bugün

türk kızlarının fosforunun söndüğü tek durumdur. şimdiden isveç kızlarının triplerine bile katlanabileceğimi düşünüyorum. sakın yanlış anlamasın türk kızları, hayat bu yani eğer sizi bir tanrı yarattıysa isveç kızlarınıda tanrının tanrısı yaratmış demektir.
Kilsiz bacak vs killi bacak.

Yanlış anlaşılmasın editi: yazarın nicki de killi bacak imiş. Valla art niyet yok aklıma gelen oydu.
isveç kızlarının alac...

konuşmaya gerek yok;
görsel görsel
görsel
bizim kızlara allah next next ok demiş.
HiÇbir artısı olmayan isveÇ kızlarının dahil oldugu versus. Cok sarı ve beyaz tenliler erkekler daha Çok shakira tipli kadınlara hayran oldukları iÇin bu kaşı gözü belli olmayan ince uzun kadınları aslında begenmeyip yine latin tipi esmer kalın kaşlı etine dolgun kadınlara göz süzeceklerdir. inanmayınız efendim.
süper farkın dalık olan ve açık ara isveç kızlarının bulunduğu kategori.
florya vs bağcılar.
şimdi google'dan swedish girls diye aratıp buraya gelenler, iç anadolu ve ötesinden başka bir yer görmemiş olanlar, güzel bir türk kızı görünce "off göte bak, garıya bak, hatun efsaneymiş..." gibi kelimeler sarfedenler dürüst olsunlar ve bu tip kıyaslamalar yapmaktan artık vazgeçsinler. hayatınızda kaçınız kaç tane isveçli kız gördünüz? evet çok güzeller, renkli gözlüler, beyaz tenliler, hatrı sayılır çoğunluğu da hafif basenli, balık etlidirler, ama lokum gibidirler. farkındaysanız türk kızları ile herhangi bir kıyas içine girmedim ama tekrar soruyorum, hayatınızda kaçınız kaç tane isveçli kız gördünüz??