bugün

gözlerin artık yanma safhasına geçmesi üzerine ufaktan yatağa doğru yol alma iznidir.
gece gece girilen nacizane iki felsefi girdinin ardından beyni fazla zorlamama adına edilen vedadır.
normal hayat standartlarında yaşayan çoğunluğun sözlüğe veda cümlesidir. ama benim için iyi geceler günaydın demektir.
yatmadan önce sözlüğe iyi geceler, tatlı rüyalar demektir. hadi iyi geceler sözlük.
uykusu gelen yazarın içinden geçirdiği cümle olup dışa aktarmasıdır. *
iyi geceler sözlük.
-iyi geceler sözlük.
+sana da attiranot.
-bi gece de şu samimiyeti kaldır lan yüzlerce entry girdik.
+peki attiranot öptüm canım.
Şahsım tarafından, an itibari ile kurulan cümledir. Yatmadan önce söylenir.
çıkış butonuna tıklayacak yazarların son sözü.

bugünde bana ayrılan sürenin sonuna geldik iyi geceler arkadaşlar.
http://inciswf.com/hadipi%C3%A7leruykuya.swf
yatmakta olan yazarların ekrana diledikleri temennidir.
sözlükten bu saatte çıkan yazarın son sözü.
sözlükten çıkmadan söylenen cümle.
aslında bu cümlesine bir tepki beklemektir amaç. o derece yalnız olabilir ki, iyi geceler der çıkmaz. offline olarak sürekli bakar biri benim ardımdan veya benim mesaja yazmış mı diye.
- iyi geceler sözlük
+ uykun mu geldi
- sana yazdıklarım tam sıkıntılarımdan uzaklaştırdırdı derken birden beynimde bitiyor
+ bitmedi yani
- daha bitmedi
+ bitince gel burdayım bekliyorum seni, çok eğleniriz, gerçekten
- olmuyor be sözlük, olmuyor işte...
sözlüğe girerken ve çıkarken söylendiğine tanık olunmayan tümcedir. eğer söylemek isteyen olursa, herhalde bu başlık altına, formata aykırı olmadan, entry gibi girecektir.
Yatmadan once akildan gecen son kelimeler.
ohh, artık bitti sözlükcüm. daha güzel zamanlar yaşayacağız senle biliyorum ve seni seviyorum. ama hayatı senden daha çok seviyorum artık. let the sunshıne in yani, çaktın mı köfteyi?
sanırım bu gece biraz zor gerçekleştireceğim eylemdir. uykum yok hacı napcam lan ben?
sözlük- iyi geceler bebeğim.
(bkz: sözlükten medet ummak)
Bütün yorgunluk, argınlık, kırgınlık, dargınlık, dalgınlık ve bilimum hayal kırıklıkları, sıkıntılar, problemler, kaygılar, bekleten beklentiler ve uzayıp giden saniyelere rağmen hayat devam ediyor. Ne kadar zor da olsa. iyi geceler sözlük.
meşgulsün sanırım sözlük,ben yatıyorum iyi geceler.
ben yatıyorum , siz bu başlık altında birbirinizi yiyin mübareklerin sevimli söylenmiş hali.
üstümden bugün 1.kol ordunun geçtiği yalanını söylemeyeceğim sahaya üç kere yarım saatlik periyotlarla çıktım yani fazla yorulmadım.
ama akşam üstü yaptığım 45 dk lık basket maçı beni fena halde yordu.
saatte epeyce geç olduğuna göre ve sağ cenahta çoktan çıkıpta kandil gibi yanan meşgale butonu na bakılırsa yatma vakti gelmiştir.
bir kapanış girisi olabilir.
epeyce yorulmuş bedenlere ve beyinlere, bir ümitle yazılmış ama olmayacağı da bilinen, nezaketen sözlüğe söylenen söz.
uyumadan önce diğer herkesle iyi dileklerini paylaşmak için söylenen sözdür. * *
ve artık iyi geceler sözlük.