bugün

(bkz: eski türk edebiyatı)
(bkz: eski türk edebiyatında nazım)
(bkz: çağatay türkçesi)
(bkz: mühendislik ekonomisi).
(bkz: iş etüdü).
(bkz: üretim yöntemleri).
(bkz: silvikültür)
an itibariyle adı temelde olsa soruları derinlemesine olduğundan (bkz: fiziğin temelleri) ha bide (bkz: bilgisayar programlama)nasıl unuturum *
türk dili ve edebiyatı'nda eski anadolu türkçesi.bir de 15.yy metinleri gibi dersler insanın yaşlanmasına neden..
(bkz: iletişim kuramları)
(bkz: bilim kuramı)
(bkz: calculus-1)
eğer bir ders yüzünden okulu uzuyorsa kişinin anasının gerçekten ağlaması ile sonuçlanabilecek herhangi bir ders olabilir.
termodinamik.
ascending and descending pathways of CNS. (anatomi dersi)
tercüme:beyine inen ve çıkan yollar. tek seferde anlayan varsa bütün tıp fakültesinin o kişinin elini öpmesi, omuzda taşıması ve 6 yıl beklemeden diplomayı eline tutuşturması gerekmektedir.
Not:dersi anlama süresinin genel ortalaması 2 aydır.
Galatasaray lisesinde Jean Comet-Barthe'dan Fizk ve Kimya dersleri.gel de otur ooohhhh.
anatomi tabiki.hayatımda latincenin l'sini görmemişim,oturup yüzlerce kelime ezberliyorum.**
(bkz: türk vergi sistemi)
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: osmanlıca)
power electronics 1--2
microprocessors
linear control systems (hocaya göre opsiyonel)
bazen de dersten değil hocasından kaynaklanan bir durumdur,gerçekten de insanın anasını ağlatır böyle dersler.
(bkz: mikrobiyoloji)
(bkz: ev ekonomisi)
(bkz: malzeme bilgisi)
içeriğinden dolayı zor olabileceği gibi, dersi anlatan öğretim üyesinin öğretme eksikliği ve kıt not takıntısından dolayı da zorlaşıp, ana ağlatır seviyeye gelebilecek derslerdir.
(bkz: mikro iktisat)
(bkz: makro iktisat) **

(bkz: betimsel istatistik)
'bugün dersi şiirle açmak istiyorum' diyen edebiyat hocasının dersi.
ortada ingilizce
lisede ingilizce
hayat boyunca ingilizce.
res 105 - teknik resim