bugün

votka içmek. zamanın nasıl geçtiğini anlamıyon allahıma.
uludağ sözlük'e girmek. işyeri meb olunca tabi.
FOTOKOPi MAKiNASINDA KIÇINI ÇEKMEK.
Şu linkte görülen sanırım en uçlarda yapılabilecek çılgınlıklardan birisidir. Lütfen denemeyiniz!
http://video.yawez.org/18...lub-Kendini-Dovme-HQ.html#
müdüre 1 nisan şakası yapmaktır.
harlem shake.
müdüre; lan eşşek seyit demek.
iş yeri zaten çılgın bir yerse ne yapılabilir diye düşünmeye kalkılmalıdır. zaten her gün bir gariplikle karşılaşmanız olasıdır. ama illa çılgınlık diyorsanız; çalış ulan işyeri burası çalışmaya mı eğlenmeye mi geldin denilebilir.
işten atılmakla sonuçlanabilme ilhimali yüksektir.
spor yapmak. çılgınca gelmiyor olabilir ama ortaokulda müdür yardımcısı odasında spor yapıyordu.
istifa etmek.
(bkz: bugün cuma enseyi kapa)
sabah erkenden über kurumsal iş yerine gelip, en bold ve iri karakterlerle yazılmış, sonunda smiley si olan bir günaydın orospu çocukları mesajı atmak. Tabi ki patrondan çaycısına kadar herkesi kapsıyor bu mesaj.
sekreter ve ben;

+kızım,
-efendim,
+ara beni yala beni,
-efendim bugün cuma yarın arasam,
+ara ara bişey olmaz,
-hi li li li li (telefon efekti)
+hadi bana küçük sürprizler yap,
-adam tam bi mal ya bunu yüzümede söyleyebilirdi dimi ama,
+sekreter kezban çıktı kaç kaç*
patrona çaktırmadan entry girmek.

çok çılgınım yareppim.
sevmediğim insanlara mail gönderirken, cümle aralarına küfürler yazıp, yazı rengini beyaz yapıyorum, yazı orada ama görünmez oluyor.

bunu yaklaşık 3-4 yıldır yapıyorum. bir gün maillerimi biri okurken harfleri seçerek okuyacak ve taklaya geleceğim de hadi hayırlısı.
Müdür e bana mobbing yaparsanız saksınıza işerim demek.
her gün sevmediğin adamlara günaydın demek zorundasın,normalde yüzüne tükürmek istediğin insanlarla saçma sapan şakalar yapıp gülmek zorundasın. bunları yapmayıp bir süre kendi halinde takılınca "self motivasyonun düştü,neden böylesin,bir şey mi var" gibi sorularla karşılaşıyorsun. cevap olarak,"hayır bir şeyim yok sadece sizi sevmiyorum çünkü yarrak(penis) kafalısınız" demen gerekirken gülüp geçiştiriyorsun. öyle bunalıyorum ki bana hiçbir zararı olmayan yan masamdaki elemanın kafasına klavyeyi geçirip sonra kahkaha atmak istiyorum. hayır bir de bunların toplantıları var,tüm yöneticilerin ve çalışanların egolarını pazarladığı o ilginç toplantı odaları. ne zaman "ee söyle bakalım bu iş ne sürede biter" dense "abi boşver işi" deyip birden pantolonumu indirip,"bakın penisim, nasıl iyi mi" demek ardından da üzerlerine masturbasyon yapmak istiyorum.
Gri haşortmanla ve taytla işe gitmek.
birden masaya kusmak.