bugün

her gün jartiyerle karşılayacak hali yok ya kadının. gayet normaldir.
yüksek ihtimal evlilikte en az 3 senesi dolmuş ve en az bir çocuğu olan kadındır.
pişkindir.
adam gül gibi(!) eşini yakında boşayacaktır.
direk kalcalardan kaldirip kucagi alinmasi gereken kadindir.. sevismeye hazirdir.. **
kocası iş yemeğini(!) bahane edip gece yarısına doğru eve gelmiştir.
istedigini yapmakta ozgur olan kadindir. icten bir gulumseme ile karsilasin da ister cuval giysin ister salvar.
yanlıştır. adam yorgun argın eve gelmiş öyle mi karşılanır. kezban!
(bkz: kezban detected)
daha ne istiyor denilen kocaya sahip kadındır.
kendi evinde rahat etmek isteyen mantıklı kadındır.

nolmuş pijamanın neyi varmış ki? abiye ile karşılasa ne olacak sanki?

edit: imla.
yapmacık olmayan kadındır.
muhtemelen bir kaç yıl sonra aldatılacak ya da eskisi gibi sevilmeyecek olan kadındır. "bak canım o öyle olmaz" şeklinde nasihatler verilmesi gereken kadındır.
doğumdan yeni çıkmış, evine getirilmiş, akşama kadar dinlenmesi gereken kadındır.
ayrıca ev kendi evidir. abiye veya tuvalet giyip eşini karşılaması daha abesttir.
saten geceliklerle karşılasa herşey daha güzel olacak ama ... paspal kadındır böyle giderse sonu iyi olmaz biri ona söylemeli.
pijamayla seksi olabilen kategoriye dahilse tercih edilebilir.
pijamadan pijamaya fark var aga..
kocası gece vardiyasında çalışıp, sabah evine dönen bir kadın olabilir bu hanımcağız.
kocasının birazdan çizgili pijamaları ile tv karşısında göbeğini kaşımaya başlayacağını düşünüp eşlik etmek isteyen türk kadını olabilir.
Pijamayı sıyırması kolay olduğu için düşünceli kadındır.
kocasıyla arasındaki ilişkinin uzun yılları kapsadığı anlaşılan kadındır.

kendini kasmaz bu hatun kişisi. kocasının da kompleksli olmadığı aşikardır ayrıca.
küfür etse daha iyi olacak kadındır.
akşama kadar yattıgına mı yanarsın hiç bir iş yapmadıgına mı.
aldatma ile ilgisi yok bence. kadın rahatına fazla düşkün. muhtemelen bir ev hanımı.
10 numara kadındır. rahatına düşkün erkeklere göre bir bayandır.
kocasına saygısı olmayan kadındır. ondan sonra vay efendim ben neden aldatıldım. evlendim elde ettim mantığıdır bu. kocana karşı her daim bakımlı olmalısın.
takım elbise giymesi gerekiyordu hata etmiş.