bugün

28 şubat 2015 günü dünün beğenilen listesinde yer alacak entrylerdir.

ipekgorgun aşağı, ipekgorgun yukarı.

başlığı yarın upladığım zaman eserinizle gurur duyarsınız. ülke elden gidiyor, millet am peşinde düşmüş aq.
ipekgorgun adlı yazarın beşiktaş maçı galibiyetini gölgede bırakmak adına aziz yıldırım tarafından sözlüğe yerleştirilen ve gündem değiştirmek için operasyon yapması durumudur.
aferin yazarı. sözlükte potansiyel güç olan abazanların dikkatini celp etmiş. zor olmamıştır.
bir de nickaltına gelip içlenen, kahırlanan garibanlar var ya. onlara da bravo. yazık lan.
(bkz: siki beynini rehin almış kafasından fidye istiyor)

evlenme teklifidir.

edit: başlık başıma kaldı bundan sonra ilk işim ilk entariyi kopyalamak olacak.
ipekgorgun uludağ sözlükte ne ise, ünlü matematikçi john forbes nash in hayatının anlatıldığı a beautiful mind filmindeki barda arz-ı endam eden kırmızı elbiseli kadın odur.

filmi izleyenler hemen hatırlayacak, dahi matematikçimiz arkadaşlarıyla birlikte bir şeyler içmek için bara gider ve kapıdan girmeleriyle az ileride etrafa cilveli bakışlar saçan kırmızılı kadın a salyalar akıtmaları bir olur. tam bu esnada süratle bir çözümlemede bulunan bay nash yanındakilere "o kıza hepimiz bakarsak ve birlikte olmak istersek hiçbirimiz elde edemeyiz, hemen arkasından bardaki diğer kızlara yöneldiğimizde ise hepsi birden elimizden kaçmış olur. çünkü hiç kimse 2. sırada yer almak istemez. o yüzden en mantıklı seçim diğer kızlara iş atarak şansımızı arttırmak" tarzında bir durum analizi yapar.

işte bu nash dengesi denilen olayın sözlüğümüzde cereyan eden ipekgorgun vakasına indirgenmesi de bu aşamada oluyor. bir hevesle 2-3 gün bu fake kişinin peşinde koşan sözlük er kişileri olayın harareti bittiğinde diğer sözlük kızlarından da olmuş olabilirler.

hayatta herkes lüks mal olmak ister. başta kadınlar olmak üzere hiç kimse ikame mal veya kolayda mal statüsüne düşmeyi kaldıramaz.

bir iktisatçı gözüyle ipekgorgun olayının sözlük piyasasına yansıması budur.

edit: başlık kırmızılı kadın olacak.

edit 2 : bunu başlık olarak açtım nasıl oldu da nick altı oldu.
"kişiliği olmayan kadın dişiliğini kullanır" ata sözüne yüzde 100 örnek olabilecek kişi.
ismi ipek midir bilmiyorum ancak http://hizliresim.com/bl69g8 bu fotoğrafta boynundaki kolyede "emel" yazmaktadır.
''ben aslında yoğum gulüm, senin süperegonum, egoist'' repliğini akıllara getirmiştir.
Şu trolu artık anmasanizda düşse sol frame'den dedirten, sanki laf sokuyormus havasiyla ipekgorgunu gundemde tutmak isteyen başlık.
ipek görgun aslında zall'ın karşısında duran akvaryumdaki balıkmış. diğer sözlük yazarları da karıncaymış aslında. server sandığı şey de babasının kasalı bilgisayarıymış hep.

helal olsun be burak aksak.
Sözlüğün %55 abaza erkek olduğunu ve hala bu yazarın ismini duymayanlarında olduğunu düşünürsek garipsenmeyecek durum. Zaten fakedir. Fake değilse verse silkerim vermese aramam öyle aman aman bir durum yok bu hatunda. Yada fake herneyse işte
sözlükteki abazanlarla dalgasını geçen harun abi.
Cinsiyeti yüzünden yanlış anlaşılmış yazardır. Halk arasında ingiliz olduğunu söyleyenler var.
(bkz: vurun kahpeye)
gece yatarken hayal kurmaları sayılacaksa bilemem ama fiziksel olarak kimsedir. anca rüyanızda görürsünüz.
hala ipekgorgun'u sol frame'de tutmak isteyen insan sorunsaılı. Troll yancıları.
bu iş çoktan olmuştur. Eh kimin cariyesi. Evet.
görsem yatağa atmak yerine kendimi köprüden atabileceğim eylem.
ingiliz erkeklerine hayran olduğunu okuduğum bayan eğer bir erkek olacaksa illa ki bu ben olmalıyım.
twitterını buldum galiba heryer ingilizce heryer ingiliz erkeği.

https://twitter.com/ipek_gorgun?lang=tr&lang=tr
büyük sorunsaldır. kan çıkacak kan.
sapkın sözlük yazarlarının arasında kalan bir çiçeğin çamurlu botlar altında ezilmesinden kaynaklanandır.
Ama ben asla pes etmeyeceğim, veda yok!
yillar sonra olacak olandir. o sozlugun manukyanidir. gitmez. gonderilemez. gonderilmesi teklif dahi edilemez.
(bkz: itiraf edin siz de kandınız). veda yokmuş a m k.
allah im eksisozluk de sırf bunun için hesap satin alir, nickini degistirtir, şu ipekgorgun e hediye ederim yeter ki defolsun!