bugün

En berbat durumdur. Gordugu ilk kisiyi opesi gelir insanin.
Dunyada ınsanın kendını en yalnız hıssettıgı andır.
allah benim belamı vermiş der insan içinden, neden ben diye sorgular, isyana kalkışır. insan yalnız olmuyor işte, illa biri olmalım yanında.

O üçüncü kişi de yarak var dolanıyor onların yanında, kendi kendine eziyet çektiren kişi olmaktır.
çok pis bişey lan bu. böyle ense tüylerim kalkı yılan görmüş kedi gibi diken diken oldum.
sevgililer muhabbetini ederken, üçüncü kişi kenarda sigara yakıp onları izlemesidir.
(bkz: grup seks)
ortama acaba bir kız daha getirirler mi? yada yengeye söylede bana da bir kız ayarlasın çabasının yalakalık ve yağcılık olarak ön hizmetlerinin yapıldığı mecradır.
besleme gibi, ezik gibi.. "işte bunu yanımıza aldık ,yalnız kalmasın diye gezdiriyoruz" işte üçüncü kişi olmak budur..
istenmeyen misafir çocuğu gibidir.
gitse de yiyişsek diye gözünün içine bakılandır.
çok düştüğüm durumdur. ikisi de arkadaşım lan. problem oluyor. anlamsız bakışmaların sonunda yumruğumu masaya geçirip gitmiyorum lan siz siktirin gidin demişliğim vardır.
(bkz: üçünüze üçümüz bayram etsin çükümüz)
bizzatihi yasadigim olaydir. ikisi de sus pus, utangac, konusma ozurli olan sevgili kankam ve sevgilisinin biraz da olsa acilmasini saglamak adina yapmak zorunda oldugum, bunu kendime gorev edindigim durumdur.
S.kerim böyle aşkın denilen durum. Hele sevgiliniz yoksa. Çok sıkıcı oluyor ya. Allahtan böyle ortamlarda çok bulunmadım.
intihar sebebidir. birde 3. kişinin sevgilisi yoksa.
O iki kişi hala sevgili ise bu olay 3. Kişi tarafından sağlanıyordur. Bu mutlulukta bi payi olduğu için sevinir yani arkadaşı sonuçta birisi.
2 dilimlik pastada 3. çatal olmaktır.
sevgililerin sana bakarak burdan git, bizi yanlız bırak demeden önceki zamandır. ardından yüz ifadelerini anladınmı bu cümle geçersiz olur.
o iki sevgili en yakin 2 arkadassa ve eski sevgiliyle cift olarak surekli onlarla takiliyorduysaniz; siz ayrildiktan sonra azap olan durumdur. o iki sevgili destek olur, yaninizda olurlar tabi ama fayda etmez.
aslında hiç olmamaktır.
tiksinc bir durum. birde yaninizdaki sevgilicikler karsinda gormemisler gibi canim , cicim, bebisim gibi igrenclikler yapiyorsa nerden geldim aq. dedigim zamandir.
sıkıntı verir..
öpüşüp koklaşırlar bir de utanmadan, lan karşında bir insan var, arkadaşınız var hayvanlar. insan gibi oturun işte. götünüzün değdi her derde sarılıp öpüşmek zorunda mısınız?
zordur. eğer ikisi de samimi arkadaşınız ise açık açık, biraz da şakayla karışık "valla bakın kendimi sap gibi hissediyorum burada" deyip gidilebilir. ama tabi ki içlerinden biriyle pek samimi değilseniz bir mazeret bulup gidilmesi gerekir.
Zordur zor . Arkadaşınızın sevdiği insanı okşar , sarılır , öper . Siz ise kaderiniz ile baş başasınızdır . Özlersiniz , sevdiğinizi özlersiniz . Dersiniz 'Keşke oda yanımda olsa da , bende okşasam , koklasam , öpsem ' dersiniz . Ama yok , yoktur her zaman ki gibi . Aklınıza geldikçe , beyninizde filler zıplar ve bir karanlık üzüntü çöker . O üzüntü zaten dışardan bakıldımı , hemen fark edilir . Çünkü o gözler artık öyle bir özlem ve sitem ile bakıyordur ki boş boş , hemen anlaşılır .

Kısaca çok zordur çookkk .