bugün

B1 ama bu benim ingilizce öğretmenliği yapmama engel olmadı. Atanma/KPSS sınavı olmayan ülkede yaşıyorum.
Much better then dünya lideri's level.
Ay fak yu.
"now, please turn..." dendiğinde dönmem gerektiğini anlayabilecek kadar.
Razino data nost ciri dıma taym ciy'ma ceynim ses..
dert dinleyecek kadar.
insan gibi konuşuyorlarsa altyazısız her konuda her şeyi oturup izleyecek kadar.

zencileri beyazlar bile her kelimesini anlamıyo saldım o yüzden.

hava için yazmadım işim bu... benim yaşımın olduğunu da unutmayın... 30 yaşında a1 iyidir.
oyunlardan duyup gördüğüm kadarıyladır. ama hayati düzeyde biliyorum denebilir. hayati düzeyden anlayışınız nedir onu bilmem.
sıfırın altı desek yeridir.
Zaman içinde körelse de bence gayet iyidir. Bir yabancı kişiyle saatler sürecek sohbeti başarabilirim.

Ama eskiden çok daha iyiydi. Kullanılmayan organın körelmesi gibi konuşmadıkça unutuluyor.
head, body, header, section, paragraph, script, if, for, each.
IELTS 6.5
r 1 . yani reis seviyesi ....

i speech kürsü .................

http://www.youtube.com/watch?v=J8wrn5wW0Ec
enough.
ay liv in ingliş.
derdimi anlatacak kadar bile yok o kadar olsa yine iyi ama bizde dert çok işte.
i am an english man in newyork...
Although he was at a good level during middle school and high school years, he started to atrophy a little after he could not find the opportunity to practice. however it can be said that it is at a good level to explain my problem.

nasıl hacılar çok körelmemişiz demi.
do you like seks ? şaka maka yabancı kadınlarla konuşacam diye bir ara bayağı öğrenmistim ama kullanmaya kullanmaya köreldi. az almanca , rusça, arapça , fransızca , ispanyolca var.

buarada yabancılar bizi arap sanıyor deveye falan bindiğimizi bir de il olarak istanbul antalya.
13 yasında oglumun b2 seviyesinde. Adam gavurlarla oyun oynayarak bu hale getirdi.
anlıyorum ama konuşamıyorum...
AO OLABiLiR.
opın dı fayr eksit dor bat dont taç dı eleveytı .
reading and writing: C1
listening and speaking: B1
Okuduğumun büyük bir bölümünü anlarım, çok zorda kalmadığım müddetçe konuşmam.