bugün

Kadını mutlu etmenin en önemli aşamasıymış.. Ama ben bunu yapmayı bilmiyorum, bilenlerin anlatması yararlı olur..

Nasıl yapıldığı pek bilinmeyen olay..
orgazmın dibine vurdurmakla yaşatılabilecek olay.
diğer kadınların yanında ona yapılacak bir jest kendini farklı hissetmesini sağlamak ile mümkün olan.
-sana kadınlığını hissettirecem Ayşe, allah belamı versin yapıcam bunu!
+Sami, bir sakin ol! Ben onu sensiz de hissediyorum; bu kadar baskı uygulama kendine yazık sana da.
mesele erkeğin kadına sadece orgazmı yaşatarak kadınlığını hissettirmesi değil, ona insan olduğunu hissettirmesidir. tam tersi kadının erkeğe hissettirmesi için de geçerlidir.
bazen yemin ederek yapılır.
görsel
bir erkeğin yapması gerekendir deyip kesin bir yargı söylenemez ama kadın kadınlığını bilmeli bilmez ise eğer erkek ona kadın olduğunu hissetirmeli. Zaten bir kadın kadın olduğuna inanmıyorsa erkek onu erkek gibi görmeli. Erkeğe yanaşan bir kadın erkekten hoşlanıyorsa erkek bu durumda kendini bilmeli. Karın bir erkeği sevmiyorsa erkek sırtı dönüp gitmeli...
gözler herşeyi söyler, bakışlarla hissettirilir.
Squirting Orgasm olayını çözemeyen ezik erkeklerin asla hissetiremeyeceği şeydir.

boşa kürek çekmeyin gidin ibne olun.
onu boşaltın, ara da dolarlar, ara da boşaltın, kadınlığını doruklarda hissedecektir.
gevşeklerin yapamayacağı hareket.
tek bi söz,tek bi dokunuş ya da bi bakış.

ama zordur kadına bunu göstermek.hele ki kendini dişi gözüyle görmeyen kadına..
naif bir yüreğin yapacağı her harekette hissedecektir hatun kişisi.
yeter ki naif yürek ona karşı bişey beslesin, bu aşk yada cinsellik değildir sadece kimi zaman bir selam, kolay gelsin demek bile yeterli olur.
kendini bilen gerçek adamların yapabileceği bir şeydir..
Adamlık gerektiren eylemdir.
görsel
Kadına kadın demişler. Kız bayan falan mı diyecektik neydi o? Çabuk metacılar gelmeden.
erkeğin yapması gereken.
her kadın kadınlığını hisseder, ancak kadınlığını erkeğin keşfetmesini bekler.
Sikerek olabilir ya da sikerim beklentisiyle hediyelere, guzel sozlere bogmak ikinci cozum.
Kadın kadın olduğunu hissetmiyo mu zaten, erkek gibi mi hissediyo nedir allahın kezosu? Ne hali varsa görsündür.
Hassas bir durum. Bunu madara olma korkusu yaşamadan gerçekleştirmek cesaret işi.