bugün

GAZETE VATAN DAN, DiLEK ÖNDER iN YAZISI. YAZILARINDAN BiRŞEY ANLAMADIĞIM, DUYGU ASENA KLONU YAZARIMIZA GÖRE, * iDEAL SEKS 13 DAKiKA SÜRMELiYMiŞ. YA DA BEN YANLIŞ ANLADIM BiLEMiYORUM. AYRICA ŞUNU DA ANLAMIYORUM Ki, FEMiNiST YAZARLARIN NEDEN AKLI FiKRi HEP CiNSELLiK VE SEKSTE OLUYOR VE YAZILARI KiTAPLARI SÜREKLi BUNUNLA iLGiLi. YAZDIKLARI KiTAPLARDA KADINLARI BiLiNÇLENDiRMEK GiBi MiSYONLARI OLDUĞUNU SÖYLEYEN BU KADINLAR BiLiNÇLENDiRMEKTEN KASIT OLARAK , YATAKTA POZiSYON, DAHA KOLAY NASIL DOYUMA ULAŞILIR, ERKEĞi YATAĞA ATMANIN YOLLARI GENEL BAŞLIKLARDAN BAHSEDiP DURUYORLAR GENELDE. DiLEK ÖNDER DE GENELDE YAZILARINDA AKŞAM BARDA SABAH YATAĞIMDA, SIRTIMDAN MI ÖPSÜN DUDAKLARIMDAN MI, ERKEK Mi iSTER KADIN MI VERiR KONULU YAZILAR YAZIYOR Ki KOSKOCA GAZETEDE YANi. HANi BiLiNÇ, ÖĞRETi? * *

http://www9.gazetevatan.c...p;Categoryid=4&wid=58
aman sabahlar olmasın mantığın güden uuserler için gayet uzun olması gereken zaman dilimidir.
acaba bu dilek önder denen ablamız kronometremi tutuyor? diye soruyor insan kendi kendine. bu kadınının işi gücü mercimek, fırın, çevir kazı yanmasın, lambaya püfde olmuş. başına vurmuş galiba bunu en kısa zamanda eli yüzü düzgün olması önemli değil yüksek performansa sahip (şöyle nasıl desem 45-60 dakikaya çıkabilen) bir çam yarması ile bas göz etsekte hasreti dinse, memleket kurtulsa, bizde vapurlardan martılara simit neyin atsak. hayat böyle devam etse kediler, kuşlar, çiçekler falan...
Paulo Coelho'nun "11 Dakkika" adli kitabinda ideal süre 11 dakkika diye yazmaktadir.