bugün

Bir sony xperia degil. (bence)
hele bir samsung hiç değil. (bence)
sözlüğe yazıyorum bir daha bu markayı alırsam elimde patlasın dediğim zımbırtı. sürekli verdiği arıza yüzünden ve teknik servisin ukala konuşması sonucunda 4 ay önce aldığım 4s artık eşimin çekiç darbeleriyle huzura erdi. 1.800 t'lik küfür etmiştir sanıyorum telefondaki ukalaya. höparlör cızırtısı yok, pil şişmesi yok, kapak çıkması yok. huzur var. ürünün parçalarını firmaya kargo etmeye karar verdik.
Muhtelif markalarin cikardigi android telefonlardan sadece 2-3 saniye önde olan telefon. 2-3 saniye için 1000 lira daha extra para verilir mi o da tercih meselesi.
kafelerde masalarin olmazsa olmaz telefonu. herkesin onunde bi iphone var aminakoyim. gotu boklu lise bebesinde bile iphone var. insan kendi telefonunu cikartinca fakirmis gibi hissediyor lan. kendini pazarlayanlarin vitrin malzemesi oldu bu iphone. ya elinde ya masada. cebinde dursa olmaz demi tassagini siktigim.
fakirlerin çenesini yoran telefondur. he he 2-3 saniye he. evet.
androidli telefon kullanan birisi olarak gayet de beğendiğim telefon serisidir. apple gayet şahane telefonlar üretiyor. yalnız bunu bazı iphone sever yazarlar sidik yarışına dönüştürmekte ısrarlı. arkadaş kullandığınız iphone lara kimsenin bir laf ettiği yok, ancak bizim dediğimiz şu, sizin iphonelarınızın yaptığı şeyleri androidli veya windowslu telefonlar 2-3 saniye daha geç tepki vererek yapıyor. başka da hiçbir farkları yok diyoruz. çocuk gibi bunu sidik yarışına döndürmenin bir anlamı yok.
Sormak istediklerim var biri acil yardım edebilir mi?
kim ne derse desin bir devrimdir. kendisini taklit edenler bu devrimi daha ileriye taşımıştır ama bu dervrimi yapanın apple olduğu gerçeğini değiştirmez.
Kullanan için mükemmel, kullanmayan için ise ön yargıları yüzünden eh idare eder dedikleri telefon. Biraz araştırınca kullanılan malzeme kalitesi ve yazılım mükemmelliği ile gerçekten teknoloji harikası bir telefon.
artık tamamen gösteriş için sidik yarıştırmak için alınan telefondur. amacında kullanan çok azdır.
Uygulamaları iyi ama bir o kadarda berbat olan bir zengin telefonudur.
görsel *
Telefonları Mercedes gibi eski kasası bile para eden bir marka.
Çok yakında cinci hocaya okuyup üfleteceğim telefon.

Çünkü bu telefonumun içine şeytan kaçmış durumda:

- Telefonum kapanıyor, ancak arandığında zır zır çalıyor. Şahsen dinlettiler ve hayretlerle doğru olduğunu gördüm. Sanki cehennemdeki bir numarayı arıyor gibiydiniz, telefonum kapalı olduğu halde, bir yerlerde zırıl zırıl çalıyordu o zil.

- Zor çeken bir yerde, kafasına göre konuşmayı uyarı vermeden pat kesiyor, kapanıyor, her iki tarafın da birbirine küfür yağdırdığına (çünkü tam en önemli yerde kesiliyor genelde) emin olduktan sonra (beş dakikayı buluyor) tekrar kendiliğinden açılıyor.
malzemesi ve işçiliğiyle 200 doları bile geçmeyen çin malı telefona 9 kat fiyat biçen uyanık firma apple'ın vasat oyuncağı.
sırf dandik itunes mevzusu yüzünden bile alınmayacak telefondur.

öyle gidip telefona kafamın estiği gibi şarkı foto atamayacaksan naparım, phone u i?
2 buçuk yıla yakın kullandım berbat telefondur kedileri ne atabilirsin ne de sahiplenebilirsin öyle bişiy işte.
kalitedir. samsung ile iphone arasında kalırsanız iphoneyi seçin.
2 hafta önce aldığım ilk akıllı telefonum olma özelliği taşıyan ve abartıldığı kadar şahane olmayan telefon markasıdır. *
(bkz: tüketim çılgınlığı)
Memnunum yeterince . benim işimi görüyor , öyle ios 7 yi yüklemedim bence ios 6 tam tadında . Belki ondandır .
az kaldı çöp olmasına..
Türkiye'de 4.5 milyon iPhone varsa 3.5 milyonunda Sosyal ağlar veya Sosyal diye klasör var. izlenceler klasörünü saymıyorum bile.
yuh artık! görsel
bu yıl çıkacak 2 modelinden birinin 4.7 inç, diğerinin 5 inç olacağı söylenen telefon.