bugün

fena ayar verir.
sevdiriyor kerata kendini. evin haşarı çocuğu gibi.
schuster'le elli kere karşılaşsa ellisinde de eline verir.
maradona'ya imzalıdığı formaya, sen 1 numarasın senin adına forma imzaladığım için utanıyorum diyebilen bir efsanedir gönlümde.
''özel'' gerçekden ''özel'' dir.
inanılmaz zeki birisidir.seveni de çok sevmeyeni de zaten böyleleri başarılı olmuştur hep.mourinho bir parti kursa ülkesinde iktidara bile gelebilir öylesine zeki birisidir işte.
acaip bir adam.

hani bazen bazı adamların yaptığı akla gelmeyen hareketlerden sonra "vay orospu çocuğu" deriz ya, bi sevgi gösterisi olarak, işte böyle sevilesi bir işe daha imza atmıştır.

http://www.milliyet.com.t....2010/1317871/default.htm

yahu şaka gibi adam yeminle.
şu anda açık ara dünyanın en iyi teknik direktörü. belki de gelmiş geçmiş en iyisi. kimbilir daha iyisi hiç gelmeyecek. yine de bunlar o acaip egosunu ve kibirini, özellikle küstahlığını meşru kılmaz. sevmiyorum bu adamı, doymak bilmez başarı açlığı,o dipsiz ihtirası rahatsız ediyor .
sir alex ferguson manchester united'dan ayrıldığında yerine geçecek muhtemelen. tabi önceden arap şeyhleri jose'yi kandırıp city'e imza attırmazsa.
şüphesiz ki dünyanın en büyük teknik direktörüdür.
zaten öyle olmasa real madrid'in başında olmazdı.
adam bizimkiler gibi değil, sahaya müdahale edebiliyor, sarı kart sınırındaki oyuncuları dahi düşünerek bir sonraki hamleler için gardını alabiliyor.
taktiksel olarak xabi ve ramos'un kırmızı kart görmesini istemiş olması ile ceza alması gündemdeymiş.
hasiktirin be...
adam takımını yönetiyor her anda, her anlamda...
bizim kenarda duran pezevenklere bakın bir de...biri teknik direktör olmadığı halde takım elbise giyip ceza alıyor diğeri yabancı sınırlamasını iplemeyip sahaya fazla yabancı sokabiliyor.
bu gibi durumlardan ceza alacağına taktiksel hamlesinden caza alsın.
bu mourinho'yu daha da büyütür...
bu piçe bayılıyorum. asaletin yeter, dünyaya kafa tutacak özgüvenin yeter.
senin mına koyim nasıl bir insansın lan sen
bendeki bu nasıl bir sevgi anlamadım tıpkı;
(bkz: seni sikerim ya çok tatlısın)
yeryüzüne gelmiş en iyi teknik direktör. müthiş bir zeka, müthiş...
sergen yalçın'ın 'marinyo' diye telaffuz ettiği teknik direktör.
ajax maçında yaptıklarından sonra adamın deha olduğuna kesin karar verdiğim teknik direktör.
ya teknik direktör diyoruz da adam bundan fazlası.
bir tane daha gelmez böyle adam. o yüzden dikkatle takip edilmeli...
ramos ve alonso'nun kırmızı kart görmeleri talimatı bizzat tarafınca verilmiştir.

http://www.facebook.com/v...507343861780&comments
büyük bir teknik direktör.şu an dünyanın en iyisi dediğim kişi.
nickaltına sürekli sergen yalçın ın '' marinyo '' olarak telaffuz ettiği adam yazılan teknik direktör.

bir gün hepimize ayar vericek. ondan korkuyorum ben!
antipatik tavırları ve iğrenç hareketleriyle bile bazı insanların sevgisini kazanan adamımsı..
bu adamı sevenler kusura kalmasın, morinho dan da yavşak olan; ancak onu sevendir..
avrupanın en önemli liglerinde 2 si şampiyonlar ligi 1i uefa olmak üzere 9 senede 17 kupa kazanmış futbol dehası guardiyola onun çaycısı bile olamaz
bu gece barça'nın ve memlekette ne kadar barça yalaması olmuş ergen varsa hepsinin gazını alacak ''special one''.
eskiden galatasaraylıydım şimdi mourinholuyum. fenere gelse feneri tutarım bu kadar iddialı söylüyorum.bazıları onu antipatik buluyor ama onun her sözü zeka kokuyor.

edit;

albert camus tan sonra en zeki futbol adamı.
çok değil 2 saat 40 dakika sonra buraları entari dolduracak büyük insan, special one.. nou camp'a ve katalan yalakalarına sus işareti yapmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.
dinmek bilmeyen egosu bu akşam * törpülenecektir.
küçükken sahte bir real madrid formam vardı roberto carlosun nerede resmini görsem biriktirirdim lise ye gitmeye başladım.herkese bir gün fenere gelecek eminim diyordum haliyle millet götüyle gülüyordu. şimdi hedef mourinho aynı şeyi söylüyorum bir gün fenere gelecek lütfen sizde götünüzle gülün,gülün ki gelsin o kadar hayranıyım.ayrıca gelirse tam bir şenlik bizi bekliyor düşünsenize bir yanda jose bir yanda ahmet çakar,ziya şengül hatta adnan aybaba.kim bilir nasıl ayar verirdi
barçanın belası olacak takımın teknik direktörüdür. Ayrıca başka teknik direktörlerde görmediğim zekaya sahiptir. Maçtan önce rakibi kışkırtmasını ve moralini bozmasını iyi bilir. Tam bir psikolojik savaş uzmanı. Bu konuda eğitim almış olabilir lan sormak lazım.