bugün

Yeni Türkiye ile birlikte Ak Parti iktidarımız insansız hava araçlarının yerlilerini üretmeyi başarmıştır. Milli savunma konusunda dışa bağlılığımızın kanıtıdır. Bazılarının canını sıksa da bu olay. "Türkler bir şey yapamaz" lafına en büyük kapaktır
Yerli üretim insansız hava aracımızda vardır. Ak Parti icraatıdır. Ak parti iktidara geldiği andan itibaren ülke güvenliği için çeşitli adımlar atmıştır. Milli savunmamız yabancılara değil Türklere ait olmalıydı. Bunların ilk örneklerinden bir tanesi kendi üretmiş olduğumuz insansız hava aracıdır
yurdum insanı daha uçağa bile yeni yeni binebiliyorken, (ki o da ak parti sayesinde) artık insansız hava aracı üretebilen duruma geldik çok şükür. ak parti savunma sanayinde de devrim yapmıştır.
Akepe göğe de duble yol yaptığı için hepimiz uçağa binebilir olduk lan, negzel. Bi siktirin gidin ak laleler.

Keşif hava aracı.
Türkiye dünyadan geri kalmayarak Ak Parti sayesinde insansız hava araçları üretmeyi başarmıştır. Daha ilk aşamada başarıya ulaştığımız bu sonuçlar Ak Partinin ne kadar doğru ilerlediğinin kanıtıdır. Ülkemiz milli savunmada dışa bağımlılığını bitirecektir
(bkz: Havasız insan aracı)

(bkz: metrobüs)
kendimiz de üretebiliyoruz artık. savunma sanayinde devrim ve yine ak parti iktidarı.
ak partiden önce portakal üretemeyen memleket insansız hava aracı üretiyor artık. başka da bir şey söylemeye gerek yok. onlar konuşur ak parti yapar.
ülkemizde yoktur.

ama havasız insan aracı bolca bulunur. metrolar buna örnektir yane.
Ülkemiz %100 yerli üretim insansız hava aracı yapmayı başarmıştır. Ak Parti hükumeti ülkemizin geri kalmışlığını her alanda düzeltmeye devam etmektedir.
ekmeği karne ile veren chp zihniyetinin hayal dahi edemeyeceği bir araçtır.
ak parti zamanında yerlisi yapılmıştır.
yerli üretim iha'da ülkemizde mevcuttur. ak parti geç kalmadı bu konuda adımını attı. türk mühendisleri son derece sıkı çalışarak yerli üretim insansız hava aracını yaptılar. Bu başarı hepimizin teşekkürler Ak parti
insansız hava aracını Ak Parti hükumeti adım atarak yerli üretim yapınca muhalefet çok kıskandı anlaşılan. Ya siz telsizden başka ne yaptınız acaba söyleyin bakalım. Elinizdeki fırsatı değerlendiremediniz yediniz Türkiye'yi. Ak Parti Türkiye'yi ayağa kaldırdı diye kıskanıyorsunuz. işini iyi yapanlara bırakın siyaseti
akp'li devlet büyüklerimizin helikopter sandığı hava aracıdır. güldürdüler yine.
eski türkiyede hayaldi, ak partinin yeni türkiyesinde gerçek! yüzde yüz türk malı. işte milliyetçilik, işte gelişim!
günümüzün en önemli teknolojilerinden biri olarak görüyorum ve gelecekte daha çok yaygın kullanılacaktır kesinlikle. Bu teknolojiden geri kalmamamız ayrı bir sevindirici çünkü Ak Parti hükumeti adımını attı yerli üretim iha üretmeye başladı örnek verecek olursak başlıca anka var.
aralarında üretiminde türkiyeninde olduğu uçaklardır. Ülkemiz teknolojiden ak parti sayesinde geri kalmayarak büyük adımlar atmış ve yerli üretim insansız hava araçları üretmiştir bunlara ilk örnek anka'dır.
bizim ülkemiz için imkansız hava aracıdır.
insanliksiz diktotarya yaninda hictir.
Ortadoğu'da bunlar insanların birbirini yok etmesi için kullanıladursun, ABD'de Amazon ve benzeri online perakende şirketleri, artık teslimatlarını bu araçlar vasıtasıyla yapacaklarmış. Amazon'un dağıtım merkezinden kalkan araç, adrese gidip orada ürünü teslim edip geri dönecekmiş. Muazzam bir düşünce (çok kişinin ekmeğine mal olacak olsa da) ama enrique iglesias'ın sahnede geçirdiği kaza bunların bu şekilde günlük hayatta kullanımının güvenli oluq olmadığını sorgulatmış.

Vay be...ortadoğu (ve müslüman dünyasıyla) batının zihniyeti arasındaki fark burada bile insanı hayretlere düşürüyor. Biz nelerle uğraşıyoruz elin gavuru neler yapıyor.
yarından itibaren SHGM'ye kayıt ve tescil yaptırmadan kullananların 17 milyar ceza ödeyeceği araçtır.

http://www.hurriyet.com.t...ayacak_sondakikahaberleri
Fırat Kalkanı operasyonu'nda kullandığımız araçlardan bir tanesidir.

Ayrıca bkz. :

https://tr.wikipedia.org/...z_Hava_Arac%C4%B1_Sistemi

http://baykarmakina.com/
imansız hava aracı diye okuduğum, dinin imanın suyunu çıkardılar deyip, yuhhh! Çektiğim başlıktır.
Özür diliyorum...
zoruna gidenin taaa borusuna kadar gitsin .
görsel