bugün

Cennetin yeryüzüne sirayetidir. Ömür boyu kalınır orda.
italyaya hiç gitmediği hemen anlaşılan kişi beyanı.
Bi git, anlarsın o hayal ettiğin erkeklerin yerinde kimlerin olduğunu.
italya'yı filmlerden ibaret sanan yazarın yanılgısıdır. italyan erkeği türk erkeklerine benzer.

fransız, norveç falan söyleseniz.
ıssız adada jilet gibi takımları geçirip sinekkaydı gezemeyecekleri için iki haftaya kürt bahoya dönerler.

gerçi siz de neye dönersiniz orası da ayrı bir soru işareti.
Allahın arsız kezolarının hayalidir. Tipe baksan fiziğe baksan 10 üstünden -3 lük kızlar bu tür hayalleri kurarlar.
Türk erkekleri daha yakışıklıdır net. Yıllarca pasaport kontrolünde çalışmış birisi olarak söylüyorum. Şişirilmiş balondur italyan erkeği. Avrupalı kızlar bile ne bok olduklarını anladılar. Bizim kızlar hala izledikleri iki üç tane italyan yapımı filmlerin etkisinde. Gerçi farketmez adaya düşen kadın düşünsün. O adaya düşen kadın sanıyor ki kendisinin memleketini merak edecekler. O yoklukta ne düşerse düşsün o adaya havada tutup, kavrayıp yere yatırır bir güzel sesso di gruppo.
Edit:gümrükte çalışmıyorum. Götünden element uydurma. Dibini dövdürdüğün için seviyorsun belli. Türkiye'de heterosun italya'da homo anlıyorum. Moda konusunda tabiki italya'ya söz söylenmez. Fakat Türk erkeği potansiyeli daha fazla olan fakat bunun bilincinde olmayan erkektir. Hele hele italyaya gitmiş falanlar filanlar. iki pizza yedin diye götün mü kalktı? Bi pasaport bi bilet amk.
gümrükte çalışıp oraya gelen insanlara göre türk erkeği ile karşılaştıran arkadaşlara götümle gülerim.

ben gidip yerinde gördüm, 4 kere gittim italya'ya, en sevdiğim ülkedir. ben erkek halimle beğeniyorum adamları, hatta şöyle bir düşüncem var, bence kadınları da gereken popülariteye sahip değil, çok güzel kadınları da var, allah bu milleti giyinsin, güzelleşsin, tarz olsun diye yaratmış.

italyan erkeklerini türk erkekleri ile kıyaslamak bile abesken, adam demiş ki türk erkekleri daha iyi... haaassssiktir lan oradan...

bitirirken belirteyim, dizi ya da film izlerken eşcinsel öpüşmelere bakamayacak kadar heteroseksüelim, ama göz var nizam var.
bence italyan kadınları erkeklerinden daha yakışıklı. harbiden yakışıklılar, genelleme olarak tabi ki yoksa illaki arada yakışıklı italyan erkekleride vardır.
Kızlar kendi imkanlarıyla sandal yapar artık.
italyan erkekleri dediğin erken yaşta saçları dökülüp üstü açılanlar mı? Hani şu göbekli dolananlar?

Lan aynısı türkiyede de var bacım. iki film izleyip gaza gelme. Onlar da akdeniz insanı.
Bir italyan şunu sevabına hunharca sksede biz de kurtulsak dedirtir.
Niye erkek kadın olsa olmaz mı .
istemez sağol.