bugün

--spoiler--
değil ibrahim hacıosmanoğlu' nu, yakın zamanda sünnet olacak olan küçük oğlumun pipisinden çıkan parçayı paket ettirmeye aziz yıldırım' ın yedi sülalesi biraraya gelse güçleri yetmez. şimdi kendisi düşmüş durumda olduğu için gereğini yapmıyorum, ama cezaevinden çıktıktan sonra bu paket konusunu da açıklığa kavuşturacağız.
--spoiler--
trabzonspor'umuzun yeni başkanı. kendisine sesleniyorum; siktir et takımı , geleceği hiç düşünme,
transferdi sözleşmeydi yok bilmem nesiydi uğraşma bunlarla. Bizim için geçmişin hesabını sor yeterli.
haddini bilmesi gereken başkandır.öyle kahve edebiyatı ile olacak iş değil bu,daha başkan olur olmaz bi havalar falan,ne oldun yani ne oldun diye sorarlar adama 30 yıldır şampiyon olamayan anadolu takımına başkan oldun.sen takımı tekrar şampiyon yapmaya,yeniden yapılandırmaya çalışacağına kabadayılık yapıyorsun.

sana dar gelir bu pazar,sen de anlarsın yakında.kulübüne odaklan fikret orman ı örnek al biraz.

not:beşiktaşlıyım.
(bkz: reyiz)
klasik laz atarlarına sahip bir adam. allah için parlamaya cengaver gibilerdir ama arkası hep kiraz bahçesi.

rahat olun yani bir kaç ay sürer sonra sakinleşir. hep bu suların bulanık olmasından olur bunlar, atalarımız öyle der. *
zaten gergin olan ortamı daha da gerecek olan adamdır insan istiyor ki trabzonspor gibi büyük bir camiaya daha ılımlı,daha futbolla ilgilenecek bir başkan gelsin bu tür başkanların futbola yarardan çok zarar sağlayacağını unutmayalım.
gelişiyle şikecileri şimdiden öttürmeye başlamıştır.
şikecilerin şimdiden götünü attıran adam. daha azizenin şikeleri çıkmadan, azizenin şike yaptığını söylemiştir korkusuzca yıllar önce. şimdi de sıra götten kanı almaya geldi. şikeciler rahatsız. bakalım ne olacak. lafta mı icraatta mı.
aziz yıldırımı bitireceğini iddia eden adam. neymiş efendim zamanında hakemi futbolcuları bilmem neleri satın almışlar da öyle şampiyon olmuşlar. vay efendim emek hırsızları da ben zamanında aziz yıldırıma çok hakaret ettim de aziz yıldırım sesini bile çıkaramamış da bilmem ne. ortamı gerip gencecik taraftarların birbirlerini bıçaklamasına sebep olur ancak. aziz yıldırıma bitirmeye çalışıp kendi kendisini bitireceğine otursun da bu takım 30 senedir neden şampiyon olmadı onu düşünsün.
galatasaray altyapı sorumlusu. *
fenerbahçe ve aziz yıldırım'a sadri şener'den daha çok düşman olan (olacak) yeni başkan. tesadüfen bir spor programında denk gelmiştim, "vatani görevinden bile kaçan bir başkana sahip olması fenerbahçe camiasını hiç rahatsız etmiyor mu?" gibisinden şeyler söylemişti. yani olaylar olaylar diyeyim ben size.
kendisinde şike yapma, hakem odası basma zekası arayanların çabalarını boşa çıkartan başkandır.

daha adam başkan olalı bir gün olmadan kendisine sallayan sayısı ne kadar da artmış. hem de öyle ki başarısız olacağının sinyallerini vererek.
geldiği gibi gidecek midir merakla beklenendir.
aziz yıldırım a tokat çaktı ama o tokat karşılığını tokat olarak mı bulacak yoksa yumruk olarak mı bulacak göreceğiz.
tartışılacak icraatlar yapacağı kesin. ilk günden olay yaratmıştır kendileri

http://www.gazetecell.com...di-son-dakika-h50242.html
inşallah, tüpçü ve tayfası azizgiller ile kana kan dişe dis mücadele eder diye temennide bulunduğum, mangal yürekli yeni başkanımız.
Tolunay' ı göndermesinden ve mustafa hocayı getirmesinden anladığım kadarıyla işi biliyor adam!
Dikleşmeden dik durarak hakkımızı korumasını istediğim büyük başkan! Hoşgeldin.
Şampiyonluk yakın şarjörleri takın modundaki yeni Trabzonspor başkanı.

Şimdi bu adam için galeyana gelen, şikeci fenerbahçe taraftarlarını anlamak imkansız.

Adam diyor ki, emek hırsızlarina karşı dik durmak lazım..

Evet sizi kastediyor. Çünkü, emek hırsızı olduğunuz Türkiye cumhuriyeti mahkemelerince tescil edilmistir .

Haklı olarak, trabzonspor'un şampiyonluk kupasını talep etmesi, o yılın şampiyonu olarak kayda geçmesi talebi haklı bir tutumdur.

Haziran ayında yargıtay bu tescili onayladığı anda, kendi ellerinizle o kupa yı teslim edeceksiniz.

Etmediğiniz taktirde, bu kara leke ile yaşayacaksınız. Bu kadar basit aslında.

Siz hala, allah ın bildiğini kuldan saklamaya devam edin.
diyor ki hemen icraate geçeceğiz ama sabahtan beri konuşmaktan ve sürekli aynı şeyleri söylemekten başka hiçbir şey yapmıyor. birazda mafyavari bir tip gibi duruyor. *

edit: fenerli amına koyim eksile eksile diyenler için fenerli değilim hacılar. umarım trabzonspora faydası olur.
Suan telegolde canlı olarak konuşan Trabzon klüp başkanıdır.
şu an telegol'de aziz yıldırım'ın fenerbahçe'nin başında olması ayıptır demiştir. bir fenerbahçeli olarak hak verdiğim adamdır.
Bundan sonra Trabzon antremanları;
http://youtu.be/mJTdHnYZ1wM
abiden anladığım kadarıyla "dinsizin hakkından gelmek isteyen imansız" modundadır.
hak edenlere hak ettiği dersi verecek mangal yürekli yeni başkanımız.
ünal aysal'ın "bu gelinen süreçte maalesef fenerbahçe de, aziz yıldırım da ceza alacak" dediği için eleştirildiği programda çıkıp aziz yıldırım ve diğer yöneticilere bir tek ana avrat küfretmediği kalmıştır. işin enteresanı orda olmayan ünal aysal için "delikanlı" olanlar isimlerini o andan itibaren "yusuf" olarak değiştirmiştir. stüdyoda bir sürü yusuf vardı.

yusuf, yusuf, yusuf, yusuf ve yusuf.
öncelikle ;

(bkz: keskin sirke küpüne zarar)

ts'nin yeni başkanı. eğer kupa istiyorsa cristian baroni'ye bir telefon açması yeterlidir.
bu kafayla giderse sezon sonunu bile görmeden kendini olağanüstü kongrede bulacak ts başkanı.