bugün

lg g2'den geçilir mi acep diye düşündüğüm telefon.

g2 performansından, pilinden, ekranından odukça memnunum.

lakin android pek stabil değil. pek güvenli ve sağlam hissettirmiyor. birkaç güvenlik sorunu da yaşadım.

daha sonra 2 kez hoparlör değiştirdim ( garanti dahilinde ), şimdi yine bozuldu. müzik dinleyen biri değilim ama sesi cazırtılı falan.

bir de telefonu ilk aldığım zamanki kamera performansı yok. güncelleme geldikçe kamera tırtladı. netlik ve odaklanma gitti.

son bir sıkıntım da malzeme ve şıklık sıkıntısı. g2 hafif plastiğimsi ve elde bazen gacır gucur ediyor. bir de ön tarafına hayran olmama rağmen ( neredeyse tamamı ekran ), arka tarafı gayet plastik, dandik ve gereksiz yazı dolu.

biraz da sıkılmışlık var ne yalan söyleyeyim.

uzun lafın kısası g2'den geçmeyi düşündüğüm, varsa bir bileni geçmeye değer mi diye sorduğum telefon.
5s in kasası ile aynı kasa olmayan telefondur. kullanılan ham madde farklıdır. yani elde kalan kasalar kullanılmamıştır. apple kullanıcısı değilim ama cahil cahil konuşanlar appledan daha itici. kulaktan dolmalarla konuşulmamalıdır.

apple yeni ve tutacak modelidir. 5c gibi bir felaket değildir.
5s kasası ile aynı kasa değil aynı tasarımdır. O boyu çokça benimsemiş kesim için 6s tıkılmış 5s tasarımıdır. 6 tasarımının önüne geçemez ama kullanıcılara seçenek sunulması memnuniyet sebebidir.

Ama ucuz. 3000liranın altında iphone olmamalı.
4k video çekecekseniz paraya kıyıp 64gb olan modelini alın. bence gayet alınabilir ve fiyatı da uygun. ama selfie cekmeyi sevenler almasın.
iphone 5s tasrımına sahip iphone6 özellikli ucuz iphone.
boyutunun küçük olmasından mütevellit insanın kafasını karıştıran telefon. 4 inç bir telefon hiç kullanmadık, acaba facebookta resimler nasıl gözükür, whatsapta makine gibi mesaj yazabilir miyiz yine. bu soruların cevabı muamma. 2 bin lira verdikten sonra galaxy s6 da cazip.
Apple'ın, ara model olarak sattığı, artı gelir amaçlı, 5s'tir. isminden de anlaşıldığı gibi Apple, iPhone 6 tasarımını beğenmeyip 5 tasarımına dönmüş ve bu nedenle de adını "6'yı S*ktir Et." Koymuştur.
bugün n11den satın aldığım telefon. gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
Şuan telefon alacak olsam bunu alırım...

Çok başarılı...
almayi düşündüğüm telefon kullanan varsa mesaj atip bilgilendirebilir.
nette testlerini bulabilirsiniz, gayet başarılı görünüyor 6 ve 6s:'e göre.
Kimilerinin yerden yere vurduğu, kimilerinin göklere çıkardığı telefondur. Bu ne la, çocuk dalaşı gibi.
Şu an entry girmek için kullandığım telefon. Paketinden çıktığı andan itibaren power tuşu sallanıyor, dokunmatik ekran hassasiyeti biraz zayıf gibi hissediyorum veya küçük ekrana alışamadım belki. Şarjı bir günü falan geçer fazla abanmazsanız. Pek beğenmedim açıkçası, böyle giderse 6s alacam galiba.
iphone second edition *.

şaka maka ismi 1999'daymışız gibi hissettiriyor.
Büyük ebat olmayan en kaliteli, en kullanışlı telefon...

Hız şahane...

Donma falan sorunu hiç yok....

Ben tek bir kusur bulamadım...

Düşünenlere tavsiye ederim...
Süper ötesi bir telefondur.
Özellikle rose gold modeli.
Gram kasma takılma yok.
Dandiroid almak yerine alınabilir.
Sanırım iphone 6'dan geçeceğim telefon. Steve baba haklıymış. Telefon dediğin küçük olmalı. Hoş Apple'ın en iyi telefonu 5S'di.
Çok kıyak telefondur.
2 aydır kullandığım telefon. bu 2 ay içerisinde tek bir problem yaşamadım. amcık gibi kurcalamazsanız şarjı 1.5 gün gidiyor. valla dayanıyor. birde ilk apple ürünüm. bunu buraya yazayım apple telefon çıkarttığı sürece apple ürünlerinden farklı bir ürün kullanmam. böyle bir hız ve kullanım kolaylığı yok. sadece ilk 3 gün klavyesi zor gelmişti. ona da alıştım. cenavar gibin telefon.
bir güncelleme çıkarıp 5s'i maymun ederler ve bu kasadan vazgeçemeyenleri bu telefona mecbur bırakırlar. sorun yok sistem var. ama işletim sistemi.
Kullananlar yesillendirsin phone u.
3 aydır kullanıyorum, şuana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim.
geçen hafta media markttan aldığım ve hevesli neşeli günlerin 5 gün içinde kaybolduğu telefon.

kutusundan açtığım an itibari ile bariz ön üst ekranında açıklık, kamerasında toz ve flasında iki adet nur topu gibi iğne batırılmış gibi bir şeyi görünce ani bir kararla iade ettim.

alırsam yine bunlardan alıcam (media markt), alacağım telefon yine bu olacak ama olan kaybettiğim ani para ve 5 gün geçen psikolojik savaşa oldu. yoruldum sözlük. her aldığım telefonda bir şeyler denk gelmesinden bıktım. siktiğimin dünyasında başka dert yokmuş gibi bana geliyor hayvanın oğlusu.
iphone 6s den sonra 2016 mayıs ayında tanıtımı yapılan ara seri üretim.

iphone'nin en çok tutulan 5 kasası ile, 6s işlemcisi arm a9 kullanılarak piyasaya sürdüğü telefon.

4-5 aydır kullanıyorum, ios10 dan önce her şeyiyle memnunken, ios10 la birlikte yaşadığım sorunlar yüzünden soğudum.

bir tavsiye;

bu tarz cihazlarda olabildiğince uzak durulmalı elektronik marketlerden. direkt olarak apple'nin kendi satış mağazasından alınmalıdır.
Sözde, Iphone'un fakir telefonu diye bahsettiler ama yine de 16gb modeline 2000 liranın üstünde fiyat biçilmiş.