bugün

işte akplilerdeki seviye.
Terbiyesiz ve seviyesizdir...Görgü kurallarını öğretemeyende suç
Çok açık ve net bir şekilde şunu demek isterim. O küfrü, eğer benim karıma, kızıma, sevgilime, anneme, anneaneme, babanneme demiş olsaydı. Silahı kaptığım gibi aşağıya iner, kalabalık var insan var dinlemem, şarjörü onun üstüne boşlatır gider paşa paşa yatardım içeride.

Şimdi bu köpek müslüman mı? Ne demiş bakın, yunan tohumusunuz yunan yunan, sizin tohumunuzu yunan attı buraya.

Bu hakaret kime dayanır bilir misiniz? Yüce Allah'a ve hz. Adem'e. işte bu kanı bozuk köpek, az önce söylediğim 2 isime haşa yunan diye hakaret etmektedir. Ondan sonra bizim bu ne dediğini bilmez seçmenleri sevmemiş saygı göstermemiz mi gerekir? Daha iki kelimeyi bir araya getirememiş herif.
Örümcek ağlı beyin söylemidir. izmirli kızların adı çıkmış siz bide akp sonrası türbanlıları görün.
geri zekalı bir insanın sarfedebileceği sözdür.
Insanlar arası ırkçılık yapmak pisliksiniz. Yunan tohumu nedir ya gerizekalı?

Hayatında kaç yunan tanıdın göt kılı?
Sen ne halka bana kevaşe diyeceksin?
Yunan olmak suç mu bu ülkede? Yunanım var mı bir diyeceğin annem yunan babam rum ne olacak şimdi ben cehennemlik mi oluyorum pislik mi oluyorum.
Nasıl bir zihniyete sahip insanlarsınız lan siz kanımda türklük de var. Sadece daha laik bir sekilde yaşıyorum diye sen bana benim namusuma şerefime hakaret edeceksin öyle mi katkısız orospu çocuğu? ne yapayım benim atalarım hata yaptıysa aslımı mı inkar edeyim?
Türkler ömürleri boyunca çok mu şerefli haysiyetli ve adaletli davranmışlar ki sen başka bir ülke vatandaşı üzerinden kendi vatandaşına saldırıyorsun?
Senin inancına göre sadece allah yaratmadı mı bütün insanları kim ayırdı bizi ırklara böylesine.
Kendi bastırılmış pis duygularını başka insanlara sarfetmek kolay değil mi?
Modern giyimim tarzına sahip olduğu için orospu bütün izmir kadınları erkekleri de godoş öyle mi?
Sen nesin gerizekalı?
Sen kimsin ki bir insanı yargılıyorsun peşin hüküm veriyorsun hakkında? Tam zamanlı şirk koşucusu olmuşsun haberin yok. Sana mı kalmış insanları yargılamak sen hangi sıfatla insanlara böyle ithamda bulunuyorsun.
Gavur diyorsun. Gavurun sözlük anlamını biliyor musun acaba merak ediyorum.
Osmanlı dönemi koca 400yıl iç içe yaşadık biz: türkler ve yunanlar o zaman neden osmanlı yok etmedi yunanı? Sizin mantığınızla hareket etse gavur giye kökünü kazırdı ama yapmadı. Osmanlı da dinle yönetilirdi ama hıristiyan hakkına asla böyle davranmadı.

Ne namusa ne serefe önem vermeyen bir halk olmuş çıkmışsınız. Nerede kaldı sizin değerleriniz, edebiniz. Yazıklar olsun.
bir akpli olarak yüzümü kızartan olaydır.

lakin gelin görün ki chplilerin yaptığı hiçbirşeyi değiştirmez hem onların özürleri kabahatlerinden büyük, kabullenemiyorlar ve de sürekli üste çıkma savaşındalar.
doğulu gavatların batılılara olan bakış açısını gösteren ifadelerden sadece biri. kendi memleketlerinde eli s.kinde gezip burda milletin karısına kızına yan gözle bakar. taksimdeki yılbaşındaki tacizci profilide bunlarla aynıdır. bu arada bunlar çok namusludurlar ve namus bekçisidirler hatta namus cinayeti işlerler ama namussuzun ta kendisidirler.
tipik akepeli namussuzluğudur. her gün her yerde görüp rastladığımız. insanların namuslarına dil uzatacak kadar onursuzdurlar.

orada herhangi birinin sevgilisi, annesi, kardeşi olabilir. ne gözle baktıklarını görün. canınıza da onurunuza da önem vermiyorlar. tek düşündükleri şey karşıt olan her şeyi bastırmak yok etmek zarar vermek. insanlık ve merhamet denen şey yok bunlarda. kendinize dikkat edin. tarihin en lanetli kavimlerinden biriyle yaşamak zor.
sonuna kadar destek verdiğim akp lidir.düşmanınla anladığı dilden mücadele edeceksin,az bile söylemiş.
afedersiniz ama tam bir orospu çocuğudur.
Ortamı karıştırmaktan zevk alanlarca uplanan salaklık. Bakınız vermiş gazlamış. Ne midesizsiniz.
Hayvan oğlu hayvandır.
elinde tablet var mıydı? ben göremedim de.
çokda doğru demiştir o kadınının eline ağzına bin sağlık yok yok bu izmirliler harbi sorunlu adamlar icraatı bakmıyorlar da ideoloji hastası olmuşlar iyice takmışlar kafayı akpye oy yok diye.
oracıkta çenesine sol kroşenin geçirilmesi gereken yaratıktır.
akp'li olmanın tüm şartlarını yerine getirmiştir. artık tam bir akp'lidir.
iktidarsız erkektir kıskanmıştır.
Terbiyesizdir.
Kalitesini göstermiştir. Ek olarak terbiyesizdir.
saçmalık yapmış akpli kardeşimizdir şımarmak bize göre değildir bu günlerle sessizliğimizle geldik.
ezildik küçümsendik ve bu bizi onlardan ayırıp birleştiren en büyük etkendi. şimdi aynı hatalara kendisi düşmüş.
akpye kan kaybettireceğinin farkında olmayan akplidir bunun gibiler partiden ihraç edilmeldir.
çünkü kemalist faşist tayfa bu kafadan kaybetmiştir.
paralı askerlerin biri dahadır. cevabını almıştır. http://www.kamugundemi.co...er-almayan-gercekler.html
hah o kişinin taaa... geçmişine inmemiz lazım.
akpli ve fenerlilerin dediklerini dikkate almıycaksınız benim gibi, dikkate almıyorum sallamıyorum kafam rahat tavsiye ederim. çoğunluğu boş konuşur.
izmirlilerin akpyi düzlükte ovada dağda bayırda siktikleri için kuyruk acısı olan akplidir.
(bkz: secdede sikeyim sizi secdede)

izmirliler kadar iğrenç olmayan akplidir.