bugün

Gercekten intihari dusunmemis birinin asla anlayamayacagi salaklik olarak gordugu eylem.
Tamam savunmuyorum ama bu raddeye gelen biri gercekten dolmustur cunku kendisinden bile vazgecmistir.
yaşama nedeni kalmamış çaresizliğe sürüklenmiş insanın yapacağı ölüm şeklidir. halbuki bilmez ki gelecek günler güzeldir.
insanın kendi yaşamına son vermesidir.

çok yanlıştır efem yaşamak güzeldir sadece hayatta ki zorluklarla mücadele ederken korkmamak yılmamak lazım.
Acil servislerde çoğu kişinin kaynamasına sebebiyet veren fiildir.
Video çekmeden de olsa gerçekleştirmeyi düşündüğüm eylem. çok sıkıldım artık.
günah olandır. biz kimiz ki ALLAH'ın bize verdiği canı alma hakkını kendimizde görüyoruz ? her insanın ömründe çeşitli imtihanları vardır ve bu imtihanların çıkış yolu hiçbir zaman sanıldığı gibi intihar olmamıştır, asıl çıkış dua ve sabırdan geçer...
çare değildir.
Öldükten sonra arkasından, Çok güzel öldü be...
Bu saçma şeyin nedeni ise başarısızlık. Sen tıp kazan 4. Sinifa gel ve stajdan 58le kal ve bu kararı ver. Malesef saçma ama bardağı taşiran son damla boyle oluyor işte gerçi daha önce de denedim 33hap içip kusmadan karn ağrısi ishalden başka bi şey olmadi hastaneye de gitmedim bu sefer nasil yapacam bilmiyorum tavsiye bekliyorum. Insanlarin yaşami çok ilintili birbiriyle şu hayatta sadece kendim olsam bu saçma kararı vermezdim. Aile evlenmeyi istediğin sevgili diğer akrabalar. Iyi bir gelecek için seçtiğim beyaz önlük kefen olacak. Tum sevdiklerim gurur duymuş çok sevinmisti ama ben çok mahcup oldum bu seneler içinde sevdiğim işe başlamiş beni beklemekte ailem okulun bitmesi için gün saymakta ben artik dayanamiyorum mahcup olmaya gururuma dokunuyor denedim ve bir daha deneyecem ölümden korkmuyorum cehennem de varsa şayet yeğlerim buna. Tanrıya inancım tam ama huri bekleyen bir dindar olmadim hatta dinlerin çoğu emriyle de kavgaliyim kendi içimde Tanrı inancim kutsal kitaplardaki gibi de değil.neyse daha iyi bir gün olamazdi benim gibi biri için ölüm günü on kasım. Hayatin cilvesi diyelim. Tiyatro bitti beklemeye lüzum görmuyorum. Yalan ve boş dünyada üç gerçek gordum aile ve ailem gibi dostlarim aşk ve türklük. Elveda
yol göstermek gibi olmasın ama silahla olması en iyisidir.ben söyleyenlerin yalancısıyım.
Madem tıp öğrencisisin at zehiri kullan. Yani.
58 almış diye intihar edecekmiş, her allahım, beğenmediğiniz allah inancı işte bu gerizekalıları hayata bağlıyor gençler.
bankadan kredi çek ver bana paraları sonra git minareden atla.
bence siyanür kullan. Siyanür, alyuvarların oksijeni absorbe etmesini engeller. Bu, "patolojik asfiksi" olarak bilinen sürece yol açar. Siyanür kapsülleri II. Dünya Savaşı casusları tarafından işkenceden ya da acı çekmekten kurtulmak için kullanılmıştır. Rasputin, öldürülmek üzere iken siyanür içmiştir, ancak zehir onda hiç etik etmeyince düşmanları onu defalarca vurmuştur.
intihar edeceksen oldukten sonra et. simdi etme daha yasiyosun oglum , degermi 58 icin gebermeye? bende fizikten ust uste 4 sene 05 aldim bak simdi yuzsuz yuzsuz parayi bastim okuyom , degmez gel gozunu seveyim.
Git psikoloğa görün.
kitap tavsiye edebilirim.
(bkz: genç werther in acıları)
En yakın Ülkü Ocağına gidip Allah yok Türklük yalan diye bağır.
Allah hiç kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemez.

Bencillik etme, intihar bu hayattaki en bencil karardır bana kalırsa. Ailene ve sevdiklerine bu acıyı yaşatmayı reva görmemelisin.
bir madende çalışmaya başla.
Saçmalama.
yanlış anlama ateist değilim kendimce Allah inancım var ve dinimi seviyorum ama şunu düşün; ya hiç bir şey yoksa? Ben hayal edip duran biri değilimdir. Bu boş şeylerede karnım gerçekten tok, beni orada hurilerin ya da zebanilerin beklediğine inandığım için dini benimsemedim. Benimsedim çünkü buna inanmayı ben seçtim. Peki ya bir hiç oluyorsak, gidipte dönen mi var sana anlatan, kimse geri gelmedi değil mi dünya kurulduğundan beri? inanıyoruz işte yoksa medeniyet olmazdı amip gibi yaşar ölürdük. Kuvvetlice tekrar soruyorum; ya öbür tarafta hiçbirşey yoksa, öldün ve bittin oluyorsa? Sanki ameliyatta narkoz alıyormuş gibi, hop fiş çekildi... birkaç puana değer mi? Tıpçıların hep intihar haberleri dikkatimi çekmiştir yıllardır. 100 almayıp 99 aldığında annenin kucağında sinirinden ağlayan bir yapı içerisinde büyüyen bir çocuk isen o başka, seni çok pis dövmek lazım gelir hayatın acılarının stajdan ibaret olmadığını göstermek için. Hayata akredite olamadıysan çözüm bir doktordur. Meslektaş tavsiyesi gibisi var mı? Abimin sünnetindeki berber rıza'nın meslekdaşından tavsiye alması sayesinde bugün 3 tane yeğenim var, fena mı? Yaz yaz bitmez, okumaya ayrılan zamanlardan dolayı hayattan alınan bir nefesin bile kıymetinin gözardı edildiği bir düşüncedir. Hayat kurtaran ama kendi hayatını hiçe sayan bir doktor... Kondüktörün şilep kullanması gibi bişey. Şimdi traşı bırakta bizi ne zaman muayene edecen sen onu bize de. Merak etme sen gidince notlarını düzeltmeyecekler. Bir laf var ya hani; ''ucunda ölüm yok ya?'' hiç duymadın mı kardeşim?
sazan.avi
Bir kez paraşütle atlayacağın zaman yapmaktan vazgeçeceğin durum.
Sadece kendim olsam şu hayatta asla yapmayacağim bir şey ama ailem var yeterince mahcup olduğum ve artik kendimi yük hissettiğim sevgilim var işe başlamiş ve benim bitirmemi bekleyen hayallerimiz var ama o hayalleri veremeyeceğimi anladim beni yaşama bağlayan insanlari mutlu edemediğimi ve onlarin bir yükü olduğumu düsünüyorum tamamen sebep bu ve malesef sacma bi okul neden oldu bunlara.