bugün

Arjantinli eski futbolcudur.
görsel
kraldır. liseliler bilmez. top ayağındayken almak rakip için hayal gibiydi.
iyi topçuydu. Frikik vuruşları da sağlamdı.
juan sebastian veron'un gölgesinde kalmış arjantinli 10 numara.
hâlâ büyük bir takıma transfer olamamış, cm'nin en iyi özelliklerine sahip futbolcularından. gene de 1-2 yıla inter'e transfer olacağını düşünüyorum.
winning eleven'de sırf bu adam için villareal'i seçerdim. efsane bir 10 numara. juninho gibi riquelme gibi del piero gibi adamlara bitiyorum.
"Bizim dönemimiz farklıydı. PlayStation'la, sosyal medyayla ya da dans etmeyle ilgilenmezdik. Sadece futbolu seviyorduk."

görsel
türkiye liginde oynasa ne iyi olurdu dediğim futbolcu.
Çok yetenekli ama disiplinsiz bir oyun kurucuydu. Barcelona'da tutunamamasının sebebi budur.
Barcelona da tutunamamış ama villareal de efsane olmuş arjantinli 10 numara. 2006 da arsenal maçında o son dakika penaltısını atsa finalde arsenal değil villareal Barcelona nin karşısına çıkacak ve belki şampiyon değişecekti.
görsel
bir türk takımına transfer olamadan kariyerini sonlandıran arjantinli futbolcu.

biriniz kafanızı çalıştırsaydı da şu adamın serbest vuruşlarını izleyebilseydik. vizyonunu ziktiklerim...
pablo aimarla beraber son on numaralardandi.
Türkiye ye gelseydi para kazanmaya devam edebilirdi. Demek ki yetmiş kazandıkları.
bir dönemler dünyadaki ense traşı modasını başlatan adamdı.
Müthiş sol ayağıylan attığı güzel gollerle ve asistlerle hatırlarımızda kalacaktır.
36 yaşında futbolu bırakmıştır.
futbolu bırakmış.

http://haber.star.com.tr/...de-veda-etti/haber-994547
kayıplarda.
super yetenek arjantine dondugu gunden itibaren gsye gelmesini istedigim futbolcu.
devre arasında sivasspor'a transfer olacak arjantin asıllı arjantinli futbolcu.
(bkz: #18823795)

gece gece yaptığı iş olmayan yazar.. insanların canının çekebileceğini düşünmeyen, pipimiz düşebileceğini göz ardı eden yazar.. hayır canımız çekti olmuyor böyle..
bu sezon şu ana kadar 28 maça çıkmış ve 6 gol atmıştır. büyük ihtimalle futbola başladığı Boca Juniors'ta futbolu bırakacaktır.
sezon sonu galatasaraya transferi gündemde olan efsane 10 numara..