bugün

Ambulansın taranmasını kendince meşrulaştıran, hdp'nin hendekçi siyaseti sonucu PKK'ya yapılan operasyonların durması için kendini paralayan yazar.
yaralılara ambulans gönderilmemesi hangi kitaptaymış ? diye soran yazar. peki eşinin yanında çarşıda pazarda , evinde gece uyurken polis asker katletmek hangi kitapta var ? sorusuna ne cevap verecekler, cevap verecekler mi muamma .

edit: kaldı ki ambulans çalışanlarını kaçıranlara, dağdan şehir merkezine inip ,şehirde korku yaratıp, hastaneleri roketle vuranlara tek laf etme, gelip burda duyar kas. bu nasıl bir yüz diye sormak bile gelmiyor içimden.
YAZILARIMI okuyanlar, kokuşmuş PKK'ya ve Türkiye cumhuriyetine en ufak bir aidiyetimin olmadığını rahatlıkla anlayabilirler.
Evet, vatansızım. insan canından daha önemli gördüğünüz vatanınızın da tam ortasına sıçayım.
Evet, pkklı da değilim sempatizanı da değilim; insan canından önemli gördüğü ideolojisinin de ortasına sıçayım.

Ben insan kalmaya çalışanım.
Biliyorum vatansızlık gözünüzde en aşağılık şey, zerrece umrumda değil çünkü aşağılık olan şeyin askerin/polisin/gerillanın/sivilin ölümüne sevinmek olduğunu biliyorum.

Edit: bu entrym nick altıma gireceğim son entry ve son edittir.
Kudurun, hasta zihniyetiniz ile birlikte yok olun.

Girdiği entry'e üzülen cahil iyi oku bunu:
--spoiler--
Gerilla savaşı, küçük ve gizli birliklerin düzenli bir orduya karşı yürüttükleri yıpratma savaşı taktiği, zayıf kuvvetlerin güçlüye karşı uyguladığı direniş savaşının unsurudur.
--spoiler--
Vatan namustur. Kökünü alsak kökten dışarı sayı çıkmaz. Asal seni. Kendi kendine bölün.
pkk sempatizanı olmayıp bir avuç şerefsizi gerilla diye niteleyen insanımsı yazar.

girdiğim entry'e yazık.

edit: küfrü kendime yakıştıramadım.
Her insancıl yazar gibi linç edilmekte olan yazardır. Bu kişinin ağzından ne zaman nefret söylemi çıktı? Sizin yazdıklarınız ile kiyaslananilir mi? Hayır çünkü hiç kullanmadı. Burada barışı savunan bir kaç kişiden biri bunu gerilla demesi değiştirmiyor. Biz ölen her iki taraf için de üzülüyoruz. Sizin kokuşmuş düşünceleriniz de buna engel olmayacak. Bu savaşın cigirtkanlari sizsiniz ve bu savaşın en büyük müsebbibi sizin gibiler. Askere üzülüyorsan Barış isteyeceksin BARIŞ anladın mı? Burdan bağırıp çağırmak kolay ölenleri düşünen kim? Ölenlere üzülenler bunlarin son bulması yönünde söylemlerde bulunur.
"bu kişinin ağzından ne zaman nefret söylemi çıktı?" diye savunulmaya çalışılan sempatizan.

teröriste gerilla demesi bile başlı başına bir nefret söylemi. yetmez mi?
buyrun;
(bkz: #31143170)
vikipediden kopyala yapıştır aldığı "gerilla" tanımıyla beni cahil olarak niteleyen yazar.

kendisine verdiğim cevabı aynen burada paylaşıyorum:

"bu tür kavramları yerelin ona atfettiği anlamı göz ardı ederek tanımlayamazsınız. bu ülkede gerilla dendiğinde neyin akla geldiğini benden iyi bildiğinize eminim. sizin gerilla tanımızdan yola çıkarsak gezi direnişçilerinin de gerilla olması gerekir ancak kimse gezicilere gerilla dememiştir.

entrtlerinizin bir kısmını okudum. bu ülkenin doğulu bir vatandaşı olarak söylüyorum size bunu. sığ ve ne kadar bunu reddetseniz de militeryan bir görüşe sahipsiniz.

en kısa zamanda hidayete kavuşmanız dileğimle.

sizinle tartışmam."
Tek kaşlıdır bu.
PKK sempatizanı.

boroş kordoşlok rororor.

hassiktir ulan.
Boşuna kadın diye yürümeyin gençler, erkekmiş.
Şaşırdım, neyse benim için farketmez.
(bkz: yine çok komiğim ha)
(bkz: bu ne biçim şarkı ulan)
Sözlükteki kafatasçıların canını iyice sıkmıştır. Umarım sıkmaya devam eder. Severek takip ediyoruz.
pyd yapmamıştır savunusu yapanlardan biri olan yazar. akıl yürüterek diyor ki ; pyd bunu göze alır mı ?

daha önce de pkk hiç sivil katliamı yapmaz, onlar sadece özgürlük ve kürtlerin hakkı için savaşır, pkk ,kaos çıksın isteyen hükümetin ekmeğine yağ sürer mi hiç ? aklınız alıyor mu buna sizlerin ? gibi mavalları bir çok pkk sempatizanı insandan dinledik. sonra ne mi oldu ? sonra çınarda çocuklar öldü. sonra ne mi oldu ? pkk " pardon özür dileriz" dedi ve unutuldu olay.

bak , ne oldu o pkk öyle yapmaz, hükümetin ekmeğine yağ sürüp sivilleri ,mazlumları öldürmez tarzı savunmalara ? ha ? hepsi patladı değil mi ? patladı. şimdi yine aynı tarzda cümleler; pyd hiç dünyanın gözü önünde yapar mı ? güzellemeler çektiğiniz pkk lı teröristler nasıl yaptılar ?

o halde sesinizi kesin ve oturun oturduğunuz yerde. gelişmeleri takip edin.

ikinci olarak bir örgütün terör yapıp yapmadığını batı ülkeleri belirleyemez. batı ülkelerini referansını alanlar, düne kadar onları emperyal güçler diye yaftalıyordu. madem referans alıyorsun; google a yaz bakalım pyd ve ypg savaş suçu işliyor cümlesini. af örgütünün açıklamasını göreceksin .

neymiş demek ki ? pyd terör estiriyormuş. abd terör örgütü demiyor fakat uyarıyor; karışıklıktan yararlanıp toprak kazanmaya çalışmayın diye. ne yapıyormuş pyd ? kuzey surede insanları yerinden edip toprak parselliyormuş. hıım. bu bana tanıdık geldi. aa dur. tipik terör örgütü özelliği bu.tıpkı bizdeki gibi.

bazen aklımızı kullanmak gerekebiliyor. birilerinin ağzının içine bakmayın. satır aralarını okuyun. illa resmi ağızlardan "terörist bunlar" açıklamasını beklemeyin. akıl ve vicdan ile pyd nin pkk nın uzantısı olduğunu görebilirsiniz
pkk lı bir yazar. ülke ülke olsa tutuklar. sözlük sözlük olsa siler.
Kendisi severek takip ederim. Kaliteli feminist yazar.
kendisini taciz etmeye kalkanları mahkemelerde top gibi sektirmek üzere gönüllü avukatlık hizmeti sunabileceğim yazardır.
Teröristtir inşallah süresiz silik yer.
pkk dezenformatörü troll.
burayı ekşi sözlük sanıyor herhalde. ancak ekşi'de başarıyla yapabileceği ve favori rekoru kırabileceği enformasyon çarpıtmalarını uludağ'da yemezler koçum.
suryanistanı unutmuşun. hani kürdistan dediğin. https://www.uludagsozluk.com/e/31584797/
Nikini okurken dinazora dönüşebilirsiniz. Gyank nedir yea.
klavye pekakalısı.

eminim sabahtan akşama tek odada oturup megri megri dinleyip ağlıyordur.
alenen pkklıyım diyen bir ...... neden şutlanmıyor ? merak ediliyor.
Bildiğin klavye teröristi, Ben bunu ekşide de bilirim orada da böyle salak salak şeyler yazardı korkmayın zararsızdır.
eger orgute katildiysa goguslerinin 7 cm altina ve gobek deliğinin sag tarafina 2 tane okkali yağlı mermi yiyecegini dusundugum yazar.insan ölmesin ama sen öl.
kadın gyan asamoah diye okudum.