bugün

son programda oscar adayı filmleir ti'ye almış beni gülmekten kırmış talk show üstadı.
türkiyede dogmuş olsaydı ilah olabilecek yetenege sahip olan usta talk showcu.
programın başında yaptığı espriler ve hele de o gazete ilanlarında ki komiklikler insanı yardıracak cinsten.
onu anlatabilmek için amerikanın beyaz ı demek doğru olur. aslında asıl gerçek tam tersi, beyaz türkiye nin jay lenosu dur. son zamanlarda çaptan düştüğü dedikoduları dolansa da, yayın saatlerini eski öğrencisine kaptırsa da, o bir efsane...
yememiş içmemiş çevre yapmış biraz da komik , yürü be jay leno.
geçen zamanlarda jimmy kimmel tarafından ayar yediği söylenen talk showcu kişilik.
cnbc-e yi izleme nedenlerinden biri. amerikan komedi kültürü bize çok uzak olsada bizi bile koparttığına göre amerikalıları ne hale sokuyordur.
Milli değerimiz uçan adam Sabri'yi meşhur etmiş adam.
her esprisinin üzerinde önceden çalıştığı buram buram kokmasına rağmen geceleri ne olursa olsun güldüren adamdır.
conan ise bunun her zaman örnek gösterilen komşu çocuğu olur. *

üdüt: programın başındaki güncel olaylardan derlediği komikliklerden bahsetmiyorum. konukları geldiğinde de spontane esprileri çok az.
geçenlerde programında metin şentürk'ten bahseden komedyen.*
(bkz: jan reno)**
her gece filmin ardından cnbc-e de the tonight show with jay leno adlı programı sunan komedyen. * *
jay leno da conan o'brian da jimmy fallon da programın başında güncel konularla ilgili önceden hazırlanmış binevi paket esprilerini yaparlar ve bunlar genellikle güldürür. format gereği olan bişeyden bi eksiklik gibi bahsetmek saçmalıktır.
doğum gününü kutlayan koca çeneli şovmen.
idoldür.italyan asıllı amerikandır,spor arabalara düşkünlüğü ile bilinir. The tonight Show davası yüzünden nbc yöneticileriyle arası pek iyi değildir ki onun farkı tam burada belli olur programlarının çoğunda nbc yoneticilerine bir küfür etmediği kalır hep göndermelerde bulunur ayrıca dillere destan bir çenesi vardır hatta üzerine kitap bile yazmıştır jay leno. Lise yıllarında palyaço olarak bile çalışmıştır monologları çok başarılıdır. Programında en beğenilen bölümleri ise;
jaywalk,headlines,internet success and failure,earn your own plug. Ayrıca programının müzisyeni kevin eubanks the tonight show'dan 3 ay içerisinde ayrılacağını belirtmiştir.jay leno kevin eubanks e takılmadan programı nasıl sürdürecek ya da yerini kimle dolduracak merak konusu...
obamadan ayar yemiştir. bir kokteylde obama jay lenoya ithafen işte reytingleri benden hızlı düşen tek insan demiştir. jay lena iyidir. candır.
60 yaşındaki bir adam bu kadar komik bu kadar eğlenceli olabilir mi diye soruyorum kendime. Böyle mutlu adamı gorunce yaşlanmakdan korkmuyorum. Ama iran'a ve Ahmedi Necad!a baya laf sokuyor.
- Ahmedi Necad USA'yı dayılık yapmakla suçlamış, ee tabi 1.60 boyundaysan herkes sana dayı gözükür.
çenesi beyninden büyük olan vasat adam. en fazla yiğit özgür kadar komik olabilir.
uçan adam sabriyi konuk ettikten sonra facebookta ünlü olan cnbc-e nin stand-up program sunucusu.
yılların eskitemediği bir kişilik.
vuvuzeladan yakınıyor kendisi. güzel bi montaj izletti.

bir de manşet okudu,aslında bir bisiklet reklamı,sloganı da şu: Anneniz bacaklarınızın arasına eğlenceli bişey almasına izin verin.
bu akşam ki konuğu robert pattinson olan showman. *
programında siyasetçilerden sanatçılara herkese giydiren komedyendir.

şu konu hakkındaki esprisiyle beni yarım yarım yarmıştır.

maradona'nın 2010 dünya kupası boyunca oyuncularına seks yasağı getirmemesi hakkında; bunu gören tiger woods "bakın bakın gördünüz mü aradaki farkı? işte medeniyet bu" deyip woods'a selam çakmıştır.
geçtiğimiz günlerde programının jaywalking bölümünde 4 temmuz ve amerikan tarihi ile ilgili sorular sorarak amerikan halkına ayar vermiş komedyen.

- amerikan marşının adı nedir?
- ...?
- peki america's next top model'ı kim sunuyor ?
- tyra banks.*
(bkz: sağlam ayar)
olum bu adam okan bayülgen özentisi lan... yersen
çok güldürür. ehhehehey yav. yüz kaslarını ağrıtır adamın. ehhoh. düşündükçe gülüyorum. insan güldümü böyle gülmeli. yehhehe. bak hala.