bugün

nedense ilişkinin en önemli sorusudur bu... biten ilişkinin ardından herkes size bu soruyu sorar. kim bitirdi? bu soruya cevap olarak "o bitirdi" derseniz, rezil olursunuz(!) eğer ben bitirdim derseniz, kahramansınız... eğer anlaşarak ayrıldık derseniz, yine rezilsiniz çünkü yalan söylediğinizi düşünürler... anlaşarak ayrılmak diye birşey yoktur onlara göre...
bitiren taraf; ilişkiyi baştan beri idare eden olarak görülür. O, her sorunu çekmiş gibi gösterilir.
egoyla paraleldir.
kovulmakla, istifa etmek gibidir, kimse kabullenemez.
ilişkiyi bitiren kişi ilişkiyi o zamana kadar yöneten kişidir.
ilişkinin bitmiş olmasından daha önemli olmadığını düşündüğüm durumdur.aşkın, sevginin insan egosundan önemsiz görüldüğünü gösterir.
Çoğunlukla bayandır...
Nedeni de çok aptalcadır ve sonunda bayan bir çok kayıpla çıkar bu ayrılıktan sonraki yaşadıklarından, geri de dönemez...
kendine yazık etmiştir, ama iş işten de geçmiştir...
Eski ve acı veren yaşantıları hızla unutup, Yeni ve ciddi bir koca adayı aramak bayan için en doğrusu olacaktır.
zira karşıdakini ağlatmış ise, insan egosunun zirvesindeki kişi.
ilişkiyi bitiren kişi, arkasına bakmaktan korkmayan dır. Bitmiş olan bir olaya son noktayı koymanın verdiği yersiz gururla kasılan kasıntı dır.
pek de önemli değildir, nasılsa iki ay sonra kimse bunu konuşmayacak.
Benim için önemi sıfırlanır. Bir gün önce adamın dibi dediğim kişi bile benimle görüşmüyorsa bir anda orospu çocuğu olur.
olgunluk; size yol verildiğinde ortaya çıkan tepkinin adıdır. sessiz ve sedasız ise tepkiniz insan olmanıza az kalmıştır sabrediniz.