bugün

(bkz: marcus miller)
Hayko cepkin konseri. hayfan oğlu hayfan dolu güzel kuduruluyor.

Metallica,rammstein ve slipknot u izleme ayricaliğina umarim bir gün erişirim.
MFÖkonseri. çok fazlaca konsere gitmişimdir. mfö konserine iki defa gittim. ikisi de muhteşemdi benim için. özkan uğur’un delilikleri süperdi özellikle.
(bkz: sonisphere festival 2010 istanbul)

az dertli, guzel gunlerdi. ne guzel icip egleniyorduk lan...

izlemek degil ama bir de testament hatrina katlanilan parkorman'daki unirock rezilligi vardi. unirock a adasi olarak kurulan cadir alani cok keyifliydi. tuvaleti parali yaptiklari icin havuza isemis, tuvalet kagitlarini agaclara firlatip kamp alaninin agzina sicmistik galiba.
Biraz şaşırtıcı olacak ama Hande yener,mükoydu.
Canlı olarak izlenen en iyi konser Prag da roger Waters konseriydi.

Kayıt olarak ise ilk aklıma gelen yanni nin acropolis konseridir.
Hiç tarzım olmamasına rağmen Mabel Matizdir. Semt çocuğu olmamızdan mütevellit bir ağır abi takılma hevesimizle, Mabel Matiz ne la çikolata mı keh keh diye dolanırken sevgilimin ısrarı ile gitmiştim. Gerçekten adam 90lar şarkılarından Sezenden ordan burdan çıktı etti, performansıyla beni bir hayli etkilemişti. Sesindeki o tını, o buğululuk daha önce tecrübe etmediğimiz bir performanstı. insanı o açık havada anılardan anılara hisler hislere gark etmişti. Böyle kalakalmıştım olduğum yerde, sahne ışıklarını, kareografileri hipnoz olmuş gibi izlemiştim.
rock'n coke 2009 prodigy ve linkin park konserleridir...
Jehan barbur sanırım. inanılmaz eglendiriyo şakalar espiriler. Şarkı söylerken de şekilden şekle giriyo. Sahnenin dibindeydim bana bakıp göz kırmıştı kedi canını senin djdjd.
michael jackson 1992 bükreş konseri. daha iyisi olmayacaktır.
Resul dindar konseri. Adam ayık kafa sarhoş etti ya beni.
2017 Harbiye şebnem ferah konseri.
(bkz: azam ali) yıllar evvel 5-6 yıllık süre içinde 5 kez dinlediğim muhteşem ses. konser de izlenmez bu arada, dinlenir aslında...
Coldplay. Zürih konseri.