bugün

Dünyayı iyilik değişterecek. Dünyayı iyiler değiştirecek. Yersen. Afiyet olsun. Ben yedim. Kekremsi bir tadı var.
bırakın daha fazla boka batalım, denemeden kaybedelim. elimizdekiler şuanda o kadar yeterliki, yeni parti'ye yeni umutlar bağlamak ancak zaman ve hayal kaybı olur.

şu umutsuz düşüncelerimizin mimarları şuanki partiler değil mi??

bizde bir ata sözü vardır "ummadık taş, baş yarar" diye. elimizdekilerden bir şey olmayacağını bile bile, kötünün iyisine oy vereceğimize, sadece iyi'ye bir şans verelim.
abi kusura bakmayın yazmıcam yazmıcam dedim ama duramadım

nasıl hemen hüküm veriyorsunuz yok barajı geçemeyecek yok emine ülker tarhan gibi olacak falan abuk sabuk kehanetler.

bir kere bu partinin min. %15 doğal tabanı var mhpden.

ikincisi akpden kopacak olan başta davutoğlu tarzı fikriyat ondan sonra mhp ve akpnin kesişim kümesi olan grup,ekonomik sıkıntıdan dolayı başı ağrıyanlar

üçüncüsü chpden kopacak en az %5 bunların temel özelliği yıllardır kk'dan memnun olmayan atatürkçü bireylerdir. ayrıca bu kesim doğu perinçek gibi akıl hastası mitçi sosyal faşist kesimle karıştırılmamalıdır.

dördüncüsü yeni yetişen gençler/yıllardır sandığa gitmeyenler/apolitik olanlar/kendine uygun partisi olmayanlar en çok oyu da burdan alabilir. çünkü merkez medya,istanbul sermayesi,liberal demokrat tabir edilenler de bu partiye yoğun destek verecek.

yani yok cem uzan gibi olacak emine ülker tarhan gibi olacak yok büyük birlikle başbaşa yarışır falan vs. bunları ıslak rüyanızda görürsünüz. iyi partiyi illaki kıyaslamak istiyorsanız anap,dyp,menderesin dpsi,demirelin apsi ile kıyaslamanız gerekir aksi halde hayal kırıklığına uğrarsınız ananızın dibinde ağlayakoyarsınız benden söylemesi.
iyi parti mi durun hemen oyumu ona vereyim o zaman . ee tabi adı iyi ise kendisi de iyi dir .

geri zekalıyım da ben . o bakımdan .
benden oy alacak partidir.
galaksinin en berbat ve boktan ismine sahip parti. boş parti.
Feto kesenin ağzını iyice açacaktır bu iyi partiyi parlatmak için. Seçimlerden sonra ise cem uzan gibi "yediler içtiler bır oy vermediler" vari bir açıklama yapacak meral hanım.
mhp nin ve CHP li ulusalcilarin oylarindan çalacak mhp nin barajı asamamasina neden olup ak partiyi etkilemeyecek partidir kendide barajı aşamayacaktir.
Türkiye'de yeni bir partinin siyasi tabanda tutunması, mevcut dinamiklerden dolayı çok zor bunu biliyoruz.
Bu partiden umutlu olanlar bu partinin tutunma sürecinde yapacağı her türlü hata ve abartılı, hatta reklam kokan hareketlerine sabredecek.
Seçim günü elindeki güç ve propaganda imkanlarına göre oy toplanacak.
Ben şahsen Türkiye siyasi ortamından pek umutlu değilim ve bunu düzeltecek partinin de yakın zamanda kurulacağına inanmıyorum.
iyi parti için tek söyleyebileceğim inşallah ülke için hayırlı olur.
akşener'in iki gün içinde chp'den alıp kendine sağ kol, partiye genel sekreter yaptığı aytun çıray kim ?

28 şubat post modern darbesinin emirlerini uygulamak için kurdurulan pislik hükümetin başbakanlık müşaviri ve mesut'un has adamı olan bu aytun değil mi ?

türbanlı personeli işten atmamız kamu teşkilatlarının yöneticilerine en acımasız baskıyı kuran, on binlerce kadının hayatını zindan eden çetenin içinde bu '' iyi partinin '' genel sekreteri aytun yok muydu?

insanlar unutabilir... doğaldır.

ama ben unutmadım. personel hakkında memuriyetten atılmayla sonuçlanacak soruşturmayı açmadığım için üzerime ilçe jandarma komutanını saldırtan o çeteyi ve hiçbir adamını unutmadım.

iki gün öncesine kadar bu partiyi destekleme kararındaydım.

ama artık değil bir oy, sikimin kılını bile vermem.
aytun çıray türbanlı personelleri işten attırdıysa değil yardımcı, kendisinin genel başkan olması gerekir, ötede ağlayın. türban diye diye aç kalacaksınız amk salakları dolar, rabia oldu.
Hızlı bir çıkış yakaladılar. Her ne kadar TV programlarına iyi partiden üyeler çağrılmasa bile her akşam iyi parti muhabbeti dönüyor. içten içe bir tedirginlik, umut havası oluşturdu. RTE yi putlaştırmayan ak parti kesiminden güzel oylar alacağını düşünüyorum ayrıca.
(bkz: reklamlar)
yukarıdaki yazara bakın eğer iyi parti iktidar olursa önümüzdeki yıllarda muhtemelen onların safına geçip saniyede birkaç milyon dil darbesi atmaya orada devam edecektir.

alayı böyle bunların fazla ciddiye almayın.
başarılı da olsa başarısız da olsa ilginç bir girişim olarak hatırlanacak parti.
sen değil biz seni övelim be parti. yaşamadan görmeden nereden bileceğim iyi olduğunu?
aşkın tokadını yiyen yazar isyanı.
her boka proje diyen çomarları havlattığı için iyi bir partidir.

he aq proje. iş yapan herkes birilerinin projesi. proje kafasında takılın koduğumun çomarları.

bir gün de gidin kanada'da proje birilerine parti kurdurun da görelim boyunuzun ölçüsünü.
parti kurucusunun bayan olması artı avantaj olmanın yanı sıra ambleminin özel seçilmesi ve isminin özel seçilmesi (IYI), tüm erdoğan düşmanlarının veya muhaliflerinin ( buna terör örgütleride dahil) aynı çatı altında toplanabileceği bi parti gibi duruyor. şuan ilk hedef erdoğansız bir türkiye olduğu için bu amaç uğruna tüm karşıt düşmanlar tek cephede toplanacaklardır buna avrupa ve amerikanın gizli desteğinide eklersek erdoğanın karşısında dişli bir rakip yeşermeye başladı...
ama çok sürmez, kısa süre sonra kuraklık başlar.
sanırım amblemi selçuklu yıldızı olan parti.
"Bütün faili meçhuller kabulümdür"diyen Akşenerin partisinden halk için iYilik beklemek saflıktır,mesaj direk tekelci burjuvazi ve emperyalistlere ,"Türkiye'ye iyi gelecek" diye yazılır,"emperyalistlere ve burjuvaziye iyi gelecek" diye okunur

Akp siyasi arenaya ilk çıktığı dönem,uzun bir süre ak parti olarak anıldı,ince bir stratejiydi ismini kısaltmasız seçmek,karşıtlarına bile ismini "ak"gibi uzaktan yakından alakası olmayan bir kavramla telaffuz ettirmek
neyse ki abd'nın Irak'a saldırdığı dönem "katil abd,işbirlikçi akp"sloganıyla adı tescillendi
Şimdi aynı stratejiyi yeni parti deniyor,bu partiye onların istediği isimle hitap etmiyelim ,kısaltmasını bulalım ne bileyim ip diyelim.iyp diyelim
görsel
Helal olsun meral aksener'e.. doğru ülküyü benimsedi. umarım siyasi partiden otesi olurda biraz rahat ederiz.
konuşmasında 40bin insan öldüren pkk ve yüz binlerce insan öldüren ışid e değinmeyip, fetö klişesine değinerek "fetö nün damarını keseceğiz" demesi hangi zihniyetten olduğunu gösterir.

lanet olsun fetö muhabbeti çok iyi prim yapıyor evet ama biraz gerçek sorunlara odaklansanız ? sayın politikacılar.
mevcut siyasi söylemlerin hemen hemen aynı olduğu diğer siyasi partilerle şimdilik bir farkını göremediğim ancak ileride belki merkez sağ için etkili olabilecek siyasi oluşum. en nihayetinde siyaset yapıyorlar...
NATO partisidir. Milli söylemleri kısırdır.