bugün

illuminatinin gücü, basiretinin gözümdeki en büyük kanıtı. ibretlik.
çok büyük bir yetenek. Genç zamanda keşfedilmesi harika böyle bir yeteneğe hak edilen değer gösterilmiyor. Hem de çok yakışıklı kendine ait muhteşem bir tarzı harika bir sesi muazzam şarkıları var. Sesi ilk zamanda beri muhteşem. Yakışıklılık, karizma...

Şaka lan şaka mına koduğumun ergen sesli tip şarkıcısı.
Gozumde sumuklu bocektir .
hayranlarının onda ne bulduğunu çözemediğim ünlü şahıs. ya benim kulağımda ciddi bir sorun var ya da onun sesinde. dinleyenlere saygım sonsuz ama nasıl dayanabildiklerini henüz anlamış değilim.
bazı yazarların entry'lerine bakıyordum da michael jackson gibi bir adamla kıyaslayanlar ve "oda sahnelere çıktığında çocuktu ve çocuklara hitap ediyordu." diyenler gördüm, ha bi siktirin oradan.
ulan michael jackson, jackson 5 ile turnelere çıktığında 7, 8 yaşındaydı, sesi bu ergenden çok daha derindi ve en azından erkek çocuğu gibi görünüyordu. j5 şarkılarına baktığınızda şarkıları kendileri yazmasa bile (yazmak istemişlerdir ama motown izin vermemiştir) çok güzel şarkılar vardır ve küçük çocuklara hitap etmez sadece. bu grup amerika'da gruplarda top 10 listesi yapılırken bu listeye ilk 5'ten giren bir grup. buradan bir teenage grubu olmadığını anlayabilirsiniz. size söylüyorum, bu efsaneyi bibercan'la karşılaştıran kezban beyinliler, önce bu adamın geçmişini iyice öğrenin sonra yorum yapın.
neymiş bibercan 14 yaşında annesine bir şeyler almak için gitar çalıyormuş. manyak mısınız lan? 5 yaşında çöplerden kapıt toplayan ya da ışıklarda mendil satanlardan daha mı kötü bir şey yapmış? orospuluk mu yapmış? ki bu çocukları ailesi bu işe sokuyor, yapamazsa babayı yiyor. bu bibercan zevkine göre merdivenlerde zavallıca (!) gitarını çalıyor. fakir makir diye geçiniyorsunuzda videoda maşallah üstünde bayağı güzel kıyafetleri var. gitarıda var haa, o kadar fakir bir ailede gitar var. siz michael jackson'la kıyasladığınız için söylüyorum; michael'ın ailesi sizin kileriniz kadar büyüklükte bir evde yaşıyordu, 9 kişiyle beraber. fakirlik mi diyorsunuz birde? zorluk mu diyorsunuz? soruyorum size, bu bibercan hiç provalarda yanlış bir adım kaçırdığı için ütü kablolarıyla dövüldü mü? ölesiye dayak atıldı mı? motown kıyafetlerini bile karşılamazken annesi o 5 koca kardeşe kumaş alıp kıyafet dikti mi?
burada bibercan hayranlarının bibercan'ı savunduğu gibi michael'ı savunduğumu ve buna gerek olmadığını biliyorum. ama bu kezban beyinliler bir bok bilmeden efsaneyi bibercan'la kıyaslayınca cinlerim tepeme çıkıyor, kusura bakmayın.
bunu söylemekten utanıyorum ama yetenekli çocuktur. akustik parçalarda sesi gayet güzeldir, dans yeteneği de vardır.
kıza benzeyen şarkıcı ilk çıktığı zamanlarda kız zannetmiştim 2 sene kadar sonradan öğrendim sıradan youtube ergeni illuminati çalışanıdır bu yüzden bu kadar yükselmiştir çok şımarıktır. Ne zaman ismini duysam castın biber midir turp mudur lafı aklıma gelmektedir.
Bizim şarkıcı doğuştan kıskanmıştır çıplak poz vermeyi.
başarısı, başarısız ve tipsiz erkekler tarafından kıskanılan yıldız.

not: erkeğim.
Şu her yerdeki çıplak gitarlı pozları shop falan değilse, harbi deli olan çocuktur.
Bokunu çıkarma be anam.
yaşıt olduğumuza hala daha inanmakta güçlük çektiğim şarkıcı bozmasıdır.
michael jackson'ın yayınlanmayan "slave to the rhythm" şarkısını cover yaparak bok etmiştir, hayırlı olsun.
görsel
buraya da mı gırdı bu kemçük agzına tukurdugum dedırten baslık...
1600 den fazla entry ile, kendisini daha nasıl yüceltebileceğimiz sorusunu sorduran başlık.
selena gomez'in kız arkadaşı.

vesselam...
başıma birşey gelmeyecekse kendisini the karete kid filmindeki never say never şarkısıyla tanıdığım son dönemde yaptığı şarkıları da afiyetle severek dinlediğim post-ergen şarkıcı...

iş bu entrydeki detaylardan 18 yaşında olduğum sonucuna varılabilir lakin 28 yaşındayım..
bu çocuğa niye laf ettiklerini anlamıyorum. bence asıl laf edilmesi gerekenler bu çocuğu dinleyenler.
Bu ergeni sevmem ama son zamanlarda öyle şarkılar yaptıki dinletiyor artık kendini. Özelliklede Michael Jackson ile düeti Slave 2 The Rhytm.
http://www.google.com.tr/...d=0CCsQ9QEwAA&dur=450

Tek geçerim.
hakkında tesadüfen iğrenç bi haberle karşılaşılmış sanatçı oluşumudur.
http://www.stars-hommes-n...in-bieber-le-sexe-a-lair/
teşekkürler makina.
Erkekleşme evresini henüz tamamlamamış hatta bu evreye yeni adım atmış yapıdır. gereksizdir toplumdan çok uzaklara taşınmalıdır.
tipini siktiğimin ergeni.
kendisinin türk erkek olmak üzere fanı çok azdır,zaten bu söylemin dışındakiler erkekliğin sınırındadır.
Hic begenmedigim ve kizlarin ne buldugunu anlamadigim kisi genelde ergen kizlarin asik oldugudur.