bugün

bundan sonra yaşasa bile bir tatlıses değil olarak anılacaktır.
çok düzgün adamlar, koruma ile gezmez. otomobili uzun namlulu tüfekler ile taranmaz. onlar astım krizinde, trafik kazasında yada kanserden ölürler. kıscası kötü adamlar gibi ölüme giden sanatçıdır. büyük ihtmalle de kötüdür.

edit: tamam başka ihtimallerde var. örnegin çok iyi insanlar da terör eylemlerinde öldürülür. ama o ölümler terördür siyasidir. farklıdır. önerme şöyle olmalı: terörün hedefi veya siyasi biri olmadıktan sonra, iyiler uzun namlulu tüfekler ile araçları taranarak öldürülmezler. sonuç: bu kişi hala kötü.
bir insanın ölümünü istemek nasıl bir hırstır nasıl bir kindir. seversin sevmezsin , dinlersin dinlemezsin ayrı meseledir. ama can lan bu . kolay mı ? ektiğini biçiyor de , su testisi su yolunda veya ne dersen de. herkes biliyor zaten adamın ne olduğunu. ama adamı ölmeden mezara sokmak , ölsün ne olursa olsun demek ayıptır be. kim olursa olsun yazıktır. sokakta hayvan ölür üzülürsün . yazıktır , babadır herşeyden önce. dünyanın en kötü adamı da olsa , bir çocuğun babasıdır. allah çocuğuna bağışlasın. ama felçli yada yaşam kalitesi çok düşük şekilde yaşamayı kendisi isteyecekmidir muamma. öyle yaşayacağına ölmeyi mi tercih ederdi bilimez .
allah ailesine çocuklarına bağışladı. ama sahne hayatının bitmesi üzdü.
(bkz: allah cezanı verecek)
o kadar çok üzüldüm ki adına beste yapma hissiyatı uyandırdı.
kendisinden pek hoşlanmasam da gece muhabbet kralı'nı izlerken okan bayülgen'in bir an duraksayıp son dakika haberi var demesinin ardından ntv'yi açıp haberi öğrenmemle nedense içimin acıdığı adam. allah şifa versin diyelim.
olaya bakış açım; üzüldüm. insanlık namına yani. ne kadar sevmesem, mafyayla içli dışlı, zamanında çok can yaktığı ve çok insana öldürmeyle eş değer acı verdiğini bilsem bile bu olayı duyunca yine de "insan" ve yazık dedim. keşke bu kadar hasarlı değil de bacağından ya da herhangi bir yerinden ufak yara alsaydı belki su testisi su yolunda kırılabilirdi. geçmiş olsun.
cehennemde ateş yoktur, her insan kendi ateşini bu dünyadan götürür sözünü anımsatmış şarkıcı.
onu ve yaptıklarını yargılamak belki evet bize düşmez fakat hakkında yazılan bu kadar olumsuz haber varken bir melek olmadığı da aşikardır. yine de netice de insan olmasından kaynaklı dileğim iyileşmesinden yana.
ölmesin. ölürse tvler 1 hafta başımızın etini yer.
vurulma haberini bütün gün onlarca kişi tarafından duyduğum şahıs.her birinde hikaye iyice havalara uçuyordu: "abi kaleşnikoflarla tarafmışlar" "3 araba önünü kesmiş" "sis bombası falan atmışlar" "kurşun ensesinden girip ağzından çıkmış" bunların birkaç örneği sadece.
ulan ibo, bütün nefretimi bir kenara bırakıp şunu söylemek istiyorum sana.

ulan keşke çıkıp yine "forro" desen, ne mutlu olurdum lan...
ölmesini istemediğim sanatçı. sırf bir kulunu çok sevdim i söylediği için bile dua ederim ölmesin diye lan.
geçmiş olsun demek gerekir..ağır silahlarla çapraz ateşe alındığı söyleniyor.devletini seven bir kürt kökenli sanatçı olduğu da bilindiğine göre,tüm emareler bölücü terör örgütünü gösteriyor.
sol tarafının felç olması sol framein felç olmasına neden olan türkücü...
akşam haberlerini işgal eden aile içi şiddet yanlısı,bayanlara şiddet uygulamaktan çekinmeyen,eli kana ve kire bulaşmış bir insan.
sayısız yanlış yaptı bu hayatta belki ama hiç bir zaman nefret ettiğim bir insan olmadı. bunda yalnızım gibi bir şaheseri seslendirmesinin de payı var. bu şekilde ölüp gitmesi şahsımı üzer. ölümü türk müziğinde bir çağı kapatacaktır. dilerim hayata döner ve daha evvel yaptığı yanlışları tekrarlamaz.
(bkz: olacakları sanki önceden biliyordu) kafayı yememek elde değil ya bok biliyordu.
yeri geldi güldük,
yeri geldi hüzünlendik şarkılarıyla
yanlışları olmadı mı, tabi ki oldu. hem kimin olmuyor ki?
onun da oldu.
ama sevdik biz seni be imparator.
kalk da giy artık şu kundurayı.

görsel
haber bültenlerine tatil yaptıran şahıstır.
ibrahim tatlısesi hiç sevmem aslında. ama bu adamın çocukları var ailesi var sevenleri var. cinayet sonucu ölmesine üzülmemek gerçekten vicdansız olmaktır. daha iki hafta önce erbakan öldü herkes üzüldü adam eceliyle öldü neye üzülüyoruz? ama ibrahim tatlıses ölürse bu bir cinayettir.
bir pislik öldü hadi sevinelim mi yoksa hala cinayetlerin olmasına üzülelim mi? tercih sizin.
ölmez sağ kalırsa,girişimci kişiliğini tekerlekli sandalye üretimindede göstermesini beklediğim kişi.çok fazla haşır neşir olacak gibi?
ölürse üzülürüm ama yaşarsa sevinmem.
birçok karısı ve birçok oglu ve kızı olan sanatçıdır.
Bu aralar her kanalda haberlerini izliyoruz kendilerini
itiraf etmeliyim ki; ibrahim tatlıses bunu atlatır ve ecelini başka türlü beklermi? yoksa atlatamaz ve kaçınılmaz sona yani ölüme bir silahlı saldırı sonucundamı gider bilemem ama eğer yaşarsa allah ona bir fırsat daha verdi demektir daha önce yaşadığı olaylar içinde eğer tövbe etmesi gereken şeyler varsa tövbe için, yada dünyada yapacak birkaç şeyi daha olduğu için ama kurtulamazda hakkın rahmetine kavuşursa şimdiden allah rahmet eylesin.
ben kendisini pek fazla dinlemem ama yinede acil şifalar dilerim. ama söylediğim gibi kurtulamazsada şimdiden allah rahmet eylesin. belki ölmez kurtulur ama bundan sonra sahneye çıkabilirmi yada onu ekranlarda bolca görebilirmiyiz bilemem.