bugün

mini etek sonrası, külotlu çorap tarafından hunharca katledilip ortadan kaldırılan, ancak fantaziler akla gelince, bir geceliğine hortlatılan erotizm yüklü kadın aksesuarıdır.
Foto yok foto yoksa başlığı niye upluyorsunuz iğrenç ibneler.
insani yoldan cikarir..
ölü dirilten cinsleri olduğu rivayet edilir.
çok konuşulmuş üstünde.
bütün dünyada katledilmektedir, ancak bu katlin faili biliniyor: külotlu çorap.
Immhh muhteşeem bir şey.
Bu yaşıma kadar (30) karşımda soyunan ve iş tuttuğumuz birçok kadın oldu hayatımda ama jartiyer giyenine hiç rastlamadım. Bu konudan sebep biraz buruk hissediyorum kendimi. Umarım bir gün denk gelir. Özel istek yapıp işin heyecanını ve pek tabii sürprizini kaçırmak istemiyorum.
Bir kadın iç çamaşırı. Çorabı dona askılarla bağlıyor.

Ve garip bir şekilde gerçekten çok seksi bir şey.
3. fotoğraftaki kadının sol bacağında doğum lekesi mi var ne? yok yani incelediğimden değil de işte ne bileyim göze çarpıyor.

şimdi jartiyer aslında şu çorapların üstündeki, çorapların kaymasını önleyen lastik/bağ olduğu için bunlara direkt jartiyer yerine jartiyerli çorap falan deniyor olmalıydı. bilemedim.
Jartiyer olması için çorabı tutan bir ip parçası olamaı gerekmiyor mu? Ben mi yanlış biliyorum? Ayrıca gereksiz bir şey, sadece popişi diri gösteriyor, bu kadar.
Maalesef jartiyer çorabıyla jartiyerin kendisi birbirine karıştırılıyor. Karşı cinse o kadar yakıştırıyorum ki keşke bunun moda olduğu 1950’li yıllarda yaşasaydım diyorum.
illa seks çağrıştırıyor olarak düşünmemek lazım, yazın çok kullanışlı şahsen. Hem çorabını giyiyorsun hem de püfür püfürsün.
bu kadar iğrenç ve varoş bir kıyafet olabilir mi ?

bunun yerine ne fantaziler var.
Bir beyaz t ene asla yakıştırmıyorum.
görsel
Sadece götü büyük kadınlara yakışıyor boşuna giymeyin gluteus maximusunuz küçükse.
Tahmin edilenden çok fazla kadının gardrobunda bulunan, ilişkinin başlarında bahsi geçmese de sonradan ortaya çıkaran fantezi aracı.
genelde malum film yildizlarinin giydiği ic camasirimsi şey..

yoksa normal bir ev kadınınin bunu giymesi abes kaçar...
şüphesiz ki kadınları en çok seksi gösteren iç çamaşırıdır. evet.
Saten gecelikten daha seksi bulmadığım fantazi giysi.
Donla çorabı birbirine kavuşturan lastikleri eyle filimlerdeki gibi şekilli durmayan, sünen, sünük duran, vıyyy bı mıymış la diye hayalkıran şey.
bulana hayır duası, kuşanana can kurban.
Bir iç çamaşırı.

Bunu giyip ay ne seksi oldum diyen kadında buna bakıp oyşşş diyen erkekte net aptaldır.

Tavsiyem çevrenizde böyle insan varsa derhal uzaklaşın.
(img:#1789066)

Güzel vücudu olan kadını muhteşem gösterir.
Karısının çorabı düşmesin diye eyfel kulesi mimarı tarafından icat edilen kilodu çoraba başlayan icat.