bugün

Bence en fazla 6 olmalıdır.
Daha fazlası olmaz gibi.
Kuşak farkı oluyor.
30 yasindaki erkek ile 20 yasindaki kiz iliskisi bile uygundur. cok fazla uzatmayin bu isi.
0-6 yaş aralığında olmalıdır.
Aklı güzelse oturup iki kelam edip tartışa biliyorsak saygı duyarak , neden olmasın.
yaş farkının aralığına göre sorun teşkil edebilecek durum.

"gönüller bir olduktan sonra yaş farkının önemi yok" klişelerine inanmıyorum.

bi yerde elbet patlak verebiliyor zira.
bir yerde okumuştum. türkiye'de eşler arasındaki yaş farkı ortalama 3 imiş.
Kim ne derse desin fazla olmaması gerekendir. Kimse 20 yaşındaki kızla 30 yaşındaki adamın anlaşabileceğini falan iddia etmesin.
3-5 idealdir. Fazla yaş farkı olmamalı. Kuşak çatışması olur.
Yas diye bir kural yoktur ancak kendi yasitinla anlasamabilirsin senden buyuk yada kucuklerle anlasabilirsin diye bir kural da yoktur seviyorsan saygi duyup deger veriyorsan ve bunlar karsilikliysa yas nedir ki.
Besten sonrasi nesil farkidir .
2-3 tane rakama bakarak ilişkilerimizi yaşayacaksak hiç yaşamayalım. yaş falan boş işler bunlar. sevin ulan sevin.
bi komuşumuz vardı adam 50 yaşında karışı 32. kadın nasıl aşıktı ama kocasına güzelde bir kadın adam tam ibrahim tatlıses gbi böyle. gitti aldattı gül gibi kadını. sonra noldu 2. cocuğu yaptılar hayır efendim ne ayrılması.
Yaşların sadece rakamlar olduğunu, anlaşabildikten ve uyum sağlayabildikten sonra bir fark olmadığını fark ettiktwn sonra pek umursanmayacak olaydır kendisi
Günümüzde pek sorun olmayandır.
bakın kızlar 16-18 yaşında ama 25-30 yaşında ki adama salça olabiliyorlar..

yada 40-45 lik adam, 20-25lik hatunu araklayabiliyor..
Günümüzde pek sorun olmayandır.
bakın kızlar 16-18 yaşında ama 25-30 yaşında ki adama salça olabiliyorlar..

yada 40-45 lik adam, 20-25lik hatunu araklayabiliyor..
En fazla 12
ideali 3 olmalıdır.
Gerçek sevgiyi anlaşmamış kişilerin bağıntısı.
10-12'ye kadar idealdir. ayrıca ne o öyle aynı yaş? tabi ki hanımefendi küçük olacak.
7 iyidir .kendimden biliyorum .
tahminimce 3'ü geçmemelidir.
En fazla 7.
Erkek kadından 10 yaşa kadar büyük olabilir, ondan fazlası büyük yaş farkı teşkil eder ya da erkek kadından en fazla 4-5 yaş küçük olmalı.
15 16 yaşındaki kızlar kendilerini 23 24 yaşındaki adamlara siktiriyor böyle bir devirdeyiz. Kız o kadar mal ki aşkın yaşı olmaz diyor. Ulan gerizekalı sen daha olgunlaşmış mısın ki aşkın yaşı yok diyorsun. O zaman 10 yaşındaki kız 16 17 yaşındaki çocukla çıksın sevişsin.

Tövbe yarabbi tövbe.
Kız 20 21 yaşında olacak erkek te 25 26 olacak. Anca böyle birbirlerini tamamlayabilirler diye düşünüyorum.
kadın 3 - 4 yaş büyük olmalıdır.
hic fark etmez. yeter ki cok sevsin, durust, adam gibi adam olsun.