bugün

asgari ücretli olup kullanmayan yoktur.
iphone 7 çıkınca iphone 5 'in fiyatı düştü bence iphone 5 alın daha kullanışlı ve daha kaliteli.
jet black rengi alınacaksa değecek olan telefondur wireless kulaklıkla kombinlenince super olur jet black rengide stoklara girdiği anda tükendiği için boşverin paranızla rezil olmayın.
türünün en iyisi olma ünvanını elinde tutan device.
note 3 den sonra ilaç gibi gelmiştir. herşeyi geçtim yanımda powerbank taşımıyorum artık.
Son telefonum Samsung Galaxy win. O kadar dandik ki aldığım günden beri arıza veriyor. Powerbankten ayırınca anında kapanıyor falan filan. Bu telefonu bile 4.5 yıl kullandım nerdeyse. IPhone'umu min 6 yıl kullanırım diye düşünüyorum. 7 plus tercihimin sebebi ise suya ve toza karşı dayanıklı olması. Plastik samsungdan sonra daha ciddiye alacağım bu telefonu.
Iphone 6 plusim artik yavas yavas bataryasini tuketiyor gibi. 7 si goz kirpiyor bana.

Guzel oldugu kadar kustah olacak kadar da pahali bir telefonsunuz.
iphone nun en iyi telefonudur.
256 gb lık alınırsa tadından yenmez.
Taşımak için yanında ayrı çanta gerektiren telefon. Bence çok büyük. Ha işlemcisi güzeldir bilemem, hiç kullanmadım. Ben dış görünüşe bakarım.
Türkiye sınırları içerisinde normal bir insanın normal şartlarda alamaması gereken telefondur. 4-5 bin tl ye telefon mu olur lan.
Öküz alınır o paraya.
Telefon gibi telefon. Evet.
Parasının hakkını vermeyen bir Apple ürünü.

Sigara, araba anahtarı, cüzdan kombinini eşlikcisi.
Android li telefonlardan sıkıldım Şuan Android kullanıyorum ama arayuzleri vs hepsi aynı ios daha cezbedici duruyor. E ufak telefonu da ben sevmiyorum zaten. Bu telefon bu açıdan alınabilir lakin fiyatı çok ama çok uçuk. Hele hele operatorlerden taksitle almaya kalkarsınız 7 kusur bin liraya geliyor. Şu kadar daha koy araba alirsincilar haklı yani.
Herhalde hiç sahip olamiyacagim telefon. 6 si daha güzel sanki.
Doğubank ta 128 lik leri 3370 civarı.
Ps test edildi onaylandı.
Uzun zamandır kullandığım telefon. memnunum fakat mat siyahını kesinlikle önermiyorum benimki mat siyah ve arka kasasında kılıfın izleri ne kadar silsen de geçmiyor ki kullandığım kılıf da öyle uyduruk az fiyatlı bir şey değil ve yine kasada su lekesi gibi lekeler var araştırdım ve bu durumdan muzdarip tek kişi ben değilim sen koskoca apple o kadar paraya bu üretim hatası niye?
Çok severek kullandığım apple ürünüdür.
Anneme pelinsu babama berkecan deme sebebim.
1 yıl önce çıkan telefon ne kadar uzun zamandır kullınıyorudur ki uzun zamandır kullanıyorum tanımının içine girsin sorunsalı oluşturan telefondur.
Her şeye muhalefet olmayı aman elden bırakmayın. sayın kyloren benim kurduğum cümle sizi ne diye alakadar ediyo onu anlamış değilim? Başlıkla alakalı yaz geç... Muhtemelen silinecek bu entryde yine de burdan sorayım? Seni alakadar eder mi acaba?
X aldıktan sonra çekmeceye kaldırdığım eski cihazım. Demir gibi bir şeymiş be. Ey gidi...

iphone serisinin en güzel en eksiksiz modelidir. Özellikle mat siyah modeli, mobil telefon tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.
%95 yaklaştığım telefon. alınır mı hala ? apple ibnelik yapıp planlı eskitme uygular mı ? 6s gibi senelerce piyasada kalır mı ? sorun yaşar mıyım ?

not : android telefon önermeyin. bıktım, bezdim. yeter! büyük konuşmak istemiyorum ama daha android telefonların yanına yaklaşmak istemiyorum.

iş bu entry gerekli aydınlanma derecesine geldiğimde kendısini editleyecektir.

Edit : dün itibariyle 32 gb mat siyah modeline sahip olduğum telefon. Simdilik memnunum. Şarjı da memnun ediyor.
piyasada eskimiş olan telefon, yeni alınacaksa tercih edilmese daha yararlı olur.

kişisel fikrim.
7 plus un desteği 2022 23 gibi kesilecek.
Bir yıldır kullanıyorum. Sıfır hata. Kesinlikle tavsiye ederim.