bugün

Eloria kölen olurum.

Hatta ayağına kapanırım.

Bende evlenmek istemiyorum o da olur bak...
(bkz: Frank lucas)
(bkz: True)
Anneleri tarafından ekmek almağa yollanmış olabilirler.
O iyi erkekler o özel jetlere binip gittiler. Adamın puştuna, Erkeğin piçine kaldık..
iyiyse müzeye koyun lan.
Yoldan yeni geldim ya.
iyi erkek olarak anılmaktansa vurdururum daha iyi amk! Olm gelmeyin bu ayaklara, köle arıyor.
Yetişemedin...
henüz portakalda vitamin onlar.
iyi erkek olarak anılmaktansa vurdururum daha iyi amk! olm gelmeyin bu ayaklara, köle arıyor.

Dünden razı gibiyim kabul aq.

Çok açım böyle şeylere.
adana'dayıq !..
bir gün straponla birini sikecek bu ya, du bakalım. savol kardeşim ben böyle iyiyim. şartlı cümle diye bir şey var dilde.
iş geç bitti şu anda evde yorgunluk rom'umu yudumluyorum.
Bazılarının göremediği çünkü dünyayı sadece o Kataraktlı gözlerle bakıyor.
yatakta yatıyorum şu an.
cennette.
Nerdesin askim?
Burdayim askim !
Denk gelemeyeceğimiz diyarlarda.
Burdayım, burdayım, burdayım.
iyi kızları arıyor olabilirler.
Sabah satc' yi bilmem kaçıncı kez izlerken çektiğim bir sahne vardı nefis denk geldi bu başlığa:*
görsel
Son Kadın Bükücü müsün mübarek?
Ben bile bu kadar iyi racon kesemezdim.
Ahaha ağzına sıçmalık, köle gibi kullanmalık, kapıda fino köpeği gibi bekletmelik erkek nerede diye yorumladım.
Erkeklerdeki "hamdım-piştim-oldum" diyerekten arkalarına yaslanıp, "evet, şimdi aksın karılar" beklentisindeki yersiz ozguvenlerini anlamıyorum.
Kadının sende mantık aramasını kaybedeceği yer, onu duygusal anlamda yakaladığın yerdir. Buradan ilerlemek çok daha hızlıdır. işin içine duygusal bağ girince, -ona göre- sendeki her kusur kendi ihtiyaçları ile örtüşücek derecede esner.
Yoksa kadının bedenini, gözlerini, kıyafetini, teninin rengini senden önce onlarca erkek sevip övmüştür zaten. Peki diğer erkeklerin o kadında sevdiği ozellikleri sen de sevdiğin zaman, o kadına göre neden farkın olsun diğer erkeklerden? Bı sen mi yakışıklısın?
Bir sen mi zekisin? Bir sen mi başarılısın iş hayatında? Emin ol aynı tornadan çıkmış onlarca naylon erkek var ve çoğu da üç aşağı beş yukarı senin gibi yanaşmıştır o kadına.
Aynıların arasından çıkmak için farkın ne?
ben iyiyim yazanı kocam olarak alıyorum hadi bb.