bugün

Hiç sevmedi diyemedim, korktu dedim, kaçtı dedim, nedenleri vardı dedim, sevmedin diyemedim.
Beni yine haksız çıkardın. Sevmedin, hiç.

alıntı.
AKP nin yüzde elli bir oyla iktidara gelmesi ve mevcut kapasitesiyle 80 milyon insanı yönetmeye çalışıyor olması.
hayatımın 30 (yazıyla otuz) senelik bölümünü önce öz annem, babam ve ablamın, sonra da eşim ve onun annesi ve kız kardeşi tarafından sikildiği gerçeği.

ölmek istemediğim tek bir dakikam yok... yapımda ve yayında emeği geçenlerle hesaplaşacağız.
görsel
uyku. uykuda kesinlikle bir tasarım eksiliği görüyorum. zira insan kafayı koyduğu an uyuyabilmeli. ışığı söndürüp yatağa girersiniz ve başlarsınız uykunun gelmesini beklemeye. sabah uyandığınızda ancak, nasıl uyuduğunuz hakkında bilgiye sahip olursunuz. yok yok. bu gerçeği hazmedemiyorum ben. başka bir yolu olmalı.
ölecek olmam. dur dur hemen eleştirme bu yazarı, evet klasik oldu biliyorum ancak gerçekten düşünüyorumda her allahın günü birileri ölüyor. hani sen falan kişi ölürken duyuru yaptıklarında esniyorsun ya gram umrunda olmadan.. e ne yapacaktık ?? bizde mi ölelim ? sakin ol yazarcım. onu da demek istemedim... bak şimdi ben bunlaro yazarken birilerinin hayatı bitiyor toprak oluyor çürümeye başlıyor hani. sevdiğimiz tüm insanlara da bunun olacağı gerçeği hani, genceciksin ölüyorsun. kabul edemiyoruz hani...
Yalan sanilan bircok tarikat faaliyetlerine devam ediyor.
Boşuna bir bekleyiş içinde olmam.
Osursan duyulacak kadar yakın olan adaların yunanistan'a verilmiş olması.
Gittiğim her şehri başkent yapıyorum. Hayal kırıklıklarının başkenti.
recep ivedik'e gülen insanların ziyan tipler oldukları.

bakın, lütfen!
Yakışıklı olmayacak olmam, zengin ama asosyal olacak olmam.
Ayrıca; Evrim Teorisi, Sicim Teorisini sevmeme rağmen hiç konu hakkında çalışma yapamayacak olmam.
Kaybettiğin insanı bir daha göremeyecek olman.
keşkelerin gerçek olması.
Eski sevgilimin baya baya kötü bir insan olması.

Olmasın ya. Üzülüyorum kötü birisi olduğunu düşündükçe. Öyle birini sevmiş olma durumu da çok üzücü.
Eski sevgilimin beni terketmesi.
bir insanın milyar dolar parasının olması, gelir eşitsizliği ve kimsenin bir şey yapmaması.
Çokça yazilmis, ama ölüm.
penny taylor la diana taurasi nin aşk yaşaması.Normalde lezbiyenlere saygım var ama bunlar bi ara fenerbahçe basketbol takımında oynuyordu,şimdi insan acaba mı? diyor.Yani soyunma odası felan bunlar çok musait yerler ama onların profesyonelliğine güveniyorum ihşallah öyle birşey yapmamışlardır.
ansızın özlediğim günlerin üstünden aylar geçti ve o günler asla geri gelmeyecekler.
Sevilen kızın def-i hacetini giderdiği gerçeğidir.
annemin 2 yıldır toprağın altında yatıyor olduğu gerçeği.
Doğumunuzdan itibaren alıştığımız, birlikte geçirdiğiniz güzel zamanlarınız olan ve güvende hissettiğiniz aile ortamınızdan sonsuza dek ayrılmış olmanız.
atilla ilhan'ın ölümsüz dizelerindeki:

sevmek için geç, ölmek için erken

olması gerçeği.
Param cebimde durduğu yerde eriyor.