bugün

tenekeden farksız boktan telefon modeli. gidin sony alın buna para vereceğinize.
almak için para biriktirilesi telefondur.

apple ürünü, en muhteşem cihaz.
Bunda yapıp da normal bir Android telefonda yapamayacağınız bir şey yoktur. Havadır sadece Iphone 7. 750 tlye aldığım lenovo p1 bunu performans olarak döver batarya olarak siker atar.

Ayrıca sar değeri çok yüksektir
fiyatı uygunken ilk çıktığında almıştım şuan güncel fiyatı 4,300 civarı sağ olsun milletimiz istikrarlı şekilde gidiyor.Şuana kadar kullandığım en iyi iphone diyebilirim suyun içine soktum defalarca bana mısın demedi zaten donma kasma gibi şeyler yok,Kamerası oldukça iyi Facetime yapınca anlıyorsun uzun süre kullanmayı düşündüğüm cep telefonum.
Keriz silkeleyicisi ayaģınıza geldi diyo adamlar resmen. Pratikte ayfon 6 ve 7 nin farkini bana anlatabilecek bir yigide bir bardak neskahve iciricem.
Bugün aldığım telefondur. Özellikle android sonrası bir karmaşa yaşasam da şu ana kadar çok memnun kaldım diyebilirim.
iyi telefon ama ederi daha az olması gerek. Bu paraya insan daha fazla şey bekliyor.
5 aydır kullandığım hiç sevmediğim telefonum. Dezavatajları : Şarjı maksimum 6 saat gidiyor, kulaklık girişi yok fiyatına göre hiçbir özelliği yok

Avantajları : servisi çok iyi, fiyatı kolay kolay düşmüyor, stabilasyon üst düzey yani ilk günki performansı alabiliyorsunuz. Kamerası gayet iyi

Dediğim gibi Şarj ömrünün kötü olması, kulaklık girişinin olmaması dışında gayet iyi bi cihaz.
3 gündür kullanıyorum deneyimlerimi kararsız kalanlar için yazıyorum. Önceki telefonum Samsung s5di.
Öncelikle şarj sorunu yok havada karada 1 gün yetiyor ben 1 günü de geçiyorum orası ayrı.
Kamerası tek kelime ile Harika akşam çekiminde bile çok güzel Çekiyor. Kamerasını çok beğendim.
Android telefona göre fazla özgürlük tanımıyor ama bu zevk renk meselesi çok bir kasıntı durum yok.
Hız konusunda Harika çok zorlamama rağmen kasmadı.
Kısacası ben çok memnun kaldım. Daha 3. Günden söylüyorum android pişmanlıkmış arkadaşlar.
bir yerden alacağım olması sebebi ile 25.05.2017 tarihinde garantisi başlayan, yani 24 ay daha garantisi olan, teknosa dan alınma, kutusu açılmamış, faturası olan iphone 7 32gb gold cihaz mevcuttur. 3.500 lira faturasıdır, 3.200 tl talep etmekteyim, bilgilerinize.
Kimine göre statü cihazı kimine göre normal bir telefon .
gayet sıradan bir telefon.
iphone alma havası maksimum 7 8 gün sürüyor zaten. ha insanlar sizi elinizdeki telefonun markasına göre değerlendiriyorsa, kusura bakmayın ama sorun ya sizde ya çevrenizde.
artık para birimi gibi bişey oldu.

fgs (fatura güvence sigortası) işiyle ilgilendiğimen beri bir çok telefon alımı bildirimine denk geldik.

bu telefonu almak isteyenler artık avm tarzı yerlere gidip 8.000-8.500 tl arası alıyor. 5500 tl ye satmak için. senetle telefon satan yerlerden.

bi nevi dolar, euro, altın gibi bi çeşit para birimi oldu bu telefonlar artık.
ilgi meraklısı kişilerin sigara paketi ve araba anahtarıyla birlikte masanın üzerine koyduğu obje.
Bir çeşit sermaye döndürme aracı. Ehonomi çoheyi.
Bir hafta içinde elime geçecek olan, mükemmel cihaz.
kazancımın yaklaşık 5 te 1 ini vererek aldığım telefondur.
Ekranı elime küçük geldiğinden plus olanını tercih ettiğim cihazdır.

(bkz: Sözlük yazarlarının elleri)
6 aydır kullandığım telefonum, bana hediye geldi diye kullanıyorum siz sakın para verip almayın bu telefona vereceğiniz para ile gidin sony xz premium, huawei p10 htc falan alın.
Sana sony xz alayım 7 i bana ver.
Beyler bayanlar iphone pişmanlıktan öte değildir. Zira bu telefonlar yüzünden kaç tane insanın hayatı mahfoldu. En basit örnek iCloud saldırıları ki daha çok var bunun gibi hatta daha kötü olanlar da var.
bir telefondan fazlasıdır. ısırıklı elma logosu bir statüdür. buna mac de dahildir.
3310'um bozulduğu an almayı düşündüğüm telefon.

telefon piyasasını bilmem. 13 yıldır aynı telefonu kullanıyorum.
kesenin ağzını açağım bu sefer. 300 liradan fazla vermem ama.
Gün itibariyle 5s den geçiş yaptığım model.

5s den geçecek arkadaşlar için ideal lakin 6 veya 6s kullanıyorsanız gereksiz.

Kim ne derse desin iphone un üstüne telefon tanımam(boş yere yok ona o kadar para verilirmi yok bilmem ne demeyin)

Tamam türkiye standartlarında pahalı olabilir ama verdiğim parayı sonuna kadar hakedeceğine inanıyorum
5s i tam 3 sene önce 1850 tl ye alıp bugün 1100 tl ye satabiliyorsam vardır bu telefonun bir hikmeti boşuna laf yapmayın

Bu telefonu 4 sene kullanmayı hedefliyorum 4 sene sonrada 2000 tl ye satacağıma inanıyorum(ee durum böyle olunca bu telefonu almak çok mantıklı geliyor bana)

Telefona gelirsek öyle teknik konulardan falan pek çakmam ama uçak gibi telefon öyle söyleyeyim siz anlayın her anlamıyla uçak.(tek eksisi benim gözümde tuş kilidinin üst tarafta değil de yan tarafta olması daha alışamadım bu olaya).
Elimde olan telefon. Uzunca zaman sonra iphone geçiş yapan beni kendine hayran bırakmıştır. Zira kasılma felan hikaye. Sorunsuz. Umarım hep böyle olur.