bugün

söylentilere göre yumurta pişirebilen iphone'un yeni modeli.
nokia nın microsoft ile işbirliği sonucu ortaya çıkaracağı cihaz karşısında büyük bir hezimete uğrayacak iphone 4 devamı cep telefonu.
fiyatıyla amatör kümede oynayan bir takımın yedek kulübesi oluşturulabilecek teknoloji harikası.
http://www.izlesene.com/video/iphone-5/4375631
htc evo 3 ün tokatlayacağı telefon, http://www.htc.com/tr/product/evo3d/overview.html.
hayal gibi, sihir gibi bi telefon. telefon demek hakaret efenim.
eğer piyasada dolaşan videolardaki özellikler varsa, 3310'unumu satıp hemen edineceğim alet.

ayrıca o kadar ince olmamalı. cebimde kırılır o benim. sanki alabilecen de konuşuyosun sende amına koyim.
kapitalist düzenin asgari maaşla çalışan insanlara, liseli ve üniversitelilere, işi gücü olmayan adamların kendisiniN bir bok olduğunu sanması için hazırlanacak olan özel tasarımdır. *
yok artık daha neler diyebileceğimiz özellikleri barındıran iphone serisinin ürünü.
Eğlenicek değil evlenilecek telefon.
dokunmatik telefon karşıtı olmama rağmen özellikleri kesinlikle mükemmel ötesi ve al beni der durumdadır, lakin aynı hissi bana ferrari testarossa da zamanında vermiş olmasına rağmen henüz ona sahip olamadığım gibi, iphone 5 ede sahip olamayacağım sanırım. bir telefona en fazla kaç lira verilir sorusunun cevabını henüz bulabilmiş değilim
eğer piyada dolaşan videosu doğruysa muhtemelen seneye yazın bir otelde veya herhangi bir yerde çalışacağım sözlük.
internette dolanan özellikler tamamen sallamasyondur.
hani sallamasyon olduğunu yazmama gerek kalmasından dolayı bile utanıyorum ama ne yapalım teknolojik cehaleti görünce bir dur demek lazım.

-projektör klavye:öyle bir teknoloji yok. projektörden çıkan ışık parmaklarınızın içinden geçemez.

-hologram zımbırtısı: bu da mümkün değil.

not: projektör klavye mümkün değil derken iphone daki hali için mümkün değil dedim. projektör aletin kendisi bir telefondan büyükken bunu bir de iphone diğer telefonlardan önce getiricek öylemi? iphone? hani flashlight dediğimiz naneyi bile 5 sene sonra getiren iphone? önce ? getiricek? nice joke bro.

ne olacağını söyleyeyim. önce samsung yada sony bunu telefonun içine sığdırmayı başarır(muhtemelen 5 sene sonra). ondan birkaç sene sonrada iphone bunu yapar. tıpkı;
-copy paste
-flashlight
vs
gibi.
başında concept, yani hayal ürünü yazan, apple ile ilgili bir simge bile olmayan bir videoyu gerçek sanıp, oha diyen ergenleri aklıma getiren zımbırtı.
fiyatı 100 dolar olacakmış diye duydum.

ayrıca internette dolaşan video fake.

edit: evet fiyatı hakkındaki haberler asılsızmış. fiyatı 2500 lira olacakmış. tabii türkiye'den bu telefonu olanın aklını sikeyim.
(bkz: bunu yapan adam kanser oldu) steve jobs'a çağrışır.
tüketici toplumun son narkozlarından biri.
insanların sadece markaya ne kadar çok para ödediğinin ibretlik gösterimidir. elbetteki sadece markaya para vermiyorlar ama aynı telefonu nokia çıkartmış olsaydı kimse bu kadar ölüp bitmezdi bu telefona.
Apple'ın ilk nesil telefonundan sonra çıkaracağı 5.nesil telefon 5 nesildir iphone killer adı altında telefonlar piyasaya sürülmekte ama iphone 5 nesildir seri katil olma yolunda hızla ilerlemekte.
çıktığı zaman karar verecem alıp almayacağımı eğer fiyatı makul olursa artık zamanı geldi 2 sene önce aldığım beyaz iphone 3gs mi elden çıkarmanın.
doğuda 100 lira olan telefon sanırım.
şimdiden sipariş alıyorum.
video sitelerinde gezen hologramlı video izleten consept tasarım olan telefonun iphone 5 sanıldığı telefon.
kurdan dan daha ince olduğunu düşündüğüm telefon. diğer telefonları çöpe atalım biz en iyisi.
iphone 6 dan daha tırt olacak telefon. hatta iphone 4 e çok benzeyeceği söylenir taraflarca. çıksında görelim.
bu adamların makul fiyata iphone5 i piyasaya sürmesini anlayamadığım olay. piyasa niye çakıyorsunuz abi piyasa sizin zaten.