bugün

iki bedevi insanız biz, kutup ayısı tam arkamızda diye sözlerini çöl şartlarına uyarladığım 1 aylık ömrü olan ebediyatın paramparça edildiği şarkıdır.
Güncel ve eğlenceli bir örnek olarak,

(bkz: bir kadın bir erkek) *
iki erkeğin bu kadar medeni olması bence biraz fazla.. bu ne arkadaş radyoda dinledim ilk bu parçadan sonra bu soner murada nikahı basar dedim. erkek düet edilecek parça var,bayanla düet edilecek parça var. tavsiyem odur ki murat boz o kıçını başını parçalayan kız hayran kitlesini kaybetmek istemiyosa böyle kelli felli,russian institue aktörü kılıklı elemanlarla böyle işlere girmesin. maazallah bi gün hem karizmayı hem kestaneyi çizdirir..
Şarkı sözleriyle sevgiliye kapak olacak şarkıdır. Güzeldir.
medeniyet dediğin açmaksa bedeni desene o zaman hayvanlar bizden daha medeni.
türk müdür acaba? sorsunu akla getiriyor.
türk müzik tarihindeki en abuk subuk eserlerden biridir. soner sarıkabadayı'nın sesi iğrenç ötesidir, sözler de tuvalette yazılmış gibidir. 0 aldı benden.
ben olsam asla ve asla murat boz la klip çekmem efenim. dünyanın makyajını da yapsam çirkin çıkıcam kendisinden çünkü. belli. haksız rekabet. olmaz.

not: imla.

not 2: "edit/büdüt öyle şeyler kullanmayın entryde len" diyolla. şaşırdım.
soner sarıkabadayı'nın resmen şov yaptığı kliptir. zaten şarkıları muhteşem, zaten kendisi dünya yakışıklısı, ama o klip yok mu o klip... o ne dans, onlar nasıl bakışlar soner'im. maşaallah, tütütütü.
medeni:köken olarak şehirli demektir.günümüzde de değişen birşey yoktur.yalnızca şehirli olabiliniyor çoğu zaman .bildiğimiz anlamdaki medeniyet çooook hasta.
(bkz: yok öyle bişey)
(bkz: iki madeni insan)
soner sarıkabadayı'nın klipteki dans namına yaptıkları ile yardırdığı şarkı...
(bkz: medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar)
(bkz: medeniyet dediğin açmaksa bedeni)
(bkz: desene hayvanlar bizden daha medeni)
işin içinde aldatma varsa en ilkel olabilecek insanlardır.
şarkının söz ve müziğinin sahibi olan soner sarıkabadayı ile murat boz'un düet yaparak daha da güzelleştirdiği şarkı. murat tek başına söylerken de güzeldi şarkı ama böyle daha da hoş olmuş sanki.

beni sevemedin ya, şu belimi bi saramadın ya..
o zaman en hayırlısı olsun hakkımızda.

ayrılırken medenice ayrılalım demişler şarkıda. evet, medenice ayrılmak önemlidir de aşık bir insan, ne medenice ayrılabilir ne de arkadaş kalabilir. yok öyle bir şey. şarkı 10 numara ama.
(bkz: hep onlar gibi ayrılmak istedik)
iki erkeğin "iki medeni insanız biz bu kadar olsun farkımızda" içerikli sözleri olan bir şarkıda düet yapması (bkz: serbest çağrışım)a neden olmaktadır.
(bkz: içim fesat)
klibinin şöyle bir versiyonu vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=0o3yg9s6jwo
şarkı soner sarıkabadayıya ait olmasına rağmen murat boz düetinde kendi sesini şarkıya yakıştıramadım. murat bozun albümü ilk çıktığından beri ondan dinlemeye alışık olduğumdan dolayı da olabilir bilmiyorum ama çok gereksiz bir düete sahip bi şarkıdır bence.
murat bozun arkada önde hiç durmaksızın,*zıp zıp tepindiği; soner sarıkabadayının özellikle " şu bilimi bi sağramadın yaa" kısımlarında dumura uğramış ifadesinin bir araya geldiği klibiyle büyüleyen şarkıdır.
laftır... medeniyiz medeniyiz diyerek ilkelliğin dibine vurulur genelde.

bundan harici olarak da sarıkabadayı soner ve murat boz şarkısıdır.

(bkz: murat boz ile soner sarıkabadayı nın ilişki boyutu)

gereksiz düettir.. ben misal murat bozlu versiyonu izliyorum bi eksiklik göremiyorum.

http://www.izlesene.com/v...-insan-aksam-keyfi/867698
murat boz ile soner sarıkabadayı'nın videosunda gay hiphopçular gibi hareketler yaptığı şarkıdır. (bkz: kendine ne yapmak niyetindesin kuzum)
artık müzisyen dediğimiz kişiler ( yüzde 99'u) sanat için şarkı yapmıyorlar, sadece keseleri için.

(bkz: kaçıncı kez tekrarladık bunu)