bugün

burcumdur. yükselenimdir.

ikisinin birbirini dengelediğini biliyorum ben ama doğru mudur ki acaba?

amaan neyse ya.
Çok zeki olduğumuz için sevilmiyoruz, kiskaniliyoruz, dengesiz gibi hakaretlere maruz kalıyoruz.

Oysaki(buradaki ki bitişik yazılır) tatli, kibar, sempatik insanlariz bize neden hakaret ediyorlar anlamıyorum.

Ama kabul edin cidden zekiyiz.
yok efendim 'dengesizimdir, ara sıra hatalarım olur, bir günüm bir günümü tutmaz, sağım solum belli değil, bana karşı dikkatli ol o yüzden' gibi maval okumasınlar bipolar insanlara.
şöyle bir bakayım denge kelimesi kaç entry'de geçiyor diye, sanırım geçmeyen entry daha az.

dengesizlik var ama böyle tek tip bir dengesizlik değil. ya da kötü niyetli bir dengesizlik değil. tamamen doğal, içten gelen bir dengesizlik. hani böyle eliniz yanlışlıkla bir şeye çarpar da düşer ve kırılır. bunun ardardına on, yirmi, yüz kere olduğunu düşünün işte. o anda hiç kıpırdamadan ve ağzını açmadan oturup kitap okuyacak ya da dizinize alıp saçını okşayacaksınız. çünkü konuşunca saçmalayacak, hareket edince ortalığı dağıtacak. kucağınıza alıp kedi gibi sevin şunu da biraz sakinleşsin. severim kendisini.
Gayet dengeli insanların burcudur

Biz dengesiziz demiyoruz ki, biz çok çabuk sıkılıyoruz, bu sıkıntımızı dengesizlik olarak addeden sizsiniz.

Çünkü sıkılınacak biri olmayı yediremiyorsunuz, bize dengesiz diyerek pislik atıyorsunuz*
Yine bir ikizler vukuatı...
2017 bize yarayacakmış millet. kopuyomuşuz 2017 de eman allahım, müthiş şeyler oluyormuş. öyle diyolla.
hiç kimseye hayır göstermeyecek burçtur. ah kih kah koh!!
Mensubu olanlara bile Hayrı dokunmayan burçtur.

Evet ikizler burcuyum.
Severim burcudur.
Bok atmanın popüler olduğu burç.
Bu kadar sakin ve uyumlu olmak zorunda mısınız çıldıracağım.
(bkz: DONALD TRUMP)
Yükselenim olur kendisi. Başak burcu erkeği ve yükselen ikizler. Faciayım ben.
Böyle puşt gibi ibne gibi bir burçtur başka kişilere sorduğunda.
görsel
günlük mutlaka bir başlık açılmadan rahat edilmediğine göre birilerine iyi koymuş.
bir anın bir diğer anına tutmadığı,
eğlenceli iken ağlayan,
ağlarken eğlenmeye başlayan cinsel duyguları yoğun
ama saklarken kafaları yiyen,
ketum ketum gezerek duygularını belli etmeyeceğim diyen bir burçtur.

çok fazla kin tutamaz, çok fazla küs kalamaz ancak damarına basmayın.
hafif meşrep bir havadayken görebileceğiniz en tatlı burç olabilecekken o ketum havasındayken kaçın uzaklaşın.
Anlaşıp anlaşamadığımı anlamadığım,çevremdeki çoğunluk burç..
doğuştan peygamber niteliklidir. gezegeni merkür sürekli bilgi toplamasını ve paylaşmasını emreder.

fakat çoğu ikizler bu potansiyeli kullanmak yerine iletişim kabiliyetini insanlarla sosyalleşmek, ortam yapmak için kullanır. ah bir bilseler zekalarının ve etkileyiciliklerinin gücünü...
Önyargının çoğunlukla bu burca gösterildiği herkes tarafından bilinir. 'Yılan' olarak adlandırılan ikizler burcunu seven kova kadını olarak demek isterim ki bu burç oldukça kafa dengi insanlardan oluşur. Mantıklı, espritüel ikizler burcu çok zekidir. ikizlerliği karakterine değil moduna bağlıdır. Gülüyorken bir anda ağlayabilir, ağlarken bir anda gülebilir. Hatta bir şeyi seviyorken bir anda nefret edebilir. Çok yanlış tanıyorsunuz çok.
Bu burca sahip insanları daha tanıyıp etmeden ilk görüşte altıncı hissimle sahip olup olmadığıni anlıyorum.
Çapkın ve dengesiz.

Ha birde sevimli.
Allah allah öyle miymiş?

Bize öyle bir bilgi gelmedi.

(bkz: burçların bir boka yaramaması)
Kesinlikle kadinlari dengesiz oluyor. Özgürlükçü, kendine karisilmasini sevmeyen, rahat, guzel, cekici, asiri sosyal ve inatci oluyorlar.
Bir tanesini tanidim icim aciya aciya sevdim.