bugün

Ağlamak gülmekten daha çok huzur verir insana.
Sadece iyi ve güzel olanlar değil genel olarak malesef kadınlar hep ağlıyor.
tam bir meriç şarkısı. kadınlar da bu tarz meriç gruplarının şarkılarını çok sever. mericimiz hemen devreye girer..

semih: ya betül bu çocuk senin sahibin mi ? nasıl davranıyor sana ? susmasana, ezilme. sesini çıkartmadığın için oluyor bunlar..

betül: ühühühü çok mutsuzum semih...

semih: bak şu şarkı tam seni anlatıyor betül. ( ikiye on kala- iyi ve güzel kadınlar hep ağlar linki)

öeğk. bu nedir be kardaş ?
5 dakika önce keşfettiğim, üzerimde waooow etkisi yaratmış şarkıdır.
önceden çirkin ve kötü kadınları dışlayan bir şarkı sözü olarak düşünürdüm fakat fikrim değişti. bu şarkı sözü "sadece iyi ve güzel kadınlar hep ağlar" demiyor. iyi ve güzel kadınların aralıksız ağladığını söylüyor. yani bu cümleden " çirkin ve kötü kadınların" hep olmasa bile aralıklı olarak ağladığı sonucuna ulaşabiliriz.
işte bu yüzden leş gibidir buralar,
iyi ve güzel kadınlar hep ağlar.
Zor be kadın ama sen dur bakalım,
yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa.

nakaratına sahip tatlı mı tatlı ikiye on kala şarkısıdır. şu aralar döngüsüz duramayan şarkılardandır. *
Yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa...
Kesinlikle bir avuntu kendimden biliyorum ne güzelim ne de iyi.
Bir avuntu komik olanindan.
"Zor be kadın, ama sen dur bakalım."
Hoş bir şarkı.
Çok fazla hata yapan kişi ağlar, bunun güzel veya iyi olmayla alakası olduğuna inanmıyorum. Tabi güzel hanımefendimizin burnu çok havada ise o zaman durum farklı.
Pek hüzünlü, pek güzel bir şarkı.

'sıradan hayalleri varmış ve hepsi ondan alınmış' kısmıyla boğazımda düğüm de oluşturuyor ayrıca.
http://www.youtube.com/watch?v=K0376zmqATA
Efso şarkilardan. Bunu bana gozumun icine baka baka soylicek adamın kopegi olurum.net.
" zor be kadın
Ama sen dur bakalım
Yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa "
sonra vay sen ne sulugözsün, vay sümüğün baloncuk oldu. çekemeyeceğiniz dertlerin fragmanını vermeyin rica ediyorum.
hadi ordan be iyice güçsüzlerdiniz kadınları.
Karşı taraf eksiyse kendi içinde sessizliğe gömülür.
Doğru olabilir bak.
(bkz: cıvık müdürüm afedersin)
Çok güzel bir şarkıdır. Her gün bir doz mutlaka.
ağlarsa anam ağlar gerisi yapay sinir ağlar..
Çünkü iyi ve güzel kadınlar ağladıklarında dikkat çekerler, biri mutlaka yardımcı olur. Ama hayatta çirkin ve kötü kadınlar da var, göz yaşlarını herkesten gizleyen.
yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa.
Yanlış önerme.
Dünyanın en büyük yalanı .