bugün

Sizin öğrenciniz olmaktan hala gurur duyuyorum. Teşekkür ederim.
bu başlığı açan öğrencisine "ilkokul" sözcüğünü doğru yazmayı öğretemeyen öğretmene söylemek istenendir.
öğretmenim, bu çocuk olmamış. daha "ilkokul" yazmasını bilmiyor. ilkokul yazmasını bilemeyen çocuğu ilkokuldan neden mezun ettin?
keşke bu çocuğu mezun etmeseydin de, buraya gelip bu başlığı açmasaydı.
sadece aidat veren öğrencilerle ilgilenip insanları pislik yöntemlerinizle istediğiniz yaptırmaya yönlendirmeye çalıştığınız için sizden nefret etmiştim hala da ediyorum sevgili ilk öğretmenim.

bunun yanında bana öz güvenimi kazandırdığınız, ilgilendiğiniz için size ne yapsam hakkınızı ödeyemem sevgili asıl hocam.. lise üniversite dersane hikaye, bu günlere gelebildiysek sizin sayenizdedir..
Ne vuruyonn oc.
Ulan sınıf annesiyle gizli ilişki yaşamak neydi be yavşak herif!
benim canım biricik öğretmenim. eğitim hayatımda bi başarım, bir farkım varsa hepsi senin sayende. bu pasaklı, ödev bile yapmayan kızı önce ram'a yönlendirerek kapasitesini herkesten önce keşfeden sen oldun. tamam hala ödev yapmıyorum ama yazılıya son akşam da olsa çalışan birisiyim artık. ama sen olmasan ben o "zaten yaparım" özgüveniyle farkında olmadan yok olur giderdim. neyse ki üstün zekalı insanların da çalışması gerektiğine beni ikna edebildin. iyi ki vardın. iyi ki ilk haftanın sonunda okulunu değiştirip senin öğretmenim olduğun okula geldim. bunun için küçük inançlı ellerimle artık varlığından emin olmadığım tanrıya şükrediyordum o zamanlar. şimdi inanıyor olsam hala ederim. bazen dayanamayıp kızsan da ben seni hep çok sevdim ve şevkatinle korumanı hep üstümde hissettim. teşekkür ederim öğretmenim, bana gerçekten değer verip beni sevdiğin ve asla diğerleri gibi olmadığın için.
Her sınıfta ilk okumayı sökene kırmızı kurdele taktılar bir siz öğrenciler arasında ayrım olur diye takmadınız. Ne kederlenmiştim. .oysa haklıydınız şimdi düşününce. .
Pek gecinemezdik kendisiyle.
Yolda gorsem kafa sallar gecerim.
Elimde kac cetvel kirdi amk.
Birçok davam oldu birkaçından da ceza aldım fakat liseyi bitireli 3 sene oldu hala hapse girmedim sayın zübeyde hocam ha şu seçim propagandasını engelleme suçundan bir şeyler beklemiyor değiliz.
iyi bir öğretmen değildin. iyi bir temel veremedin. Matematik dersinden soğuttun. Ama zeki çocuklardık kendi kendimize havuz problemi çözmeyi de öğrenebildik.
Çok kafa sikiyordun ya. Valla sen konuştukça dersten soğuyordum. Anasını siktin lan geleceğimin. Mutlu musun?
Teşekkürler. Fazlasını beklemeyin hocam.
o degilde yazilanlardan anladigim ogretmenlik vasfi tasimayan cok fazla ogretmen oldugudur. en kisa zamanda cocuk psikolojisinden anlayan sevkatli merhametli insanlar olmayi ogreten ve ogretmeyi bir meslek olarak verebilen dogru durust ogretmenler yetistiren egitim enstitulerinin tekrar kurulmasi lazim.
Seni hatırlamıyorum. Demekki önemli değilmişsin.
özledim türkan hoca ve ahmet hocayı.
Senin anani sikeyim.
iki kelam edeydin iyiydi. Resmen 5 yılı konuşmadan bitirdik
Saksı gibi gelip gidenler var derdin her zaman
Saksı değilim ben