bugün

(bkz: bunu sikin)
ne denir bilmiyorum. sikayetimi ettim. konya halki da elinden geleni yapmali. elinden geleni diyorum.
Her ne kadar bu herif orospu çocuğu olsa da aynı zamanda yeni nesil de gerizekalı. Neden çıplak fotonu atarsın bu herife? Şimdi diyeceksiniz herif hacklemiş ordan burdan bulmuş ama çalıştığım okulda 9.sınıflar ağırlıklı en az 10 kişi çıplak fotoğrafını attığı tespit edildiği için disipline sevk edildi. Yeni jenerasyona ya eğitim verilmeli yada batılaşmayı çok yanlış anlıyorlar. Zaten Türkiye de bu orospu çocuklarından yüzlercesi var. Dikkat etmek lazım..
Bu şerefsizler yüzünden konyanın adı lekeleniyor. idam gelmesi şart.
Serefsiz irz dusmani arsiz gurursuz. Gercekten ne varsa saydim konusmalari okurken. Boylesini aglata aglata ozur diletmeli onurunu yerler altina almali. Bacaksiz pislik. Gercekten suan feysbuk +60 yas gonderi yorumlAri gibi entry giriyorum ama dayanamadim. Eskiya misin nesin aq evladi ya. Insallah cezasini ceker en kisa surede.
Sadece tek bir şey söyleyeceğim. Bu başlıkta "ama o kızlarda da suç var" diyenlerin hepsi potansiyel pedofilidir. Laf sokmuyorum çok ciddiyim bu konuda.
Kızda da varsa demek bi şey..
kendisinin 1997'li olduğu söyleniyor. çocuk mocuk değildir amk. yaptığı eylemlerin tüm sorumluluğu üzerindedir. allahın laneti onla olsun.
Kürt değildir, konyalıdır, foşitlere duyurulur.
Kanım dondu okurken bu ne ya.
Şerefsizlikte üstüne yoktur. Allah belasını versin.
Vay amk yaratiğı vaay.
Gotunden sikilmeli bu seref yoksunu sapik.
Konyalı olması neden özellikle belirtilmiş onu anlamadım. Kendinizi ayrıştırmayın. Biz birbirimize lazımız. Evet
sosyal medyada kötü ünlenmiş piçin teki...

arkadaş çevresinde de benzer potansiyele sahip soysuzların olduğunu gördüm incelemelerimde ki bu da en az bu yavşağın haberleşmesindeki etki kadar mide bulandırıcı ve ürkütücü...

konya gereğini yapacaktır umarım.
uludağ sözlükte yazar olabilir bu orospu çocuğu.

sol frame anlatıyor zaten durumu.
Konuşmaları okudum daha dogrusu okumaya calıştım,kanım almadı. Oyle bir kansizsinki yedi düvel seni egitmeye kalksa insan olmaz senden. Senin hak ettigin tek sey var, onu da umarım iceride it gibi titrerken vericekler sana. Umarim bu dünyadan en kisa zamanda siktir olup gidersin.
(bkz: orospu çocuğu)
Anlamadığım bu çocuk bu kızların çıplak resimlerine nasıl ulaşıyor? Kızlar bile isteye atıyorsa tek suç çocukta mı? millete çıplak fotoğrafını gönderen kız çocuk mudur? Çocuk haklı demiyorum, zaten olayı tam anlayamadım ama bu noktaya takıldım. Çocuğun yaşı da küçük duruyor hemen böyle yaftalanması doğru mu?
(bkz: gaz odası)
safkan orospu çocuğudur.
Ciddi patolojik sorunlari olduğunu düşünüyorum normal sağlıklı bir insan bunları yapmaz çünkü. dunya nasıl bir yere gidiyor .
imam hatip lisesine gidiyormuş.

şaşırdık mı?

(bkz: imam hatipler kapatılsın)

edit: fotoğraflarından birinde imam hatip lisesinin birini ve arkadaşlarını etiketlemiş muhtemelen doğru.
Otobüste yanına oturan genç kızın fotoğrafını facebookta paylaşmış olan ahlak yoksunu şahıs. Link paylaşıldı mı bilmiyorum ama ben kız için link vermeyeceğim. Fotoğrafın altına yorum yazan arkadaşlarının da ondan kalır yanı yoktur. Hele ki türbanlı kız arkadaşlarının yaptıkları yorumlar hayret vericidir.
derhal indirilmesi caiz olan konyalı puşttur.
Gercekten imam hatip e mi gidiyormus? Inanilmaz. Serefsiz.