bugün

Şirazesi iyice kaymış israil genelevlerinde peydah olmuş piçlerin gelip ağlayıp savunduğu ülke.

Madem orospu çocuğu falan diyerek bu noktaya getirdin ok. Zaten geçende arap siki yalayıcısı=bacım diyerek nasıl bir gavat olduğunu gösterdin tamam öyle olsun.

Şimdi sayın ırzını siktiğim orospu çocuğu hiç götünü satarken kıvırdığın gibi kıvırma. orada ölen çocuklar için kim umrumda değil derse onun da soyunu sikiyim dedim valla sendrn başka orospu çocuğu demedi. Ne hükümet ne de başka biri çıkıp orada ölenler sikimde değil demedi kim dese aynı küfürü ederim ama henüz kimse senin kadar orospu çocuğu olamamış tebrikler çok özel bir orospu çocuğuymuşsun.

Bir de adam diyor ki bana sövdün başbakama cumhurbaşkanına da küfret. Onlara küfretsem adam orospu çocukluğunu kabul edecek. Böyle de bir yavşak.

Sen işine gelince müslümanlara "öldürmeyeceksin" emrini uygulayın diye duyar kasarak sözde akıl ver ama sonra çatır çatır çoluk çocuk öldüren israil'e hiç bir şey söyleme gel ölenlerin kendi suçu de. Bir de bunu müslüman düşmanlığınla harmanla sikimde değil diyip sonra bu benim düşüncem de. Aynı müslüman düşmanı senin o sikik zihniyetindeki charlie hebdo gibi. Utanmayıp hacda ölen yüzlerce kişiyle dalga geçmiş soyu bozuk bir piçsin.

bir atarla gelip ben adamı şöyle döverim şöyle emanet takarım diyen piç sonra yok ya ne kaale alcam diyor bre orospu çocuğu nöbet tutuyorsun bir şey yazınca götü yanık gibi gelip ağlıyorsun. Bu kadar küfürü kaale almadığın için yiyip 3-4 gündür yazdıkça yazıyorsun.

senle aynı kahpelikte ki hdp gibi ya ben ölen filistinlilere nötr üm diyorsun. Aynı kanı bozukluk var sizlerde aynı kancıklık. Bir de neymiş en fazla vicdansız diyebilirmişim bak bak. Senin gibi halis orospu çocuğuna vicdansız lafı az kalır.

Tekrar olayın çıkışına gelirsek soyu bozuk orospu çocuğu, dozerle çocuk ezen katil ülke lafına götü yanık ırzı kırık piç olarak koşarak geldin ve ama onlar bilim üretiyor awacs yapıyor ölenlerin kendi suçu diyecek kansızlıktasın. Bir e iyi ki çocuk öldürdüler mi dedik diyor. Gel bi de onu da orospu çocuğu. Gerçi hacda ölenlerle dalga geçen ırzı kırık onu da der.
görsel
kuzenim orda 4 yıl çalıştı onu arada ziyarete gidiyordum herkes beni rus sanıyordu. güzel zamanlardı.
dünyanın başa çıkamadığı bir avuç insan topluluğunun oluşturduğu lanetli ülke. evet.
8 milyon nufusuyla 7 milyari yoneten ulke...
ezanın hoparlörlerden aktarılmasını yasaklamaya yeltenmesi büyük tepkiye sebep olacak ülke.
Arapça: Devletül israil
ibranice:Medinat Yisrail.
çalışma saati haftalık 40.9 saat olan ülke.
yanıyor.
Bizim gibi terörden başı ağrıyan bir devlet ama bizden farkları onlar kimseyi siklemiyor yol ortasında öldürüyor ve bu sayede teröristler it gibi korkuyor etrafında okadar düşman bir ses çıkaramıyor teröre karşı bunları örnek alıp bu konseptte ne yapıyorlarsa aynı sertlikte bizde yapmalıyız abd ab bunlara ses çıkarmıyor varsa yoksa türkiye.. terör yasasını hafiflet felan diyip duruyorlar bize..
Yanıyormuş.. beter olsun..
Ayrıca 3 gündür bir yangını söndürememeleri çok komik.. dangalak bir ülke olmak bunu gerektiriyor sanırım.
(bkz: yanıyosun Fuat abi)
Allah'ın sopası yok ya işte.
bunlar ülkelerinin etrafını duvarla çeviriyor.
kıyamet'teki büyük yangında dışarıda kaçamayacaklar.
Ortadoğuyu yeni dünya düzeni diye diye sikiyorlar. Adamların hem ticari hem de hayal dünyası geniş.
Efendim bu kadar insanın ahı elbet bir yerden çıkacaktı. Sen binlerce kişinin ciğerini yakmışsın seninde ormanların yanıyor...
bu aralar çok sıcak.
görsel
görsel
çok ilginç.
http://1.bp.blogspot.com/.../israel-palestine+map.jpg
kankam.
Ortadogunun parlayan yildizidir.
En az 400 Nazi torunu Museviliğe geçip israil’e yerleşmiştir.
asgari ücretin 4825 şekel (4412 tl) olduğu ülke.
türkiye den 3.4 kat yüksektir.
devlet gibi devlettir, mallar anlamaz zira onlar ölen askerine hükümeti aklamak için nasıl iftira edilmesi gerektiğini düşünmektedirler. refah ve lüks içerisinde yaşayan arapların soydaşları olan filistinliler sikinde olmamasına rağmen bu salaklar aç karınları ile teröristlere duyar kasarlar.
Hayatımın belli bir döneminde yaşamak istediğim bir ülkedir. Tanıştığım israillilerden ve okuduklarımdan aslında Türkiye'ye çok benzeyen bir ülkedir, hemde her alanda.

(bkz: kibbutz)