikle sevilmek ister. Tabi sevilirken de ilgi görmek, nazlanmak, el üstünde tutulmak ister. Hiç bir kadın ilgi gördüğü erkeğe karşı boş kalamaz.
erkeğinin sürekli "bu kadın ne ister" diye düşünüp kendini yemesini ister.
tatil. Bıktım arkadaş.
bir kadın çok şey ister gibi görünür ama aslında istediği tek şey sadakattır.
genelde çikolata ister.
kadınlar sürekli olarak bir şeyler istemek zorundadırlar. ne olduğunun hiç önemi yoktur.

istekleri bittiği an erkeğin gözünde lüks mal dan ikame mal statüsüne geçerler. daha da tamahkar olurlarsa kolayda mal a kadar inerler.

iş bu sebepten şeytan azapta olmalı tezinden hareketle aslında doğal dengeyi sağlamak için sürekli bir şeyler istemelidirler. türümüzün devamı için bu zaruridir.
bunun filmi vardı. izlemiştim. güzel bir film. herkese tavsiye ederim.

genel olarak kadınların ne istedikleri bilinemez. çünkü herşeyi isterler. bir erkeğin ömrünü bi 20-30 sene azaltacak şeyleri isterler.
yemek hazır olsun ister, ev temiz olsun ister.