bugün

son derece tirt sarkilara imza atmakla kalmayip, bir de bu sarkilara aglak zirlak klipler cekip bizlere, asiri duygusal(!) genclerin 'ayy you are beautiful bitiyoruumm, bizim sarkiimiaazz olsun, beni hatirla' gibi sacmaliklarini dinlemek zorunda birakan dunyanin en gereksiz kisilerinden sadece birisi.
(bkz: wise men)
dinlenilesi şarkıcıdır.
kosova barış gücüne ait ingiliz kraliyet zırhlı birliklerinde yüzbaşı olarak görev almış eski bir askerdirde.
ülkesinde, kız gibi şarkı söylediği için eleştirilen yakışıklı mı değil mi karar veremediğim müzik adamı. biseksüel olduğundan şüphelenmekteyim.
Album kapagindaki jim morrison benzesmesi ve klipteki coldplay-yellow etkisi olmasa daha ozgun gozukecekmis dedirten hos, dinlemesi rahat ingiliz muzisyen.
petra nemcova ile birlikte olan şarkıcı.

http://www.james-blunt.ne...s-blunt-petra-nemcova.jpg
güzel şarkılara imza atmış, albümü dinlenesi olan, sesi ile büyüleyen ingiliz şarkıcı.
james blunt... melankoliklerin hası, duyguların tercümanı şarkıcı. güzel, dinlenebilen albümler yapmıştır. yaralara tuz basan aşk ve ayrılık şarkılarının sahibi insan. * * *

(bkz: good bye my lover)
(bkz: you re beautiful)
(bkz: high)
(bkz: tears and rain)
(bkz: sugar coated)
(bkz: so long jimmy) *
you're beatiful ve goodbye my lover parçalarıyla tanıdığım şarkıcı,ayrıca you're beatiful parçasında saniyelik aşkları anlatmasıyla ilgimi çeken şarkıcı.*
değişik ses rengi ve slow şarkılardaki yorumuyla hüzünlendiren şarkıcı. hele goodbye my lover' ı o kadar içten söyler ki, içinizde bir şeylerin yandığını hissedersiniz, erimeye başlarsınız.
askerliği bırakıp kendini müziğe vermiş garip ama güzel bi sesi olan şarkıcı.
You're Beatifull

2006 yılının en kötü $arkısı seçilmi$tir kendileri (Ingilizler $arkıdan ne anlarkine?)
garip telaffuzlarin adami.
geçenlerde fanlarına webcam açan ünlü ingiliz. ben de izleyecektim kendisini ama her zamanki mallığımdan dolayı izleyemedim, uyuyup kalmışım.
zaten 5 dakika falan durmuş kendileri ve 1973 adında güzel bir şarkı söylemiş.
buarada kendisi 2007 eylülünde çıkaracağı 2. albümünün hazırlıklarını tamamlamış, heyecanla albümün sevenleriyle buluşmasını bekliyormuş.
askerlikte kendini bulamayarak, kendini müziğe adayan insan.
yeni albümü olan all the lost souls ile beni kendimden geçiren adamdır. ayrıca bence müzik dünyasının en saygıdeğer isimlerinden biridir...
goodbye my lover gelir akla hemen.. ingiltere'nin Baha'sı gibidir, romantik takılır.
bir güneşe bir de sana bakamam
bir ateşi bir de seni yakamam
kutupta yaz gibi özledim seni..
son çalışması 1973 çok dinlenesi ve kalitelidir..
yeni albümünün* kapağı oldukça başarılı olan müzisyen.
türk versiyonu ümit besen olan piyanist, şantör.*
o kadar duygusal ki, vodkasız gitmiyo bu meret de.
http://www.youtube.com/watch?v=iGTxnRWg48o * *
sanki, geceleri daha iyi giden ses. süründürmekte şu an.
goodbye my lover ı her dinleyişimde ve "goodbye my lover, goodbye my friend" sözlerini onun o yumuşak sesinden her duyuşumda gözlerimi nemlendiren,hayranı olduğum şarkıcıdır.