bugün

8-10 yıl önce 4 gb 6 gb lık kotalar vardı şimdi millete 150 gb akk yetmiyor.
Derin olanı çok tehlikeli olan.
(bkz: deep web)
Arkadaşlar bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.
Geçen hafta yeni eve taşındım. Ev 2 katlı müstakil. Üst katta da yaşlı ev sahibem oturduğu için binada internetle alakalı hiçbir şey yok.1,5 senedir turknet kullanıyordum gitgide bozsa da genel anlamıyla memnundum. Nakil talebi oluşturdum. Alt yapı olmadığı için nakil edemiyorlarmış. Bununla ilgili türk telekom müdürlüğüne gidip dilekçe vermemiz gerekiyormuş. Ben de bu dilekçe vs işlerinin aylarca süreceğini düşündüğümden alternatif arayışlara girdim.

Bana 24 mbit ve üstü 200-250 gb aralığında #uydudan# internet sağlayacak firma öneriniz var mıdır? Veya bu alt yapı işini çözmenin kolay bir yolu var mıdır?
Lokasyon: izmir
Not: bütçe kısıtlaması yok yeter ki parasını haketsin. 50 60 tl ye 20 gb internetli vınn al demeyin yani *
Pahalı bir icat. Mobilde öyle.
60 yıl önce hızı 0.1 kbps idi.
şimdi 10 gbps ye kadar varıyor.
nerden nereye.
merhaba. bugün iki kişi konuşurken duydum durakta. internet diye bir şey varmış. her türlü bilgi varmış. istediğin konudaki bilgiyi bir tıkla öğrenebiliyormuşuz. üstelik başka insanlarla da konuşabiliyormuşuz. gerçek mi bu ? yani bu olabilir mi ? aklım almıyor çünkü böyle bir şeye.

bir de başka insanlarla konuşabiliyorsak mesela ben diyelim ki fatih terimle konuşmak istiyorum. ona demek istediklerimi söyleyebiliyor muyum ? taktik var kafamda da. veya reis i cumhurla konuşabiliyor muyuz ?

inanamıyorum ya. cidden böyle bir şeyin gerçek olduğunu düşündüm de ürperdim. çılgınca bu.
telefona gelen internet paketinizin %80 ini kullandınız mesajı ile yıkılan insan çok görülmüştür.
Bilgisayarları birbirine bağlayan sinyaller bütünü. (bağlantı ağı)
bizim apartta bol bol küfür yiyen gavur icadı.
30 yaşına girmiştir. nacizane görüşüme göre internet ateşin bulunması kadar önemli bir şeydir. insanlık tarihine çağ atlatmıştır.

https://www.ntv.com.tr/ga...%2czYLhclIra0OlO2vEM8QNIg
çok önemlidir. Olmasa eksik hissederdim. Kesinlikle çığır açmıştır.
Kesinlikle şeytanın bizi bitirme planıdır..

Mahalle arasında tek derdi top oynamak olan çocuklara,
Öyle bir bomba verdin ki,

Hepsinin içinden canavar çıktı...
Bazen iyidir. Bazen kötü.

Kimini cennete kimini cehenneme sevkeder.
Alt yapı kabloları tüm sağlayıcı şirketler tarafından ortak kullanılıyor diye biliyorum, yanlış da olabilir.

Mahalledeki bir inşaatın temeli kazılırken bizim kablolar kopmuş, iki haftadır gelen giden yok. Tüm mahalle farklı farklı şirketlerin müşterisi ama hepimizinki kopuk.
Merak ettiğim şey "bu kabloyu kim tamir edecek amk?"

Tşkler.
Televizyon olmasaydı yaşardım televizyonsuz oldurdu ama internet yoksa bende yokum.
her şekilde elimiz ayağımız olmuş ve asla o olmadan yapamayacağımız devasa bir ağ.

evet malesef hepimiz bir bağımlıyız!
şeytanın icadı www bile 666 ya denk gelmektedir ibrani alfabesine göre.

hatta iron maiden bir atıfta bulunarak:

666.ironmaiden.com

sitenin linki.
Ergenlikten yeni çıkmiş gibi hissediyorum.
Ergenlik halim ise internet ortamında öylece duruyor.
ilerde çocuğum olursa bana saygı duyacagindan şüphe ediyorum.
Diğer yandan 4 çocuğu olup da ergen gibi takılanları görünce rahatlıyorum.
internet insana kendini hem iyi hem de kötü hissettiriyor.
Ünlüler aptallıklarini nasıl anlatıyor acaba gecmisteki garip davranışlarını.
görsel
bok çukuru.
pdf kitap ındırırken sanal seksin kıyısından döndüm, kitapta indiremedim.
butun internet hatta butun sozluk uyeleri isbirligi yapmis "ben de dahil" tek amacimiz seninle seks yapmak.

surekli seksten bahsediyorsun.
ben olsam basima bir sey gelmeden silik olurdum kizim.
bir ağdır balık ağından tek farkı insan zihinlerini yakalar ve bağımlı hale getirir.bizi avlıyorlar bir nevi diyebiliriz. bağımlısı olmamaya dikkat.
iyiki icat edilmiş dediğim şey bir çok bilgiyi ve burası gibi bilgi paylaşim sitelerini içinde barındırıyor.
dabbe - cin çarpmasındaki faruk hocaya göre deccaldir.
2010 öncesi mükemmel idi.
görsel